SKS - Nasze Forum
Liga SKS Liga SKS  Mapa Google  Mapa Google  Kawiarenka  Kawiarenka  FAQ  FAQ  Szukaj  Szukaj  Użytkownicy  Użytkownicy Grupy  Grupy

Rejestracja  ::  Zaloguj Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości

Odpowiedz do tematu SKS - Nasze Forum Strona Główna » Cała Reszta » Bazar » Sprzedam » [ S ] Weihrauch HW95s 4,5mm 16,3J
[ S ] Weihrauch HW95s 4,5mm 16,3J
Autor Wiadomość
pawel992 

Wysłany: 2018-04-08, 21:02   [ S ] Weihrauch HW95s 4,5mm 16,3J

Witam, sprzedam HW95s 4,5mm.

Karabinek u mnie od listopada 2017r, zakupiony jako nowy w ***. Przebieg na dzień dzisiejszy to około 3 paczki śrutu i rośnie. Po zakupie trafił prosto w ręce Pana Waldka. Zrobiono w nim :
- ślizg z boramidu samosmarnego w tylnej części tłoka,
- dopracowanie uszczelki tłoka,
- dorobienie dobrze spasowanej przegubowej prowadnicy z kanałem smarnym i kapelusza z ertalitu,
- polerowanie podzespołów,
- regulację spustu,
- mycie całości i poprawne smarowanie.

Ja wymieniłem jeszcze śrubę regulacji spustu na taką wkręcaną kluczykiem imbusowym.

Strzela stabilnie 16,3-16,5 J mam chrono, przy odbiorze osobistym można przestrzelić. Stan wizualny i techniczny na 5, jak nówka. Do tego jest super osada z buku, którą wystrugał Grzegorz z forum. Oryginału już nie mam. Nie wiem co się dzieje w przypadku gwarancji z tą osadą. Postaram się dowiedzieć i uzupełnić opis. Wszystkie papiery są. Nie mam już kartonika.

W cenie są otwarte przyrządy celownicze. (nie ma na zdjęciu ale są). Żeby z nich wygodnie strzelać konieczna będzie mała przeróbka baki, jest zbyt wysoka pod otwarte.

Cena : 1699 zł z wliczoną ubezpieczoną wysyłką. Kontakt najlepiej przez PW, lub email pawel1992m@gmail.com

p.s. Możliwa też zamiana na HW97k lub tx200. To jest też powodem sprzedaży :wink:

pawel992 

Wysłany: 2018-04-09, 20:01   

OBNIŻKA NA 1599 ZŁ + koszty wysyłki

pawel992 

Wysłany: 2018-04-10, 15:52   

Raz jeszcze wrzucam zdjęcia, bo poprzednich u mnie nie widać. Więcej mogę podesłać na email.

pawel992 

Wysłany: 2018-04-11, 15:12   

Nieaktualne

SKS - Nasze Forum Strona Główna » Cała Reszta » Bazar » Sprzedam » [ S ] Weihrauch HW95s 4,5mm 16,3J