SHARP INNOVA 1210 Wood

Moderatorzy: daras, Hiszpan63, forestkorsze

Rlyeh
Posty: 7226
Rejestracja: 2007-10-04, 23:47

Post autor: Rlyeh »

No to ja jestem zdziwniony, że przez wakacje pojawiło się tyle ofert w K/S na Iwebie. Jakość/cena raczej przyzwoite.

daras pisze:
Kilka minusów które ten karabinek posiada przysłaniają w znacznym stopniu plusy
Znaczy się średnia wychodzi kiepsko. :/
Czepiasz się niuansów języka polskiego ;)
Awatar użytkownika
pg.25
Posty: 148
Rejestracja: 2008-08-27, 19:24
Lokalizacja: Mazowieckie

Post autor: pg.25 »

Dla mnie minusem jest jedynie port ładowania,naprawdę mocno niedopracowany...Poza tym karabinek celny,lekki,składny i ładnie wykonany :) Za tę cenę naprawdę fajny sprzęcik.A tłumik rzeczywiście działa :shock: :D Niektórzy narzekają na spust-faktycznie,ma trochę długi pierwszy stopień,ale jest śrubka którą podobno można to regulować.Nie próbowałem,bo pasuje mi jak jest ;) W porównaniu ze spustem fabrycznego Hatsana miodzio :D
Hatsan 75s+Alchemik+wojtanowy tłumik
sharp inova+ chiński Leupold :)
Awatar użytkownika
dzienciol007
Posty: 114
Rejestracja: 2007-12-29, 17:25
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: dzienciol007 »

daras pisze:
Kilka minusów które ten karabinek posiada przysłaniają w znacznym stopniu plusy
Znaczy się średnia wychodzi kiepsko. :/
Hehehe, To może inaczej coby wszyscy zrozumieli. Do wad można się przyzwyczaić a zalety widać na tarczy :mrgreen: . Czyli plusów jest mniej, ale są większe a że "duży może więcej" to plusy wygrywają :mrgreen: :mrgreen:
Gamo Whisper IGT, Hatsan 85
Awatar użytkownika
indian
Posty: 114
Rejestracja: 2007-11-07, 16:13
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.

Post autor: indian »

Witam.Jako fanatyk sprężynek nie przepadam za pompkami i co jakiś czas kupuję jakąś aby się w tym upewnić :mrgreen: .Własnie czekam na Sharpa 1210 5,5mm Wood.
jak go dostanę to dogłębnie zbadam,pomierzę i opiszę,jak Crosa pare tematów niżej.
Myślę że się wiele wyjaśni,chyba ;)
Old Indian Never Die
Awatar użytkownika
Walend
Ściepnik
Ściepnik
Posty: 1160
Rejestracja: 2007-10-05, 06:59
Lokalizacja: Sulejówek

Post autor: Walend »

Czy w Sharp'ie w wersji z drewnianym łożem szyna pod optykę też jest plastikowa?
Jak z wykonaniem drewienka(i ogólnym)?
FWB 300 "Palemka"
FWB 600 + Burris Timberline 4.5-14x32
Remington 1858 Uberti .44
Ruger Mk2 Target .22
CZ P10C 9x19
kibic
Posty: 6
Rejestracja: 2008-10-08, 18:31
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: kibic »

Korpus do którego umocowana jest lufa i pompka jest plastykowy (szyna 11 mm też). Drewno jet wykonane porządnie. Całość ,w porównaniu z jakością liderów, o niebo lepiej zrobiona i zmontowana. Widoczne wady - oksyda na osłonie lufy w porównaniu z oksydą na pompce jest innego koloru i nierówna. Przyrządy celownicze - muszka z tandetnego plastyku, słupek muszki nieosiowy i lekko ukośny. Nadaje się do zamiany na coś prostego. Przeziernik - prymitywne regulacje, z prostą muszką da się używać. Twardość spustu zależy od ilości pompek - im więcej tym twardszy. Prosta manipulacja (ściągnięcie spustu do oporu po napompowaniu i przy włączonym bezpieczniku) daje po odbezpieczeniu przyjemny jedno oporowy spust o krótkim skoku. Najważniejsze - celność. TA WIATRÓWKA JEST CELNA! Wszystkie usterki tracą przy tym znaczenie. Pompowanie więcej niż 3 razy wymaga poświęcenia ;) Za te pieniądze jSharp jest moim zdaniem bezkonkurencyjny!
Awatar użytkownika
indian
Posty: 114
Rejestracja: 2007-11-07, 16:13
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.

