Wyniki strzelań na 50 m i więcej

Moderator: Hiszpan63

Awatar użytkownika
Ur.
Ściepnik
Ściepnik
Posty: 4997
Rejestracja: 2007-10-01, 23:11
Lokalizacja: ...znowu YelonkY

Post autor: Ur. »

White_Eagle pisze:Istnieje bo wiem domniemanie (co miało miejsce na iwebie), że pod moneta zakrywane są odskoki.
Jeżeli myślimy o tym samym domniemaniu to było ono zwykłym żartem.
Monety, pudełka śrutu itd. są moim zdaniem dobre bo każdy to ma pod ręką - spojrzy i już wszystko wie. Nie wiem jak inni, ale ja nie mam pod ręką 5cm.
...jak ktoś chce ściemniać to może strzelić i z metra więc nie wydurniajmy się.
... z warzyw najbardziej lubię tytoń.
Awatar użytkownika
Cezar
Posty: 2095
Rejestracja: 2007-10-02, 18:56
Lokalizacja: z powrotem

Post autor: Cezar »

White_Eagle pisze: Osobiście nie widzę powodu wprowadzania innych forumowiczów w błąd. No, ale wstawianie kreski zamiast monety, te bezpodstawne domniemania wyjaśni.

Pozdrawiam serdecznie
White Eagle
Skoro Ty nie widzisz takiego powodu, dlaczego inni mają go mieć ?
Cały czas się tu bawimy, uprawiamy hobby, a zakładasz malwersacje, oszustwa i kombinacje. O czym to świadczy ?
Drugi kolega napisał, że jak ktoś bedzie chciał oszukać i tak to zrobi...W jakim celu ? Żeby udowodnić swą męskość, geniusz, czy prostotę ?
pozdrawiam, Cezar
dla siebie żyjesz dniem dzisiejszym, dla swoich bliskich-każdym kolejnym...

żyj , a nie istniej
PS+GS
Awatar użytkownika
White_Eagle
Posty: 331
Rejestracja: 2007-12-29, 20:18

Post autor: White_Eagle »

Szanowne Koleżanki i Koledzy.
Wprowadzając nas w błąd (nie wiem w jakim celu) i umieszczając wyniki, z np. 10m a pisząc, że jest to z 50m, to na pewno dany strzelec nie oszuka samego siebie!!!
Ja znam swoje możliwości i głównie to walczę za każdym razem ze sobą.. Czy to jest trening, czy też zawody. I jak bym nie kombinował, to samego siebie nie mogę oszukać. :D

Szanowny KbUr35.
Osobiście nie pamiętam, który to był przypadek. Nie ma to jednak większego znaczenia. Chodzi głównie o fakt.

Pozdrawiam serdecznie
White Eagle
Awatar użytkownika
Cezar
Posty: 2095
Rejestracja: 2007-10-02, 18:56
Lokalizacja: z powrotem

Post autor: Cezar »

White_Eagle pisze:dany strzelec nie oszuka samego siebie!!!
No właśnie, więc nie widzę powodu, aby ktokolwiek to robił :P
White_Eagle pisze:samego siebie nie mogę oszukać. :D
Nie możesz bo nie chcesz, czy nie możesz bo nie umiesz ??

Pytanie ogólne. Więc nie widzę powodu do kombinacji, poza tym każde wyniki są do zweryfikowania w naturze. Prędzej czy później...
dla siebie żyjesz dniem dzisiejszym, dla swoich bliskich-każdym kolejnym...

żyj , a nie istniej
PS+GS
Awatar użytkownika
White_Eagle
Posty: 331
Rejestracja: 2007-12-29, 20:18

Post autor: White_Eagle »

Dagoo
Wypowiedziałeś się mimo, że Twoja wypowiedź nic nowego nie wniosła, a tym bardziej do moich cytatów.
Ale na pewno masz licznik podniesiony o jedną wypowiedź więcej.
Oczywiście Twoje zdanie zawsze musi być ostatnie - jest.

White Eagle
Awatar użytkownika
krzysztof
-#Kustosz
-#Kustosz
Posty: 2008
Rejestracja: 2007-10-01, 22:22
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: krzysztof »

Z licznikiem się White-Eagle powtarzasz, niestety.





