Beretta APX co2

Wszystko co dotyczy wiatrówek CO2

Moderatorzy: daras, Hiszpan63, forestkorsze

pprzemo66
Posty: 12
Rejestracja: 2018-04-07, 09:18
Lokalizacja: Poznan

Beretta APX co2

Post autor: pprzemo66 »

Niestety wujek google ani forum nic nie mowi o w/w wiatrowce.
Czy ktos posiada Berette apx co2,jakies wrazenia testy, opinie.?
Dziwne ale prawie 3 lata na rynku a na rynku Polskim 0 opini.
Awatar użytkownika
Ślubek
Administrator
Posty: 3688
Rejestracja: 2014-06-06, 08:37
Lokalizacja: Janówek Pierwszy

Post autor: Ślubek »

No to teraz zastanów się, dlaczego nikt się nie chwali posiadaniem tej wiatrówki :^)

Jeśli Ci się podoba, to nie pytaj nikogo, tylko kupuj. To Twoja kasa i to Tobie strzelanie ma sprawiać przyjemność.
"My od lat już gawędzimy o Maryni
i to nawet, szczerze mówiąc, nie o całej..."
pprzemo66
Posty: 12
Rejestracja: 2018-04-07, 09:18
Lokalizacja: Poznan

Post autor: pprzemo66 »

Ślubek pisze:No to teraz zastanów się, dlaczego nikt się nie chwali posiadaniem tej wiatrówki :^)

Jeśli Ci się podoba, to nie pytaj nikogo, tylko kupuj. To Twoja kasa i to Tobie strzelanie ma sprawiać przyjemność.
Dla swojej przyjemnosci zgodnie z waszymi radami kupilem CP-1M ,a teraz chce kupic cos co pozwoli mi demolowac puszki.Dlatego liczył bym na pomoc a nie łamigłowki. :D
Jedyne opinie jakie znalazlem to ze podoba sie kazdemu i ze przypomina CP99C.
Dlaczego nikt nie chwali sie ? to proste.
-bo niechce sie nikomu wypisywac opinii na forach.
-bo ci co sie zarejestrowali to po kupieniu wiatrowki juz tu nie zagladaja ?
-bo droga jest ?
-Mozna by napisac ze jest kiepska ale jakos,takich opini nie znalazlem.
Awatar użytkownika
Ślubek
Administrator
Posty: 3688
Rejestracja: 2014-06-06, 08:37
Lokalizacja: Janówek Pierwszy

Post autor: Ślubek »

pprzemo66 pisze:-bo ci co sie zarejestrowali to po kupieniu wiatrowki juz tu nie zagladaja ?
Ja bym obstawiał "bo wstydzą się, że wtopili kasę", ale i to jest całkiem prawdopodobne wytłumaczenie. :^)

Na forach tematycznych, takich jak to, dłużej zostają zazwyczaj tylko pasjonaci. Przy czym ci, którym przyjemność sprawia taktyczny wygląd broni, zazwyczaj przesiadają się na broń ostrą i "lądują" w dziale WBP na beżowym. To całkiem normalne - każdy chce wydać swoje pieniądze na to, co mu sprawia frajdę. A że taktyczny wygląd wynalazków typu tytułowa Beretta to nie wszystko (nic nie zastąpi zapachu prochu o poranku ;^) ), lądują one na dnie szuflady, bo i sprzedać się ich za rozsądną cenę nie da.

Dlatego serio napisałem, żebyś sobie ją kupił, skoro Ci się podoba. Też przeszedłem ten etap - w moim przypadku było to Gamo P-25 blowback (w podobnej zresztą cenie). Trochę postrzelałem, pobawiłem się zamkiem i doszedłem do wniosku, że jednak kręci mnie trafianie w cel, a nie strzelanie dynamiczne. A że z wiatrówki z blowback nie da się strzelać celnie, jak tylko się zepsuł i okazało się, że się nie da naprawić, sprzedałem jako uszkodzony, w zasadzie niewiele drożej niż cena dwóch sprawnych magazynków, które były w komplecie. Nabywca zresztą też się nie pochwalił nabytkiem. Podejrzewam, że kupił właśnie ze względu na te magazynki :^)

Kup tą Berettę i napisz, czy warto było. Na pewno przyda się to następnym chętnym. A jeżeli kupisz i recenzji nie napiszesz, dowiesz się przynajmniej, dlaczego tego nie zrobiłeś. :mrgreen:
"My od lat już gawędzimy o Maryni
i to nawet, szczerze mówiąc, nie o całej..."
zbisz41
Posty: 1061
Rejestracja: 2015-11-20, 12:52
Lokalizacja: Stare Tarnowice

Post autor: zbisz41 »

Na FB mam kilku kolegów ...chyba 2 którzy mają i chwalą repliki chyba jakieś tam Sigsauery cy coś tam .
Z tego co widzę to ceny dość spore , niby bardzo realne kopie z blowbackiem cy coś tam.
Strzelają zasadniczo z 5 m średnio celnie ....jak wszystkie co2 .... chcesz rozwałki zabawy kup najtańszego bebesa postrzelaj i daj komuś w prezencie.
Zobaczysz znudzisz sie bardzo szybko .
Chcesz poczuć moc idź na strzelnice i zobacz jak sie strzela z ostrej ...zabawki zostaw dzieciom :mrgreen:
pprzemo66
Posty: 12
Rejestracja: 2018-04-07, 09:18
Lokalizacja: Poznan

Post autor: pprzemo66 »

zbisz41 pisze:.
Chcesz poczuć moc idź na strzelnice i zobacz jak sie strzela z ostrej ...zabawki zostaw dzieciom :mrgreen:
Własnie poczułem moc,a z racji ze to droga zabawa[chodze raz w tygodniu] to oprocz czegos w miare celnego CP1-M chcialem czyms pocwiczyc.Strzelałem z glocka i CZ75.Chyba zaraziłem sie.. ;) stad moje pytanie o berette APX.Ale chyba przekonaliscie mnie,moze poszukam innej repliki lub znajde jakis klub z tanim wpisowym.
Moje wyniki z niedzieli na 5 i 8-10m
Obrazek