Wyniki strzelań na 50 m i więcej

Moderator: Hiszpan63

Awatar użytkownika
Cezar
Posty: 2095
Rejestracja: 2007-10-02, 18:56
Lokalizacja: z powrotem

Post autor: Cezar »

KbUr35 pisze:Reszta moich drogich kolegów - nie spamować do cholery,
Piotruś, założy się nowy dział do spamowania :lol: i się przeniesie.
Z gamo, o ile się nie mylę ;)
dla siebie żyjesz dniem dzisiejszym, dla swoich bliskich-każdym kolejnym...

żyj , a nie istniej
PS+GS
Awatar użytkownika
hyena
Posty: 825
Rejestracja: 2007-10-01, 22:51
Lokalizacja: Auschwitz

Post autor: hyena »

Santafer pisze: hehhe,ja tam tez tak jak kolega h.... ,
nie lubię się zgadzać z przedmówcą
Jeżeli o mnie mowa, to pisz że o mnie chodzi bo sam litera "h" może zostać nieprawidłowo zrozumiana (to tak przy okazji bo mi się w oczy rzuciło)
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny.
Stworek
Posty: 58
Rejestracja: 2007-12-12, 12:27
Lokalizacja: Goleniów

Post autor: Stworek »

dagoo pisze:nasza ptica mnie coraz bardziej zastanawia...
Najpierw dowiedziałem się, że ledwo widzi, zbiera na operacje oka( szczerze współczuję, moja mam to właśnie przechodziła, jest refundowane, nic nie kosztuje). W tym celu sprzedawał karabinek na ajłebie, nawet miał pomysł ogłoszenia zbiórki pieniedzy na ten cel ( nie wiem dlaczego zrezygnował...).
pamiętam pamiętam, tylko nie mogę skojarzyć czy to wtedy w stopce pojawił się HW100 ;) posty jego też m/w znam stąd nie bardzo się nimi przejmuję, a wynik wcale nie jest najlepszy bo całość złoży się w przybliżeniu na 4cm/3cm ale 8 sztuk weszło w kwadrat lekko ponad 2cm/2cm, inne strzelone tego dnia już takie nie były, bardzo dobra norma z KTK to 4-5cm/4-5cm więc wynik warty "uwiecznienia" strzelone z huntera :)
Ostatnio zmieniony 2008-04-19, 10:55 przez Stworek, łącznie zmieniany 1 raz.
TX200 MK3 + Laepers 6x24-50AO
Awatar użytkownika
krzysztof
-#Kustosz
-#Kustosz
Posty: 2008
Rejestracja: 2007-10-01, 22:22
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: krzysztof »

Jeśli chcesz dostać w dziób, pojedź do Gdyni na stadion Arki i krzyknij : śledź. Myślę, że nie dokończysz słowa. To samo się stanie w Malborku, na słowo krzyżak. Ja mieszkam w Gdańsku, więc ptaszysko ma pole do popisu.
Krzysztof

Quackenbush i nowsze
Awatar użytkownika
Ur.
Ściepnik
Ściepnik
Posty: 4997
Rejestracja: 2007-10-01, 23:11
Lokalizacja: ...znowu YelonkY

Post autor: Ur. »

OK. Panowie.
Przemyślałem całą sprawę i powiem szczerze, że mam trochę dość chamskich odzywek o śledziach, czy o tym że ktoś produkuje bądź nie SPAM, na pewno podchodzę do tego luźniej niż mniej cierpliwi Panowie Kolegowie, ale coś trzeba zrobić.
Do odwołania wprowadzam więc takie nowe-super-zasady:
Za złamanie 1,2 i w skrajnych przypadkach 4 punktu regulaminu, poza strefą wojny, osoba, która się tego dopuściła ma blokowany dostęp do podforum w którym inkryminowany tekst napisała - na razie na tydzień.
Macie punkty bo wiem, że 90% z was tego na oczy nie widziała:
1. Traktuj innych z szacunkiem, niezależnie od wieku, statusu społecznego czy poglądów.
2. Krytykuj poglądy, a nie osoby. Unikaj argumentów ad personam.
3. -
4. Krytyki nie traktuj jak atak na swoją osobę.
5.-
Czas START!
... z warzyw najbardziej lubię tytoń.
Awatar użytkownika
White_Eagle
Posty: 331
Rejestracja: 2007-12-29, 20:18

Post autor: White_Eagle »

Cisze się, że ktoś to zauważył. Dzięki temu inni zostali wyleczeni z alergii na "pierza" a ja z alergii na "śledzie".

