SKS - Nasze Forum
Liga SKS Liga SKS  Mapa Google  Mapa Google  Kawiarenka  Kawiarenka  FAQ  FAQ  Szukaj  Szukaj  Użytkownicy  Użytkownicy Grupy  Grupy

Rejestracja  ::  Zaloguj Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości

Odpowiedz do tematu SKS - Nasze Forum Strona Główna » Cała Reszta » Bazar » Sprzedam » Slavia 630 decyzja ostateczna
Slavia 630 decyzja ostateczna
Autor Wiadomość
fantazja555 

Wysłany: 2017-07-10, 13:15   Slavia 630 decyzja ostateczna

Niestety muszę uszczuplić kolekcję , dlatego wystawiam ponownie karabinek ( życie :-/ ) . Zrobiłam nowe zdjęcia aby pokazać stan faktyczny ja oceniam go na dobry jeśli chodzi o to wizualnie są jakieś przetarcia na oksydzie , jakaś plamka też się na lufie trafi ! Jeśli chodzi o mechanizm była na przeglądzie u kolegi z forum i nie dizluje nic nie stuka i nie puka . Chrono nie posiadam niestety więc nie powiem ile ma J ! W środeczku fabrycznie acz profesjonalnie nasmarowane , naoliwione . Jedyny choć dla mnie minimalny mankament to że brakuje sprężyny płaskiej będącej prowadnicą popychacza tłoka . Po jej założeniu , popychacz tłoka szoruje po sprężynie problem ustąpił całkowicie po jej wyjęciu -- popychacz chodzi po drewienku i nie ma z tym już problemu . Piszę jak jest chodz strzelam od 1,5 roku i dla mnie to nie problem . Acha nie jestem specjalistką w dziedzinie budowy piszę co wyczytałam z pw kolegi który przeglądał dla Mnie , jeszcze wymieniono uszczelkę tłoka na nową . Cena 400 z wysyłka . Szczerbinka od nowego typu acz ta stara jest choć dla mnie była gorsza ufff chyba tyleeeee a jest wystawiona na innych forach

DSC_0160.JPG
Plik ściągnięto 3 raz(y) 378,49 KB

DSC_0162.JPG
Plik ściągnięto 6 raz(y) 252,11 KB

DSC_0161.JPG
Plik ściągnięto 9 raz(y) 215,13 KB

DSC_0163.JPG
Plik ściągnięto 3 raz(y) 217,87 KB

DSC_0165.JPG
Plik ściągnięto 3 raz(y) 407,82 KB

fantazja555 

Wysłany: 2017-07-13, 08:15   

można usunąć ,,Amen "

SKS - Nasze Forum Strona Główna » Cała Reszta » Bazar » Sprzedam » Slavia 630 decyzja ostateczna