Artemis/SMK CP2, wiatrówka na co2

Wszystko co dotyczy wiatrówek CO2

Moderatorzy: daras, Hiszpan63, forestkorsze

Boom
Posty: 6
Rejestracja: 2017-09-30, 17:32
Lokalizacja: Warszawa

Artemis/SMK CP2, wiatrówka na co2

Post autor: Boom »

Witajcie maniacy, przeglądałem internety i natrafiłem na takie cudeńko https://www.krale-schietsport.nl/en/art ... m_store=en
Na YT już są video recenzje tej nowej wiatrówki która niedawno ukazała sie za oceanem.
Jako że mam już Crosmana 2250b którego lubie za wygląd a jednocześnie nie nawiedzę za to, że trzeba w niego włożyć drugie tyle żeby to zaczęło strzelać ta nowa wersja CP2 baaaardzo przypadła mi do gustu :D
Jak widzę cene to jest ona dla mnie do zaakceptowania jeśli materiały będą lepsze niż w PR900W gdzie czytałem o wyrabiającym sie zamku z kiepskiego alu.

Posiada 2 rodzaje kal. 4,5 oraz 5,5 mm
Mag podobny do tego w CP1 i klonach jak PR900W i słabszego 600W
Prędkość na chrono w UK dla 5,5 mm to 490-520 fps
2 lufy oraz tłumik z kolbą w zestawie, za cene ok 800 zł tylko trzeba by sprowadzać bo my to dawno w tyle za wszystkimi innymi krajami jesteśmy..
Kusi mnie to maleństwo ceną i możliwościami 8-)
Co o tym myślicie?
Wiem, że za tą kwote można kupić tanie PCP o kiepskiej jakości i do poprawek, ale dla przykładu nasi "janusze" za Crosa 2250b chcą 499 zł i sprzedaje sie dobrze.
Sam nie posiadałem nigdy wiatrówki PCP i nie mam pompki PCP ani butli więc w moim przypadku bombiczki 12g na co2 nie stanowią problemu i są bardzo tanie wiec takie rozwiązania jak w tym CP2 mi idealnie pasują!
Proszę o opinie
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Nowy i zielony w strzelectwie wiatrówkowym!
"Miarą człowieka nie jest majątek, mądrość i to co mówi. Naprawdę liczą się tylko czyny - dobre i złe."
Awatar użytkownika
daNeczek
Ściepnik
Ściepnik
Posty: 197
Rejestracja: 2014-08-11, 21:31
Lokalizacja: z Rynku na wyspie

Post autor: daNeczek »

Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie ... :)
Wszystko już było - rzekł Ben Akiba