Kolega ma rację, Nick jest sprawą nadrzędną.
Ostatnio zmieniony 2008-04-18, 21:50 przez krzysztof, łącznie zmieniany 1 raz.
Krzysztof

Quackenbush i nowsze
Awatar użytkownika
White_Eagle
Posty: 331
Rejestracja: 2007-12-29, 20:18

Post autor: White_Eagle »

śledziu. Ja nie jestem orzełek, co nadal do siebie nie przyjmujesz do wiadomości. Widocznie nie jesteś już reformowalny.
White Eagle
PS. Znowu produkujesz SPAM!!
Stworek
Posty: 58
Rejestracja: 2007-12-12, 12:27
Lokalizacja: Goleniów

Post autor: Stworek »

temat mocno się ożywił po wklejeniu wyniku wiec gwoli wyjaśnienia: strzelam dość dużo, z Gamo śmiało 35 paczek śrutu wyleciało a może i więcej, wyniki są różne chyba jak u wszystkich, jednak raz na jakiś czas zdarzy się wynik który warto wkleić w odpowiedni temat i tak też zrobiłem. Wcale nie oznacza że takie skupienie to norma, pod pudełkiem nie ma odskoku, cała 10-cio strzałowa seria jest widoczna, pudełko jak wcześniej wspomniano jest jako punkt odniesienia co czyni wiele osób i słusznie, dodatkowo jest wizytówką śrutu z jakiego strzelałem...to tyle ;)
TX200 MK3 + Laepers 6x24-50AO
Awatar użytkownika
krzysztof
-#Kustosz
-#Kustosz
Posty: 2008
Rejestracja: 2007-10-01, 22:22
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: krzysztof »

Dlaczego sie Kolego tłumaczysz, czytając Twój post i oglądając wynik nie doszukujemy się podtekstów, przyjmujemy je jako rzetelną oczywistą oczywistość
Krzysztof

Quackenbush i nowsze
Stworek
Posty: 58
Rejestracja: 2007-12-12, 12:27
Lokalizacja: Goleniów

Post autor: Stworek »

ktoś się doszukiwał więc wyjaśniłem w czym rzecz i tyle.
TX200 MK3 + Laepers 6x24-50AO
Awatar użytkownika
SlaweQ
Ściepnik
Ściepnik
Posty: 3599
Rejestracja: 2007-10-08, 09:02
Lokalizacja: Łódź

Post autor: SlaweQ »

Temat założono w październiku i aż do wypowiedzi White_Eegle nikomu nawet przez myśl nie przeszło, że można by zasłaniać coś monetą lub pudełkiem, albo niedaj Bóg, wstawiać tarcze z 10m.
Ludzie, którzy sie zebrali na tym forum, nic nikomu nie muszą udowadniać, a na pewno już nie wynikami na tarczy.
Tarcze tylko pokazują jak umiemy strzelać i jest to łatwe do zweryfikowania przy spotkaniu twarzą w twarz na ubitej ziemi.
Bardziej istotne według mnie jest wyobrażenie jakie sobie kształtujemy o danej osobie, na podstawie jej wypowiedzi.
To wyobrażenie też jest łatwe do weryfikacji przy spotkaniu twarzą w twarz.

Co do wypowiedzi kolegi WHite_Eagle moja sugestia jest taka, żeby je bardzej przemyśleć.
Inaczej większość z nich nadaje sie do "Strefy Wojny" bo budza takie negatywne emocje.
Tam jednak mało kto zagląda i może sie okazać, że kolega będzie rozmawiał sam ze sobą.

To tyle.