Post autor: indian »

Dzisiaj Sharp dotarł :D .Jako fanatyk sprężyn nie sądziłem że będe pod wrażeniem POMPKI :! :! i to za 300parę zetek :shock: .W porównaniu do Crosa 2100 to niebo a ziemia.Nie spodziewałem się takiego drewienka,ładne nawet i dobrze spasowane ze stopką.
Plasticzany korpus robi dość solidne wrażenie.tłumik jest naprawde solidny i spełnia swoją podstawową rolę,czyli tłumi, i to skutecznie :D (sąsiad palant będzie zadowolony :mrgreen: ).Jak na dzień dzisiejszy i kilka strzałów byle gdzie i ogólne wrażenie jest może nie super ale naprawdę OK ;) .
W weekend wielki test,tarcza,chrono i moje ulubione - rozbiórka na części pierwsze :mrgreen:
Ostatnio zmieniony 1970-01-01, 01:00 przez indian, łącznie zmieniany 1 raz.
Old Indian Never Die
Awatar użytkownika
pg.25
Posty: 148
Rejestracja: 2008-08-27, 19:24
Lokalizacja: Mazowieckie

Post autor: pg.25 »

indian pisze:W weekend wielki test,tarcza,chrono i moje ulubione - rozbiórka na części pierwsze :mrgreen:
Nie mogę się doczekać :mrgreen: może zdobęde się na odwagę i rozbiorę swojego kiedy zobaczę jak to się robi :D
Hatsan 75s+Alchemik+wojtanowy tłumik
sharp inova+ chiński Leupold :)
Awatar użytkownika
indian
Posty: 114
Rejestracja: 2007-11-07, 16:13
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.

Post autor: indian »

pg.25 pisze:może zdobęde się na odwagę i rozbiorę swojego kiedy zobaczę jak to się robi :D
To łatwizna,zajrzyj tu
http://nasze-wiatrowki.pl/viewtopic.php?p=20734#20734

P.S.Do szefostwa :D
Sorki że zakładam nowy temat o tej pukawce ale to miał być czysty test,bez domysłów i snucia wniosków.
Ostatnio zmieniony 1970-01-01, 01:00 przez indian, łącznie zmieniany 1 raz.
Old Indian Never Die
Awatar użytkownika
Ur.
Ściepnik
Ściepnik
Posty: 4997
Rejestracja: 2007-10-01, 23:11
Lokalizacja: ...znowu YelonkY

Post autor: Ur. »

indian pisze:P.S.Do szefostwa :D
Sorki że zakładam nowy temat o tej pukawce ale to miał być czysty test,bez domysłów i snucia wniosków.
od Szefostwa:
Bardzo dobrze, że założyłeś osobny temat, bez domysłów i snucia wniosków

ps. Do reszty Szefostwa: Przepraszam, za kolektywizm i wypowiadanie się również w waszym imieniu ;)
... z warzyw najbardziej lubię tytoń.
Awatar użytkownika
pg.25
Posty: 148
Rejestracja: 2008-08-27, 19:24
Lokalizacja: Mazowieckie

Post autor: pg.25 »

indian pisze:To łatwizna,zajrzyj tu
http://nasze-wiatrowki.pl...p?p=20734#20734
no no....opisik jak ta lala :D na pewno będzie pomocny :D
Hatsan 75s+Alchemik+wojtanowy tłumik
sharp inova+ chiński Leupold :)
Awatar użytkownika
forestkorsze
Ściepnik
Ściepnik
Posty: 2430
Rejestracja: 2007-11-01, 00:54
Lokalizacja: ŚWINOUJŚCIE

Post autor: forestkorsze »

Witam w gronie poSHARPańców . W niedługim czasie popykam sobie .
Zobaczę jak z tymi plusami i minusami.
[scroll]# GAMO FALCON # SLAVIA 634#[/scroll]
Awatar użytkownika
januszmariusz
Posty: 2667
Rejestracja: 2008-07-07, 11:34
Lokalizacja: Przemyśl/Żurawica

Post autor: januszmariusz »

No...oo :D Marcin z tego co piszesz dotarł do Ciebie poszarpany . Co najważniejsze , myślę że już sprawdziłeś jego możliwości ;)
pozdrawiam Janusz
Crosman C1K77+PP 4x32 AO - Iż-38 klasic. B2 po remoncie i ma się dobrze
Nowy nabytek TYTAN GS-750 + Kandar 3-9x40
Awatar użytkownika
forestkorsze
Ściepnik
Ściepnik
Posty: 2430
Rejestracja: 2007-11-01, 00:54
Lokalizacja: ŚWINOUJŚCIE

Post autor: forestkorsze »

Powiedzmy ,sprawdziłem , działa. Co do możliwości ,to nie było dziś jak.Za późno wracam z pracy i pogoda nie sprzyjająca . Jutro o piątej rano jadę do Przasnysza i nie wiem o której wrócę. Najprawdopodobniej to dopiero w niedzielę troszkę popykam. Dziś przełożyłem oczko z chinola na poszarpańca i ustawiłem względnie na byle jakim śrucie (czytaj najtańszym).
[scroll]# GAMO FALCON # SLAVIA 634#[/scroll]
Awatar użytkownika
januszmariusz
Posty: 2667
Rejestracja: 2008-07-07, 11:34
Lokalizacja: Przemyśl/Żurawica

Post autor: januszmariusz »

Śrut byle jaki ? ale jakie masz porównanie ?? - stosunek PCA a sprężyna :? :? :?
pozdrawiam Janusz
Crosman C1K77+PP 4x32 AO - Iż-38 klasic. B2 po remoncie i ma się dobrze
Nowy nabytek TYTAN GS-750 + Kandar 3-9x40