Steyr LG 110

Wszystko co dotyczy wiatrówek PCP

Moderatorzy: daras, Hiszpan63, forestkorsze

Rlyeh
Posty: 7226
Rejestracja: 2007-10-04, 23:47

Steyr LG 110

Post autor: Rlyeh »

Yyy... chciałem dorzucić do tekstu o karabinku zdjęcia z dobierania śrutu, bo akurat tarcze leżały na biurku no to zrobiłem, co miałem nie zrobić. A tu - nie ma na forum tematu o LG 110, bo chyba go nie napisałem. No to nic, póki co w/w zdjęcia (chociaż byłem niemal pewny że taki tekstu tu jest, jak nie mój to Roberta).
Komentarz jest taki - ciężko było dobrać, a i to co dobrane, to idealne nie jest. Jest to JSB Match żółty, 4,49. Ogólnie, wszystkie JSB latały o wiele lepiej niż H&N (który to H&N w ogóle nie latał w żadnym karabinie, a było ich sztuk cztery inne - ostatecznie cały śrut który został kupiony, to był JSB).
Co ciekawe, w zeszłym roku najbardziej podszedł trafiony na oślep H&N pistoletowy ale 4,48.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Rlyeh
Posty: 7226
Rejestracja: 2007-10-04, 23:47

Post autor: Rlyeh »

Część kolejna tematu "LG110 od dupy strony: karabin sam mi strzela".

Jeśli karabin sam strzela to wiadomo co jest - albo punkt zaczepienia/strzału jest mniej niż na włos, albo skasowana jest pierwsza droga spustu i druga do dechy. Akurat w tym przypadku raczyła się wydarzyć historia nr 1. Śrubka była uprzejma skruszyć lakier i wykręcić się subtelnie, co powodowało strzał przy załadowaniu, odłożeniu, a czasem nawet później, w chwili bezruchu.

Nie wiem jak tam te karabiny u innych, ale mam dostęp do trzech sztuk i w dwóch były takie problemy. A ani stare, ani orane nie są. Nigdy natomiast spust nie "rozregulował się" w Anschutzach czy FWB.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.