PCP jaki ?

Moderatorzy: daras, Hiszpan63, forestkorsze

Awatar użytkownika
JesperKyd
Ściepnik
Ściepnik
Posty: 3004
Rejestracja: 2010-01-09, 11:03
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: JesperKyd »

A ja sobie wypraszam starego pryka!

Obrazek

Co mi będzie pyskaty gówniarz podskakiwał. :)
BMK40 by Hogan + Hawke Vantage 4-12x40 & BMK20 by JesperKyd + PP 3-12x42AO & MP61 + Mizugiwa 2.5-7x28 & Marksman 2004 & cdn... :)
swt
Posty: 49
Rejestracja: 2015-03-23, 12:24
Lokalizacja: Turek

Post autor: swt »

Życie musisz się pogodzić ale niestety robisz się stary ! :D bez obrazy. W oczach 20 latka jesteś PRYK ! ahah :p. Sam pewnie miałeś takie zdanie 20 lat temu ;) więc mnie zrozum i jeszcze raz bez obrazy.
Mimo mojego wieku życie dużo mnie nauczyło nie będę tłumaczył dlaczego.
Pozdrawiam przepraszam za irytacje.
Michał dziękuje przynajmniej wiem ze dobrze wybrałem.
AirArms TX200MK3 (Dębowy) / DOC 3-9x40 /Sportsmatch OP25C.
Walther CP99 - Diabolo
Awatar użytkownika
daNeczek
Ściepnik
Ściepnik
Posty: 198
Rejestracja: 2014-08-11, 21:31
Lokalizacja: z Rynku na wyspie

Post autor: daNeczek »

swt, widzisz chłopie, tutaj wszyscy powoli staramy się korzystać z modlitwy św.Tomasza (ja w każdym razie napewno):

Modlitwa św. Tomasza z Akwinu

Panie, Ty wiesz lepiej, aniżeli ja sam, że się starzeję i pewnego dnia będę stary.

Zachowaj mnie od zgubnego nawyku mniemania, że muszę coś powiedzieć na każdy temat i przy każdej okazji.

Odbierz mi chęć prostowania każdemu jego ścieżek.

Uczyń mnie poważnym lecz nie ponurym; uczynnym, lecz nie narzucającym się.

Szkoda mi nie spożytkować wszelkich zasobów mądrości, jakie posiadam, ale Ty Panie wiesz, że chciałbym zachować do końca paru przyjaciół.

Wyzwól mój umysł od niekończącego się brnięcia w szczegóły i dodaj mi skrzydeł bym w lot przechodził do rzeczy.

Zamknij mi usta w przedmiocie mych niedomagań i cierpień w miarę, jak ich przybywa, a chęć ich wyliczania staje się z upływem lat coraz większa.

Nie proszę o łaskę rozkoszowania się opowieściami o cudzych cierpieniach, ale daj mi cierpliwość do wysłuchania ich.

Nie śmiem Cię prosić o lepszą pamięć, ale proszę o większą pokorę i mniej niezachwianą pewność, gdy moje wspomnienia wydają się sprzeczne z cudzymi.

Użycz mi chwalebnego poczucia, że czasem mogę się mylić.

Zachowaj mnie miłym dla ludzi, choć z niektórymi z nich doprawdy trudno wytrzymać.

Daj mi zdolność dostrzegania dobrych rzeczy w nieoczekiwanych miejscach i niespodziewanych zalet w ludziach.

Daj mi, Panie, łaskę mówienia im o tym … Amen


co i Tobie życzę bo czas biegnie dla wszystkich tak samo
Wszystko już było - rzekł Ben Akiba
Awatar użytkownika
Filo
Ściepnik
Ściepnik
Posty: 2875
Rejestracja: 2013-11-24, 09:49
Lokalizacja: Warszawa-Bielany

Post autor: Filo »

daNeczek pisze:Zachowaj mnie miłym dla ludzi, choć z niektórymi z nich doprawdy trudno wytrzymać.
Ten fragment szczególnie mi przypadł do gustu . :> .
Awatar użytkownika
Hiszpan63
Ściepnik
Ściepnik
Posty: 7972
Rejestracja: 2009-06-28, 15:45
Lokalizacja: Warszawa-CEKAUS

Post autor: Hiszpan63 »

swt pisze:dziękuje przynajmniej wiem ze dobrze wybrałem.
... wybrałeś dobry jakościowo sprzęt . Natomiast czy był to dla Ciebie dobry wybór , to zweryfikuje życie , Twoje umiejętności i predyspozycje . Na ogół kupno najlepszego , najdroższego , tego jedynie słusznego nie daje 100% pewności zadowolenia ...
swt pisze:W oczach 20 latka jesteś PRYK
... już zatem nie napiszę kim jesteś w oczach czterdziestolatka i wyżej ... :P ... sam się domyśl ... :lol:
swt pisze:Mimo mojego wieku życie dużo mnie nauczyło
... ale pisać poprawnie się nie nauczyłeś , mimo tego , że powinieneś załapać to w połowie swojego dotychczasowego żywota .

... jeszcze jeden taki pościk bez przecinków i na odwal się , to zacznę malować na czerwono ...
Jak Pan Bóg dali, to i z kija wypali....
HWunderGnom70 .Lady Daisy BUCK . Strzelanie trzeba lubić , ale trafiać , to trzeba się nauczyć ... Karabin trafia sam :! ... często nie tam , gdzie celujemy :lol: ;)
witeg
Ściepnik
Ściepnik
Posty: 1288
Rejestracja: 2008-05-28, 14:18
Lokalizacja: okolice W-wy

Post autor: witeg »

daNeczek pisze:Modlitwa św. Tomasza z Akwinu
Za to właśnie lubię to forum i jego offtopy. Tak ni z gruszki, ni z pietruszki człowiek czegoś nowego się dowie, znajdzie, pozna....
Właśnie sprawdziłem wszystkie możliwe porady zostały udzielone do 4 strony tego tematu, w pewnym momencie trzeba samemu podjąć decyzję i już. Jeśli ktoś tego nie potrafi zrobić nie wiem, czy zabawa strzeladłami jest dla niego odpowiednim zajęciem.
Awatar użytkownika
green_thunder
Posty: 6035
Rejestracja: 2007-11-06, 19:44
Lokalizacja: z Mokotowa

Post autor: green_thunder »

...tak, to nie jest forum "potwierdzaczy", czego niektórzy nie rozumieją i wtedy piszą, że są zawiedzeni, rozgoryczeni, zabierają swoje pomysły i idą gdzie indziej...po drodze i na koniec rzucając inwektywami, szczególnie do starszych, bo nie widzą, że właśnie nestorzy conieco już przeszli i mają moralne prawo coś osądzać, choć zawsze subiektywnie...