Wyniki strzelań na 50 m i więcej

Moderator: Hiszpan63

Awatar użytkownika
Seamaster
Posty: 99
Rejestracja: 2013-04-12, 15:02
Lokalizacja: Międzychód

Post autor: Seamaster »

... i jeszcze taki kwiatek:

http://www.fotosik.pl/zdjecie/1e8a4e2da6ccb1ed
;)
Odległość 100m, muszka/szczerbinka, pozycja siedząc, 13 strzałów ... Aha, to nie wiatrówka :mrgreen:
Karabin cp, Volunteer Parker Hale, anno domini coś tam ...
Wklejam, bo wyszła fajna grupka siedmiu czy ośmiu przestrzelin na polu 3,5 x 4 cm ;)
Slavioza i cykloza :P
Awatar użytkownika
Seamaster
Posty: 99
Rejestracja: 2013-04-12, 15:02
Lokalizacja: Międzychód

Post autor: Seamaster »

Czołem chłopaki, ;)
... z okazji święta i ku pokrzepieniu serc Waszych, oraz próby utwierdzenia swojego jestestwa że oczy "jeszcze mogą", oraz chęci wywołania powszechnego zrywu i rywalizacji - kto osiągnie lub przekroczy magiczne 90 pkt z "otwartych" (bo ja nie daję rady ... ale się staram :lol: )
wklejam takie wyniki:

Obrazek

Obrazek
Slavioza i cykloza :P
Awatar użytkownika
mironTG
Ściepnik
Ściepnik
Posty: 1041
Rejestracja: 2013-07-22, 21:48
Lokalizacja: Zebrzydowice

Post autor: mironTG »

Ja to ślepa Aza jestem bo do czytania i do chodzenia mam okulary, cóż spawanie robi swoje a wiek temu pomaga, dzisiaj jednak z powodzeniem ostrzelałem z otwartych cel wielkości połowy puszki po wiadomym złocistym napoju na równiutkie 50m. :mrgreen: Postaram się o tarcze od sąsiada 14x14 i może strzelę jakiś śmieszny wynik, tylko bez krytyki proszę bo w ryja i Wesołych Świąt :D
Strzelam bo lubię :-) AR 50 PCP.

( Celuj w księżyc- jeśli nie trafisz, trafisz między gwiazdy )
Awatar użytkownika
Cortez
Posty: 2099
Rejestracja: 2009-09-18, 10:11
Lokalizacja: Mokotów/Sadyba

Post autor: Cortez »

Ja z otwartych nie strzelam - bo celu nie widzę, ale z nudów świątecznych posadziłem na karabinie SSa i pewnie w niedzielę pojadę na Siekierki go przystrzelić. Jeśli będzie OK (a jak może być inaczej??? :roll: ), to może wstawię fotki na 25/50m.... :P
Daystate Merlyn S + Nitrex 3-9x42/SS 10x42
Awatar użytkownika
Seamaster
Posty: 99
Rejestracja: 2013-04-12, 15:02
Lokalizacja: Międzychód

Post autor: Seamaster »

Słuszna słuszność chłopaki ;) trzeba próbować ...wiosna idzie a magiczne "90" czeka :D
(muszę koniecznie wypróbować inny chwyt - to o czym pisał Przemek w innym wątku - o łożu opartym o własną dłoń ...u nas na strzelnicy jest zazwyczaj cegła "emka" a na niej materac (dość zbutwiały ze starości, choć klimat tworzy :mrgreen: )
Slavioza i cykloza :P
Awatar użytkownika
Januszpelle
Posty: 157
Rejestracja: 2012-09-13, 20:39
Lokalizacja: Zalesie

Post autor: Januszpelle »

Dzisiaj nie padało więc spróbowałem 10 strzałów z 50m ze stojącej niepodpartej. Jak to w życiu bywa, nie dość, że lekko wiało w lewo, to przed oddaniem ostatniego strzału (tego na dole) usłyszałem: Janusz - potrzebuję ..... :sciana:
edit:
Jako ciekawostkę wstawiam swoją pierwszą tarczę strzeloną z 50m w 2012r. W międzyczasie trzy lata treningów w Sylwetkach i Ligach na 25m
W jednym, jak i drugim przypadku strzelona była, tylko jedyna jedyna tarcza bez wybierania najlepszej.
Poprawa idzie w górę czyli bliżej środka tarcz, przynajmniej ja jestem zadowolony :D

Obrazek Obrazek
Ostatnio zmieniony 2016-01-28, 14:51 przez Januszpelle, łącznie zmieniany 1 raz.
AA FTP 900 + Big Nikko i pistolet Steyr LP-10 + Simmons 4x32
Awatar użytkownika
Hiszpan63
Ściepnik
Ściepnik
Posty: 7972
Rejestracja: 2009-06-28, 15:45
Lokalizacja: Warszawa-CEKAUS