Co do tarcz, minie się podobają :)
Jak znajdę bezpieczny kawałek 50+ (na działce mam 48 od płota do płota) to też wstawię.
Obok zaś położę pokrywkę od garnka bo takie będzie "skupienie" :P

Uczę się strzelać od nowa 8-)
Awatar użytkownika
daras
-#Złoty Dobromir
-#Złoty Dobromir
Posty: 5295
Rejestracja: 2007-10-01, 22:04
Lokalizacja: Swarzędz

Post autor: daras »

Widziałem już tarcze Mariusza na których miał naprawdę już lepsze wyniki i nikt nawet w najczarniejszych myślach nie podważał jego wyniku, aż do dnia dzisiejszego, smutne to że akurat u nas musiało się to zdarzyć.
guntuning.com
Awatar użytkownika
Santafer
Posty: 223
Rejestracja: 2008-03-16, 20:33
Lokalizacja: znadjeziora

Post autor: Santafer »

SlaweQ pisze:.............
Ludzie, którzy sie zebrali na tym forum, nic nikomu nie muszą udowadniać,
hehhe,ja tam tez tak jak kolega h.... ,
nie lubię się zgadzać z przedmówcą ,
ale
SlaweQ przypomniał ideę naszego tutaj spotkania :D ,
zabawa,relax,hobby
a nie mistrzostwo wirtualne
pzdro
były kochane 9,był szmelc,był FWB 300,jest Baikal 512M i do tego dodam inne wyzwanie ...
Awatar użytkownika
Cezar
Posty: 2095
Rejestracja: 2007-10-02, 18:56
Lokalizacja: z powrotem

Post autor: Cezar »

Mariusz, nie przejmuj się. Jak Ty miałeś takie wyniki na 50-70 m to orzełek na wrotkach pod szafę wjeżdżał :mrgreen: .
Znam Twoje tarcze od dawien dawna, natomiast nasza ptica mnie coraz bardziej zastanawia...
Najpierw dowiedziałem się, że ledwo widzi, zbiera na operacje oka( szczerze współczuję, moja mam to właśnie przechodziła, jest refundowane, nic nie kosztuje). W tym celu sprzedawał karabinek na ajłebie, nawet miał pomysł ogłoszenia zbiórki pieniedzy na ten cel ( nie wiem dlaczego zrezygnował...).
Ogólnie kiepski wzrok, pisanie o braku doświadczenia, małe umiejetności, skromny...Aż tu nagle objawienie na Naszym Forum, snajper strzelający prawie 100/100 z każdej pozycji, na każdą odległość. Cuda, normalnie cuda.
Ale najbardziej mnie ciekawi ciągłe podważanie twierdzeń innych, bardziej wiarygodnych userów, przekonywanie na siłę do swoich niczym nie popartych twierdzeń. A juz najbardziej dziwi mnie mnogość posiadanych nicków i kont na innych forach, oraz dzisiejsza absencja orzełka na w/e. Dlaczego :P ?
Mam świadomość, że ten przydługi wywód troszkę tu nie pasuje, ale mam dość irytujących wypowiedzi W_E, czy jak się zwie/zwał/będzie zwał.
Prosiłem wielokrotnie...jak grochem o ścianę, nic.
Jeśli jakiś admin to przesunie, nie bedę miał żalu ;)
pozdrawiam, Cezar

Orzełek pamiętaj o tym :
Santafer pisze:zabawa,relax,hobby
dla siebie żyjesz dniem dzisiejszym, dla swoich bliskich-każdym kolejnym...

żyj , a nie istniej
PS+GS
Awatar użytkownika
Ur.
Ściepnik
Ściepnik
Posty: 4997
Rejestracja: 2007-10-01, 23:11
Lokalizacja: ...znowu YelonkY

Post autor: Ur. »

White_Eagle pisze:Wypowiedziałeś się mimo, że Twoja wypowiedź nic nowego nie wniosła, a tym bardziej do moich cytatów.
White_Eagle, umówmy się raz na zawsze, że nie Ty decydujesz, czy jakaś wypowiedź coś wniosła, czy nie. Inna sprawa, że za "śledzia" powinieneś dostać od każdego mieszkańca Pomorza ordynarnie w mordę, a trochę ich jest.

Reszta moich drogich kolegów - nie spamować do cholery, bo to jest temat "wyniki strzelań na 50m i więcej" - wklejamy tarcze, komentujemy tarcze.
Santafer, Sławeq - 100% racji
Mariusz - gratulacje, tylko napisz jeszcze z czego strzelałeś.
... z warzyw najbardziej lubię tytoń.