Dan Wesson czy Walther CP99

Wszystko co dotyczy wiatrówek CO2

Moderatorzy: daras, Hiszpan63, forestkorsze

Patryk
Posty: 14
Rejestracja: 2017-01-18, 21:49
Lokalizacja: Zamość

Dan Wesson czy Walther CP99

Post autor: Patryk »

Witam wiem że to nieodpowiedni dział ale jestem tu nowy i proszę o wyrozumiałość :|
Chciałbym zakupić pistolet CO2 do tej pory strzelałem tylko z długiej wiatrówki tak dla odmiany wybrałem sobie dwa modele które mi się podobają i stoje przed dylematem który z nich wybrać
1.Dan Wesson 2,5 lub 4 ,4,5mm
2.Walther CP99 4,5mm

Proszę o Wasze opinie zależy mi na tych dwóch modelach aczkolwiek rozważe każde propozycję :>
Awatar użytkownika
kejkej
Ściepnik
Ściepnik
Posty: 841
Rejestracja: 2015-02-21, 20:58
Lokalizacja: Kępno/Opole

Post autor: kejkej »

http://nasze-wiatrowki.pl/posting.php?m ... topic&f=18
Zacznij od tego. Potem napisz, do czego Ci te pistolety, może ktoś pomoże. ;)
Strzelać nie umiem za bardzo, ale za to bardzo lubię.
Awatar użytkownika
green_thunder
Posty: 6035
Rejestracja: 2007-11-06, 19:44
Lokalizacja: z Mokotowa

Post autor: green_thunder »

Miałem obydwa modele, w tym D .W. z 8 i 2,5' lufą i drugi raz bym nie kupił. CP99 i CP99compact też mialem i mógłbym powtórzyć. Polecam, nie "misiam"
A przedstawić się wypada.
Patryk
Posty: 14
Rejestracja: 2017-01-18, 21:49
Lokalizacja: Zamość

Post autor: Patryk »

A no tak przepraszam już przywitałem się na forum :)
http://nasze-wiatrowki.pl/viewtopic.php?p=149306#149306
A teraz proszę Was o radę opinię który pistolet wybrać zależy mi na strzelaniu tak rekreacyjnie do puszek ale nie ukrywam że na celności także żeby z tych 20 metrów dało się wogule w coś trafić ;p
Patryk
Posty: 14
Rejestracja: 2017-01-18, 21:49
Lokalizacja: Zamość

Post autor: Patryk »

green_thunder a dlaczego drugi raz byś nie kupił D.W.? o który model Ci chodzi 8 czy 2,5 czy oba ?
Awatar użytkownika
green_thunder
Posty: 6035
Rejestracja: 2007-11-06, 19:44
Lokalizacja: z Mokotowa

Post autor: green_thunder »

Bardziej chodi o przedstawienie się, niż o przywitanie. Natomiast D.W to nieporęczny, niezgrabny mel przy Waltherze, który na 20 metrów do puszki doniesie.
Patryk
Posty: 14
Rejestracja: 2017-01-18, 21:49
Lokalizacja: Zamość

Post autor: Patryk »

A więc przedstawię się mam na imię Patryk mam 25 lat mieszkam w okolicach Zamościa i od dawna interesuję się wiatrówkami, a co do pytania to proszę o podanie jak najwięcej szczegółów dotyczących tych dwóch wiatrówek za i przeciw i opinii posiadaczy ;)
Awatar użytkownika
pala30
Ściepnik
Ściepnik
Posty: 1016
Rejestracja: 2011-04-23, 14:00
Lokalizacja: Sosnowiec

Post autor: pala30 »

Cp 99 miałem na śruty więc coś tam celności posiada ale nie zachwycił mnie bardzo poszedł w świat.Tyle o nim mogę powiedzieć :mrgreen:
Patryk
Posty: 14
Rejestracja: 2017-01-18, 21:49
Lokalizacja: Zamość

Post autor: Patryk »

A dlaczego Cię nie zachwycił co się z nim działo mógłbyś dokładniej opisać ?
Awatar użytkownika
pala30
Ściepnik
Ściepnik
Posty: 1016
Rejestracja: 2011-04-23, 14:00
Lokalizacja: Sosnowiec

Post autor: pala30 »

