FWB 65

Wszystkie typy wiatrówek sprężynowych

Moderatorzy: daras, Hiszpan63, forestkorsze

Awatar użytkownika
Hiszpan63
Ściepnik
Ściepnik
Posty: 7972
Rejestracja: 2009-06-28, 15:45
Lokalizacja: Warszawa-CEKAUS

Post autor: Hiszpan63 »

pmtpriv pisze:Przemek, nie maluj, bo straci klimat.
SlaweQ pisze:skoro taką wagę przywiązuje się odnawiania starych karabinków, to czemu nie i starych pistoletów
... no właśnie ... jednak pomalowałem :lol:

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek


Pozostała kwestia lufy. Rdzy nie ma . Oksydował nie będę . Znaczy się .... w planach aluminiowa osłona pogrubiająca do 19mm średnicę zewnętrzną . Po za tym właściwie koniec grzebania . Strzela , udało mi się doprowadzić do fabrycznego brzęczenia systemu :P teraz walczę z wyważeniem i przyzwyczajeniem ręki po roku przerwy z pistoletem . Ale z tym , to jak z jazdą na rowerze ...
Jak Pan Bóg dali, to i z kija wypali....
HWunderGnom70 .Lady Daisy BUCK . Strzelanie trzeba lubić , ale trafiać , to trzeba się nauczyć ... Karabin trafia sam :! ... często nie tam , gdzie celujemy :lol: ;)
Awatar użytkownika
Januszpelle
Posty: 157
Rejestracja: 2012-09-13, 20:39
Lokalizacja: Zalesie

Post autor: Januszpelle »

Pistoletów zawsze unikałem jak ognia, nie wiedzieć czemu, ale z takiego pewnie chciałbym spróbować :)
Uraz do pistoletu pewnie powstał z powodu braku trafień w tarczę.
Karabinek rekompensuje mi te braki.
AA FTP 900 + Big Nikko i pistolet Steyr LP-10 + Simmons 4x32
Awatar użytkownika
Hiszpan63
Ściepnik
Ściepnik
Posty: 7972
Rejestracja: 2009-06-28, 15:45
Lokalizacja: Warszawa-CEKAUS

Post autor: Hiszpan63 »

Januszpelle pisze: ale z takiego pewnie chciałbym spróbować
... przyjedziesz nabijać butlę , to sobie spróbujesz :D ... mam go na ogół ze sobą ....
Jak Pan Bóg dali, to i z kija wypali....
HWunderGnom70 .Lady Daisy BUCK . Strzelanie trzeba lubić , ale trafiać , to trzeba się nauczyć ... Karabin trafia sam :! ... często nie tam , gdzie celujemy :lol: ;)
Awatar użytkownika
Tytus
Ściepnik
Ściepnik
Posty: 421
Rejestracja: 2010-11-20, 20:17
Lokalizacja: Warszawa Tarchomin

Post autor: Tytus »

Hiszpan63 pisze: Pozostała kwestia lufy. Rdzy nie ma . Oksydował nie będę . Znaczy się .... w planach aluminiowa osłona pogrubiająca do 19mm średnicę zewnętrzną ....
Dobrze,że planujesz osłonę, bo z pomalowanym systemem i lufą ze starą oksydą wygląda trochę jak siwy facet z czarną brodą ;). Chętnie bym pomacał w rzeczywistości tego fwb.
A ja mam motylka, nie muszkę.
Awatar użytkownika
Hiszpan63
Ściepnik
Ściepnik
Posty: 7972
Rejestracja: 2009-06-28, 15:45
Lokalizacja: Warszawa-CEKAUS

Post autor: Hiszpan63 »

pmtpriv pisze:Dobrze,że planujesz osłonę, bo z pomalowanym systemem
... decydując się na malowanie , osłona jest w obowiązkowym planie . Tyle , że nie już , natychmiast . Mnie się nie śpieszy . Postrzelam , pobawię się , dukaty odłożę , będę zamawiał osłonę .... ;)
Jak Pan Bóg dali, to i z kija wypali....
HWunderGnom70 .Lady Daisy BUCK . Strzelanie trzeba lubić , ale trafiać , to trzeba się nauczyć ... Karabin trafia sam :! ... często nie tam , gdzie celujemy :lol: ;)
Awatar użytkownika
Tytus
Ściepnik
Ściepnik
Posty: 421
Rejestracja: 2010-11-20, 20:17
Lokalizacja: Warszawa Tarchomin

Post autor: Tytus »

A jakby tak dorobić osłonę o przekroju prostokątnym z dwóch skręcanych połówek i z szyną montażową przez całą długość. Mogłoby wyglądać mocarnie, tylko czy Ci na tym zależy?
A ja mam motylka, nie muszkę.
Awatar użytkownika
Hiszpan63
Ściepnik
Ściepnik
Posty: 7972
Rejestracja: 2009-06-28, 15:45
Lokalizacja: Warszawa-CEKAUS

Post autor: Hiszpan63 »

Taka prostokątna osłona była w opcji tych modeli . Gdzieś po drodze , na jakimś zagranicznym forum to widziałem . Nie wiem na czym dokładnie mi zależy . przyjdzie pora , to będę eksperymentował , albo może trafi się jakaś okazja na oryginalną osłonę ;)
Jak Pan Bóg dali, to i z kija wypali....
HWunderGnom70 .Lady Daisy BUCK . Strzelanie trzeba lubić , ale trafiać , to trzeba się nauczyć ... Karabin trafia sam :! ... często nie tam , gdzie celujemy :lol: ;)