SKS - Nasze Forum
Liga SKS Liga SKS  Mapa Google  Mapa Google  Kawiarenka  Kawiarenka  FAQ  FAQ  Szukaj  Szukaj  Użytkownicy  Użytkownicy Grupy  Grupy

Rejestracja  ::  Zaloguj Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości

Odpowiedz do tematu SKS - Nasze Forum Strona Główna » Sprzęt » Naprawa, Tuning, Renowacja » Tuning » Tłumik
Tłumik
Autor Wiadomość
daras 
Piaskowy dziadek

Wysłany: 2007-10-27, 08:08   Tłumik

Z tego względu że strzały z PCP hałasem można porównać do kbksu, by nie drażnić sąsiadów postanowiłem zamontować na wiatrówce tłumik. Jak wiadomo twórców tłumików jest wielu jednak mój wybór padł na Wojtana i to z dwóch powodów. Pierwszy powód to już widziałem jego pracę i mi się spodobała drugi to taki że Wojtek również ma taką samą wiatrówkę co ja, więc wybór stał sie oczywisty. Tłumik do wiatrówki mocowany jest dwoma śrubkami ampułowymi, spasowany na lufkę suwliwie bez luzów. Posiada on 3 komory, które zupełnie wytłumiają strzał słychać tylko trzask zbijaka, co powoduje nie raz odczucie strzelania z zabawki. Tłumik jest całkowicie rozbierany z komorami włącznie, ma ładną oksydę, ładne proporcje i dobrze prezentuje sie na wiatrówce.

Na lufie

Widać śruby mocujące, kluczyk w komlecie

Czoło

W częściach

maximus 
marcin

Wysłany: 2007-10-27, 10:12   

Żeczywiście piękn rzecz napewno kiedyś sobie coś tskiego sprawie

hyena 
NEGATOR

Wysłany: 2007-10-27, 20:13   

Że tak zapytam, a ile pan Wojtan sobie liczy za swoje dzieło.
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny.

maximus 
marcin

Wysłany: 2007-10-27, 20:28   

świetne pytanie , ja też chciałem zapytać ale ja tylko pytam ile to ile tamto więc dobrze że ty to zrobiłeś :)

daras 
Piaskowy dziadek

Wysłany: 2007-10-27, 20:30   

A ja odpowiem nie pamiętam dokładnie ale chyba coś około 140 zł.

hyena 
NEGATOR

Wysłany: 2007-10-27, 21:38   

Wiadomo cena najważniejsza. Myślę że pan Wojtan zdziera skóre na żywca koszt materialu ST to grosz i prąd też, no jego sztuka może kosztować ale chyba nie aż tyle. Jestem pewien że jest zrobiony z rury do gazu. :mrgreen: :mrgreen: czyli tak zwanej gazrurki.
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny.

Cezar 
emeryt

Wysłany: 2007-10-27, 22:19   

Dla mnie osobiście ( podkreślam osobiście ) lepsze się wydają tłumiki Hogana. Miałem już dwa i byłem bardzo zadowolony. I jak kiedyś będę jeszcze potrzebował to zwrócę się ponownie do niego. A kwestia ceny nie powinna być tematem rozmowy, jeśli kupujący ją akceptuje to wszystko w porządku, jeśli nie to po prostu nie kupuje,
pozdrawiam, Cezar

żyj , a nie istniej
PS+GS

Baker 

Wysłany: 2009-01-30, 17:06   

Super tłumik , a czy ktoś z was może orientuje się czy są tłumiki do Walther CP99 nie zaden compact ani nie sport tylko poprostu CP99.
Pozdrawiam serdecznie

SKS - Nasze Forum Strona Główna » Sprzęt » Naprawa, Tuning, Renowacja » Tuning » Tłumik