Celność przeciętna jak na co2 a nawet marna.Nie postrzelasz przy niskich temperaturach.Jako tako wykonany ale szału nie ma.Napisz do czego ma być ten pizdol jak celnie i tanio ma być to kup sobie CP1-M po poprawkach.Jak zależy ci na wyglądzie pukawki policyjnej to kup Waldka . :mrgreen:
Taki sobie pizdol bez polotu i szału. :mrgreen: Na pewno lepszy niż crosman c-11 i reszta taniego kłamu ale nie porywa.
Awatar użytkownika
Ślubek
Administrator
Posty: 3691
Rejestracja: 2014-06-06, 08:37
Lokalizacja: Janówek Pierwszy

Post autor: Ślubek »

pala30 pisze:Nie postrzelasz przy niskich temperaturach.
Heh, przy niskich temperaturach to i z PCP nie postrzelasz, bo palce marzną. :^)
Tylko PCA i sprężyny, bo pompowanie/naciąganie sprężyny rozgrzewa. :mrgreen:
"My od lat już gawędzimy o Maryni
i to nawet, szczerze mówiąc, nie o całej..."
Awatar użytkownika
jimi krewetka
Ściepnik
Ściepnik
Posty: 1082
Rejestracja: 2011-09-02, 21:15
Lokalizacja: Pruszków

Post autor: jimi krewetka »

Kup od razu długi karabinek Slavie, czy inną HaWie. Pistoleta sobie dokupisz do kolekcji jak stwierdzisz, że naprawdę potrzebujesz :)

p.s. dzwoń jutro z samego rana tak od 10-ej do Cekasa i tam Ci sprzęt wyszykują,
a przede wszystkim dobiorą i doradzą. Bo po co masz pięć razy kupować fanty z których
będziesz niezadowolony :)
Weihrauch HW 97 KT + Delta Optical Titanium 4-16x42 MD, Tanfoglio Witness 1911
Awatar użytkownika
kejkej
Ściepnik
Ściepnik
Posty: 841
Rejestracja: 2015-02-21, 20:58
Lokalizacja: Kępno/Opole

Post autor: kejkej »

jimi krewetka pisze:Kup od razu długi karabinek Slavie, czy inną HaWie. Pistoleta sobie dokupisz do kolekcji jak stwierdzisz, że naprawdę potrzebujesz :)

p.s. dzwoń jutro z samego rana tak od 10-ej do Cekasa i tam Ci sprzęt wyszykują,
a przede wszystkim dobiorą i doradzą. Bo po co masz pięć razy kupować fanty z których
będziesz niezadowolony :)
Patryk już ma długi karabinek, co prawda nie legendarną Slavie, ale to nieistotne. Poszukuje pistoletu do dziurawienia puszek. Z mojej strony mogę polecić Crosmana Vigilante lub jego wcześniejszą wersję, 357. Nowy jest tani, a używany w dobrym stanie można trafić jeszcze taniej. Jest dość celny, strzela ołowianym diabolo w trybie SA/DA i ma tanie dodatkowe magazynki na 10 peletek.
Strzelać nie umiem za bardzo, ale za to bardzo lubię.
Patryk
Posty: 14
Rejestracja: 2017-01-18, 21:49
Lokalizacja: Zamość

Post autor: Patryk »

Dzięki za rady ale mam już długa wiatrówkę Crosmana Cpoerhead co prawda może nie ma co go porównywać ze Slavią ale jest nawet celny i cholernie mocny;p interesuje mnie typowy puszkobijca hmm co do tego crosmana vigilante to mógłby być gdyby nie ten jego tandetny plastikowy wygląd ;/
zbisz41
Posty: 1061
Rejestracja: 2015-11-20, 12:52
Lokalizacja: Stare Tarnowice

Post autor: zbisz41 »

Ale na czym sie tu rozczulać? Chcesz typowy puszkobój to kup na allledrogo najtańszy i strzelaj .
Po co te wywody ? Piszą koledzy że na co2 zimą nie postrzelasz chyba z robisz to w domku ....twoja sprawa.
Do puszki trafisz z 5 m z każdego pistoletu nawet za 100 PLN jeśli nie z pistoletu to pistoletem :mrgreen:
Zawsze możesz kupić to :
Obrazek