Pozdrawiam serdecznie
White Eagle
Awatar użytkownika
Ur.
Ściepnik
Ściepnik
Posty: 4997
Rejestracja: 2007-10-01, 23:11
Lokalizacja: ...znowu YelonkY

Post autor: Ur. »

ojej...
Mariusz, Przepraszam, że to wszystko się dzieje pod Twoimi wynikami, jakoś na dniach to posprzątam.
... z warzyw najbardziej lubię tytoń.
Awatar użytkownika
daras
-#Złoty Dobromir
-#Złoty Dobromir
Posty: 5295
Rejestracja: 2007-10-01, 22:04
Lokalizacja: Swarzędz

Post autor: daras »

Przy okazji strzelania tarczek ligowych wystrzeliłem takie skupienie, wynik jak na mnie niezły dlatego wrzucam tarcze również tutaj. Dystans 50 m postawa siedząca z podpórką, śrut exact expras 5 strzałów.

Obrazek
guntuning.com
Rlyeh
Posty: 7226
Rejestracja: 2007-10-04, 23:47

Post autor: Rlyeh »

Dzisiejsze 50 m z kbks, leżąca, diopter.
Obrazek
Się nie popisałem. Poprzednio strzeliłem lepszy wynik, ale widoczna była losowość trafień. Tym razem udało mi się zrobić ładną grupkę. Strzałów na tarczy jest siedem. Jeden strzał oddałem do tarczy zawodnika strzelającego obok - podobna akcja do tej, jaką miał Piotrek w naszej lidze silhouette. Czy oddałem temu zawodnikowi przysługę - możliwe... kto wie.

Jaki jest spust w nowym Hatsanie, większość z nas wie. Spust w QB 78 ma długą drogę. Natomiast spust w tym Vostoku z którego strzelałem - pierdnięcie muchy. To i tak dobrze, bo na poprzednim strzelaniu spust był na pierdnięcie komara... cóż, trzeba się po prostu przyzwyczajać. Strzelam kiepsko, ale ogólnie to jestem zły na siebie za ten spust, poniekąd tym spowodowane są te wesołe strzały naokoło.

Był jeszcze pistolet, ale o pewnych rzeczach nie wypada rozmawiać.
Awatar użytkownika
asterix
Posty: 515
Rejestracja: 2007-12-28, 22:58
Lokalizacja: Poznań

Post autor: asterix »

te trzy strzały bardzo ładne :D
Seweryn,a muszka jaka była przy tym karabinku?
Ja dwa tyg.temu strzelałem na zawodach po raz pierwszy w życiu z kbks.Też na 50m z leżącej.Karabinek był z diopterem i muszką tunelową ze słupkiem.Strzelało się 13 strzałów,bez próbnych i 3 najgorsze odrzucano.Strzeliłem 79pkt :oops:
Troszkę sprzętu dmuchanego,troszkę dymiącego.
Rlyeh
Posty: 7226
Rejestracja: 2007-10-04, 23:47

Post autor: Rlyeh »

Cztery ;)
Takie coś jak tu po lewej:
Obrazek
Tyle że nie było tego trzeciego okręgu (czyli widziałem okrąg przeziernika, muchy, i cel).
Na tym strzelaniu było osiem - pięć oceniano, czyli strzelało się osiem razy i przy liczeniu odrzucano trzy najgorsze ;)
Awatar użytkownika
asterix
Posty: 515
Rejestracja: 2007-12-28, 22:58
Lokalizacja: Poznań

Post autor: asterix »

sorki!
faktycznie cztery,dwa na linii jeden w drugim :D
Troszkę sprzętu dmuchanego,troszkę dymiącego.
Awatar użytkownika
wonski
Posty: 257
Rejestracja: 2008-03-14, 08:58
Lokalizacja: Gliwice

Post autor: wonski »

ja też strzelam z kbksu ostatnio miałem 83 ale my mamy tak, że 3 próbne i 10 mierzonych. Z tym, że strasznie rzadko mamy treningi a szkoda.
Predom-Łucznik kl. 188
Awatar użytkownika
asterix
Posty: 515
Rejestracja: 2007-12-28, 22:58
Lokalizacja: Poznań

Post autor: asterix »

Bartek jak lubisz strzelać z palnej to kup sobie czarnoprochowca.Jest bez pozwolenia,a frajda wielka :D
Troszkę sprzętu dmuchanego,troszkę dymiącego.
Awatar użytkownika
wonski
Posty: 257
Rejestracja: 2008-03-14, 08:58
Lokalizacja: Gliwice

Post autor: wonski »

myślałem raczej o wyrobieniu pozwolenia na broń sportową, mój tata ma, ale nie strzela już kiedyś strzelał.

edit:
A broń czarnoprochowa droga jest bardzo.
Predom-Łucznik kl. 188