Post autor: Hiszpan63 »

Januszpelle pisze:przed oddaniem ostatniego strzału (tego na dole) usłyszałem: Janusz - potrzebuję ..... :sciana:
... noooo ... ja w takiej sytuacji też bym ciepnął karabin ... :owca:
Jak Pan Bóg dali, to i z kija wypali....
HWunderGnom70 .Lady Daisy BUCK . Strzelanie trzeba lubić , ale trafiać , to trzeba się nauczyć ... Karabin trafia sam :! ... często nie tam , gdzie celujemy :lol: ;)
Awatar użytkownika
kejkej
Ściepnik
Ściepnik
Posty: 841
Rejestracja: 2015-02-21, 20:58
Lokalizacja: Kępno/Opole

Post autor: kejkej »

Hiszpan63 pisze:
Januszpelle pisze:przed oddaniem ostatniego strzału (tego na dole) usłyszałem: Janusz - potrzebuję ..... :sciana:
... noooo ... ja w takiej sytuacji też bym ciepnął karabin ... :owca:
Przemek, a reaguje na "JANUSZ"? :P
Strzelać nie umiem za bardzo, ale za to bardzo lubię.
Awatar użytkownika
Hiszpan63
Ściepnik
Ściepnik
Posty: 7972
Rejestracja: 2009-06-28, 15:45
Lokalizacja: Warszawa-CEKAUS

Post autor: Hiszpan63 »

No co Ty ?? :shock: ... zamiast Janusz mogłoby być Misiaczku , kochanie itp , itd ... chodzi o samą sytuację :P ... młody , ale powinien już wiedzieć ... :sciana:
Jak Pan Bóg dali, to i z kija wypali....
HWunderGnom70 .Lady Daisy BUCK . Strzelanie trzeba lubić , ale trafiać , to trzeba się nauczyć ... Karabin trafia sam :! ... często nie tam , gdzie celujemy :lol: ;)
Awatar użytkownika
kejkej
Ściepnik
Ściepnik
Posty: 841
Rejestracja: 2015-02-21, 20:58
Lokalizacja: Kępno/Opole

Post autor: kejkej »

Młody, dlatego na "KOCHANIE, POTRZEBUJĘ!" lufa raczej w górę, nie w dół. :mrgreen:
Pewnie stąd nieporozumienie.
Strzelać nie umiem za bardzo, ale za to bardzo lubię.
zbisz41
Posty: 1061
Rejestracja: 2015-11-20, 12:52
Lokalizacja: Stare Tarnowice

Post autor: zbisz41 »

kejkej pisze: lufa raczej w górę
co niektórym to może muszka ;)
Awatar użytkownika
mironTG
Ściepnik
Ściepnik
Posty: 1041
Rejestracja: 2013-07-22, 21:48
Lokalizacja: Zebrzydowice

OT, TAK SOBIE.......

Post autor: mironTG »

Chwila bez wiatru, 50m stojąca podparta JSB diabolki i Expres, takie same 4,52. Z Expresa 10 strzałów z diabolków 15 strzałów, tarczki w pozycji jak wisiały. Expresy chyba były odwrotnie ale to mało istotne. Panie i panowie wiatrem pędzeni, wniosek jeden, DIABOLKI ZESZŁY NA PSY, Expres lżejszy a wynik lepszy. Oba śruty nie sortowane, prosto z pudełka, bez żadnych czarów. Expresa zostało mi kilka opakowań, diabole rozsprzedam między kolegami do niszczenia puszek.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Strzelam bo lubię :-) AR 50 PCP.

( Celuj w księżyc- jeśli nie trafisz, trafisz między gwiazdy )
Rlyeh
Posty: 7226
Rejestracja: 2007-10-04, 23:47

Post autor: Rlyeh »

Nie skreślałbym tak od razu tego śrutu, bo skupienie to zrobił w sumie lepsze. Powtórz test w hali albo z leżącej podpartej czy innej stabilniej brzmiącej.
fantazja555
Posty: 156
Rejestracja: 2014-08-28, 17:13
Lokalizacja: gacki

Post autor: fantazja555 »

Mirku bardzo ładne wyniki :uklon:
Awatar użytkownika
mironTG
Ściepnik
Ściepnik
Posty: 1041
Rejestracja: 2013-07-22, 21:48
Lokalizacja: Zebrzydowice

Post autor: mironTG »

Skreślam tylko ostatnio zakupiony wagonik Diabolo ( dolna tarczka ) z Expresa wyszła jedna dziurka. Minimalna różnica wagi śrutu a na 50m mamy porównanie o ile trzeba by było skręcić wieżyczkę.
Strzelam bo lubię :-) AR 50 PCP.

( Celuj w księżyc- jeśli nie trafisz, trafisz między gwiazdy )