ŚRUT TOMITEX DIABOLO SPORT

Moderator: Hiszpan63

Awatar użytkownika
senio
Posty: 31
Rejestracja: 2008-02-19, 01:20
Lokalizacja: Koło.wlkp

Post autor: senio »

KWP pisze:Można powiedzieć, że nawet bardzo fajne skupienie można by osiągnąć, gdyby nie jedno ale... Zawsze przy dziesięciu strzałach pojawiały się jeden-dwa odskoki.
Pisałem o tym z rok czy dłużej temu że Tomitex Sport poszedł w odstawkę. Napisało o tym też wielu innych którzy to samo zauważyli. Kiedyś można było tym śrutem zrobić jedną dziurkę na 10 strzałów. Z FWB z przeziernikiem spokojnie to się udawało nawet mi miernemu strzelcowi czasami na 20 metrów. Jednak w pewnym czasie kiedy zaczęły odskakiwać dwa trzy na dziesięć definitywnie zrezygnowałem ze sprowadzania i używania tego śrutu. Stwierdziłem wówczas że szkoda sobie dalej nim głowę zawracać. Za niewiele drożej jest H&N Diabolo Sport który lata powtarzalnie, celnie i bez odskoków. H&N nie jest to jakiś rewelacyjny śrut ale do treningu się nadaje. Tak więc reklama w tym temacie Tomitexu jako dobry produkt spóźniona jest najmniej o rok albo dłużej. Albo się coś robi dobrze, albo wcale. Tomitex sobie sam laurkę wystawił i pogrzebał dobrą opinię z rok temu. Powinni zadbać o jakość produkcji jak dbali dawniej to można by tym dalej pohandlować jak handlowałem. Skoro nie potrafili utrzymać pewnych standardów to stracili szereg klientów hurtowych i detalicznych i ciężko to będzie teraz odbudować o ile jest to jeszcze wykonalne.
daras pisze:Normalnie zbiera mi się na ........
Jeśli to nie jest reklama i namawianie do strzelania z tego śrutu, to jest po prostu wkurw.....e.


A czymże jest innym. A można napisać wprost bez kręcenia bo po co.

http://strzelanie.com/phpBB2/viewtopic. ... df3cbf2d26

Tylko tam już nie można handlować ze względu na banicję (dziwne najbliżsi koledzy w tempie błyskawicznym rozpoznali i zbanowali ?). Wiele innych miejsc więc nie pozostało w sieci, a gdzieś to trzeba upychać.
White_Eagle pisze:Jeśli ktoś chciałby, abym mu wysłał śrut TOMITEX DIABOLO SPORT, to ja płacę po 12zł za paczkę za i za taką cenę mogę odstąpić +koszty przesyłki. Proszę to traktować, jako koleżeńską przysługę.
Cena hurtu nie wiem jaka jest teraz w Tomitexie, ale domyślam się że nie jest to 12 zeta. Nie ma co ściemniać o przyjacielskiej pomocy i innych bzdetach. Jeśli się chce tym handlować lepiej napisać wprost jak w powyższym linku i po sprawie. Śrut nadaje się do puszko bicia i niczego więcej od jakiegoś czasu. Wąska grupa zainteresowanych się z pewnością znajdzie. Idź z tym na Allegro. Tam więcej się tego sprzeda niż tu. Nikt też nie będzie miał pretensji. Niepotrzebne bicie piany też nie jest potrzebne.
Awatar użytkownika
Emhyrion
Posty: 288
Rejestracja: 2009-01-09, 10:01
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Emhyrion »

Tylko tam już nie można handlować ze względu na banicję (dziwne najbliżsi koledzy w tempie błyskawicznym rozpoznali i zbanowali ?). Wiele innych miejsc więc nie pozostało w sieci, a gdzieś to trzeba upychać.
Nie wyleciał za handel śrutem...
________________________________________
http://fotoplastikon-emhyrion.blogspot.com/
Awatar użytkownika
senio
Posty: 31
Rejestracja: 2008-02-19, 01:20
Lokalizacja: Koło.wlkp

Post autor: senio »

Emhyrion pisze:Nie wyleciał za handel śrutem...
Napisałem ten fragment w ogólnym słowa znaczeniu. Poza tym zdziwiony nie jestem zupełnie tym faktem......
Awatar użytkownika
Cezar
Posty: 2095
Rejestracja: 2007-10-02, 18:56
Lokalizacja: z powrotem

Post autor: Cezar »

senio pisze:nie jestem zupełnie tym faktem......
Darek, spokojnie, to chyba ostatnie Forum, jakie zostało Kol. White Eagle :-?
Gdzieś musi TO robić :P
dla siebie żyjesz dniem dzisiejszym, dla swoich bliskich-każdym kolejnym...

żyj , a nie istniej
PS+GS