Tajemnice Azjatki

Wszystkie typy wiatrówek sprężynowych

Moderatorzy: daras, Hiszpan63, forestkorsze

Awatar użytkownika
forestkorsze
Ściepnik
Ściepnik
Posty: 2430
Rejestracja: 2007-11-01, 00:54
Lokalizacja: ŚWINOUJŚCIE

Post autor: forestkorsze »

no prosze ,jakaś pozytywna w miarę opinia o chince ,a nie tylko same szmacenie ,rodzynki się trafiają. :D :D :D :D
[scroll]# GAMO FALCON # SLAVIA 634#[/scroll]
Awatar użytkownika
bastek_34_WALCZ
Posty: 455
Rejestracja: 2007-10-08, 19:01
Lokalizacja: Wałcz

chinka cd...

Post autor: bastek_34_WALCZ »

trafiają sie, szkoda że na odwrót... zazwyczaj trafiasz na brak jeden na sto w teorii, tu muszisz trafić na dobry egzemplarz, przedewszystkim dobrze oglądnąć... z netu nie polecam kupować chinek, bo to jak gra w bingo
Stworek
Posty: 58
Rejestracja: 2007-12-12, 12:27
Lokalizacja: Goleniów

Post autor: Stworek »

to nie jest rodzynek, kwestią czasu jest kiedy będzie z tego szmelc zważywszy na fakt że jest zrobiona ze zwykłej blachy co dyskwalifikuje ten sprzęt na starcie jednak na "niedzielne strzelanie" do niewymagających celów zda egzamin :)

P.S.
Mój pracodawca jest z Wałcza ;)
TX200 MK3 + Laepers 6x24-50AO
Awatar użytkownika
forestkorsze
Ściepnik
Ściepnik
Posty: 2430
Rejestracja: 2007-11-01, 00:54
Lokalizacja: ŚWINOUJŚCIE

Post autor: forestkorsze »

no lufa chyba niejest z blachy,jak się szanuje i dba to i chinka posłuży,ja jak swoją rocebrałem to niejest tak lich zrobiona,np. cylinder jest z litej stali bez szwów i dobrze wykonany,niema żadnych skaz ,zadziorów i nierówności,powiedział bym że jest wykonany dobrze.poza awarią sprężynki w spuście[moja ewidentna wina] nic nienawaliło i się niezapowiada.jedyne co mnie troszkę wkuża ,ale wiem że to dotyczy większości wiatrówek,nie tylko chinek ,to odkręcające sie śrubki podczas strzelania.
[scroll]# GAMO FALCON # SLAVIA 634#[/scroll]
Awatar użytkownika
bastek_34_WALCZ
Posty: 455
Rejestracja: 2007-10-08, 19:01
Lokalizacja: Wałcz

Post autor: bastek_34_WALCZ »

a to napewno, zgodze sie, ale to jakbyś kupił stare auto i zrobił roadreadera, wiadomo
Osiąganie zwycięstwa w zwykły sposób nie stanowi szczytu osiągnięć. Sun Tzu
Stworek
Posty: 58
Rejestracja: 2007-12-12, 12:27
Lokalizacja: Goleniów

Post autor: Stworek »

ogólnie chodzi o materiał, jest naprawdę kiepskiej jakości.
TX200 MK3 + Laepers 6x24-50AO
Awatar użytkownika
Maruda
Posty: 1197
Rejestracja: 2007-10-06, 17:12
Lokalizacja: Józefów

Post autor: Maruda »

Cytat: odkręcające sie śrubki podczas strzelania.

Już kilka razy podawałem sposób na odkręcające się śrubki. A więc jeszcze raz: wyrzucamy oryginalne ze stożkowym łbem. Robimy w drewnie gniazdo o płaskim dnie i średnicy ok. 15 mm (ja miałem taki frez) i głębokości 2-3 mm. Dobieramy dwie śruby mające gwint nie do końca. Niegwintowanej części zostawiamy tyle ile jest grubości drewna + grubość podkładki fi 15 mm. Odcinamy nadmiar gwintu, pozostawiając tylko tyle ile ma grubości ucho w które wkręcamy ok. 3 mm. Przykręcamy, aż się zaciśnie.
Nie ma prawa się odkręcić.
Awatar użytkownika
bastek_34_WALCZ
Posty: 455
Rejestracja: 2007-10-08, 19:01
Lokalizacja: Wałcz

Post autor: bastek_34_WALCZ »

Maruda, chyba Ci sie tematy pomyliły

[ Dodano: 2007-12-18, 12:43 ]
oj, sorry, nie uważnie czytałem
Awatar użytkownika
Maruda
Posty: 1197
Rejestracja: 2007-10-06, 17:12
Lokalizacja: Józefów

Post autor: Maruda »

Wiem, że temat dotyczył czegoś innego. Jednakże odkręcanie się śrub wyskakuje przy różnych okazjach, a nie każdy czyta od dechy do dechy, pozwolilem sobie odpowiedzieć Marcinowi od ręki. Nie upieram się przy pozostawieniu go tutaj.
Awatar użytkownika
forestkorsze
Ściepnik
Ściepnik
Posty: 2430
Rejestracja: 2007-11-01, 00:54
Lokalizacja: ŚWINOUJŚCIE

Post autor: forestkorsze »

Ja sobie pobyślałem żeby tać na gwint poxipolu,o jeszcze lekko uszkodzić z jeden albo dwa zwoje gwintu.
[scroll]# GAMO FALCON # SLAVIA 634#[/scroll]