KANDAR CP-1 .. czy będzie hitem ??

Wszystko co dotyczy wiatrówek CO2

Moderatorzy: daras, Hiszpan63, forestkorsze

Awatar użytkownika
mildot
Ściepnik
Ściepnik
Posty: 590
Rejestracja: 2011-09-21, 14:55
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: mildot »

Dobra, to znaczy, że ssania nie ma aż tak wielkiego. To kto zostaje negocjatorem i ile w końcu jest chętnych?
:-D
Awatar użytkownika
Gebi
Ściepnik
Ściepnik
Posty: 1492
Rejestracja: 2014-07-10, 16:40
Lokalizacja: na zachód od Wisły

Post autor: Gebi »

Proponuję do końca tygodnia, przynajmniej" obserwować popyt na alle ... i jak będą zmieniać się nowo wystawiane oferty tego samego sprzętu pod różnymi nazwami (Germany, Kandar, CP-1, CP1). Uwaga na kaliber podczas obserwacji. Gdyby czasokres :mrgreen: "razwiedki" przedłużyć do miesiąca, to pewnie zaczną pojawiać się na wspomnianym serwisie używane egzemplarze. Warto też zaglądnąć do dawnej tablicy - tam najszybciej się one pojawią.
Taktycznie nam nie wyszło. Uczmy się na błędach i myślmy też strategicznie.
Awatar użytkownika
Gebi
Ściepnik
Ściepnik
Posty: 1492
Rejestracja: 2014-07-10, 16:40
Lokalizacja: na zachód od Wisły

Post autor: Gebi »

Dla mnie ten pistolet wart jest 290 zł pomniejszony o koszty dodatków: 15 kapsuł co2,dwie paczki RWS Basic po 500 sztuk i niewymiernej oceny Kolegi Krystiana. Z moich skromnych oszacowań wynika, że powinien kosztować poniżej 250 złotych polskich. Pomijam wszelkie koszty wysyłki.
Awatar użytkownika
Michał
Ściepnik
Ściepnik
Posty: 2652
Rejestracja: 2009-08-25, 13:21
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Michał »

A co się dziwić że cena wzrosła,na każdym z for zrobił się szał wokół tego modelu,jakby był to pierwszy model na Co2 :/ Oczywiście cena elegancka i konkurencja dla C2240 bo już z blokiem stalowym/aluminiowym.Poczekajcie trochę jak popytu nie będą mieli to i cena spadnie do poprzedniej,a podejrzewam że i gratisów wtedy przybędzie,a teraz każdy napalił się jak szczerbaty na sucharkę a w sklepach zacierają łapki :lol: Przecież za jakiś czas również można sprawdzić (pomacać) w sklepie,wybrać najlepszy egzemplarz i wtedy Krystiana poprosić o zakup,bądź inną chętną osobę.
HW97 .177,Remington Summit .177,Lov2 .177,C 2240 .177-Walther 2x20,Colt 1911,Hatsan 135 .22,CP1-M .177,CP1 .177,SPA p10 .22
Awatar użytkownika
pala30
Ściepnik
Ściepnik
Posty: 1016
Rejestracja: 2011-04-23, 14:00
Lokalizacja: Sosnowiec

Post autor: pala30 »

Hej panowie.
Wstrzymajcie się do soboty pojadę po negocjować a że mam do tego dar może puszczą zestaw taki jak dla mnie w dobrej cenie .To znaczy taką jak ja dałem.Jak dojdziemy do porozumienia zarezerwuję odłożą mi ile trzeba i dopiero dam wam znać konkretnie.A co tam ,zaraz kończę kawę po wstałem dopiero po nocce i jadę popytać a przy okazji zjechać za podwyżki. :mrgreen: :mrgreen:
Co do samego sztucera tam pracują naprawdę fajne chłopaki ,oni o niczym nie decydują wykonują tylko polecenia szefostwa.
Awatar użytkownika
Gebi
Ściepnik
Ściepnik
Posty: 1492
Rejestracja: 2014-07-10, 16:40
Lokalizacja: na zachód od Wisły

Post autor: Gebi »

Toteż wszystkie moje wypowiedzi tyczyły się firmy, a nie konkretnych pracowników. Trafiają się różni, jak wszędzie.
Myślę, że monitorują fora. Jeśli nie, firma będzie musiała się postarać o lepszy dział marketingu i reklamy. Nic na siłę. "Nie siłom, a godnościom osobistom ich ..." - wężykiem ;)
Awatar użytkownika
blucas
Ściepnik
Ściepnik
Posty: 765
Rejestracja: 2013-03-28, 11:37
Lokalizacja: Pcim / Myślenice

Post autor: blucas »

Wstrzymajcie się
Ok, czekam ;)
C.3576, Ka.CaP-1 - jeszcze się robi
młotek
Posty: 192
Rejestracja: 2013-02-05, 19:06
Lokalizacja: Łódzkie

Post autor: młotek »

Na co tyle kombinacji?

Kiedy wiosną dowieźli z Turcji mojego hatsana, to u dystrybutora (i wszystkich którzy go mieli) cena oscylowała na poziomie ok. 550zł.
Wysłałem więc maila do sklepu Jard-B (który wówczas nie oferował tego modelu) z pytaniem ile by za niego chcieli (z przesyłką).
Zapłaciłem < 470zł i po kilku dniach dostałem co chciałem.
Jak oni to zrobili?
Nie mam pojęcia!
Ważne, że zapłaciłem dużo mniej (a zaoszczędzoną kasę przeznaczyłem na solidny tłumik).
Awatar użytkownika
pala30
Ściepnik
Ściepnik
Posty: 1016
Rejestracja: 2011-04-23, 14:00
Lokalizacja: Sosnowiec

Post autor: pala30 »

No i jestem z powrotem Szanowni Swawolni.
Wieści kiepskie ,sprawa ma się następująco.
Sztucer miał jedną dużą partie cp-1 i ją wysprzedał po cenie 269 zł.
Teraz ma drugą dostawę (nie za dużą a na dodatek kończącą się) i hurtownik już podniósł cenę więc co za tym idzie oni też.
Następna ma być dopiero w październiku (czyli u hurtowników też zaczyna brakować tak na chłopski rozum biorąc)A czy będzie na pewno i po ile nie wiedzą.
O jakiś rabatach nie ma mowy ,taki zestaw jak mój w tej cenie już nie będzie.Negocjacji nie dopuszczają.Cena tylko sklepowa :/
Wygląda na to że sprzedała się prawie cała partia co do nas dopłynęła i szarpią kaskę na maxa ile się da.
Prawo buszu ,chcesz płać. :/
Temat niestety uważam za zamknięty ,kupujcie gdzie taniej.Wiadoma sprawa ;)

A teraz z innej beczki ,jak już byłem u nich to jak zwykle nie mogłem wyjść bez niczego.
Cp-1 dostał na pokład kolimator Hawke Sport Dot.
Strzela się całkiem sympatycznie a i na dalsze dystanse będzie się fajnie pykać do puszeczek.
Sesyjkę małą mu pykłem i tarcze z kolimatora tak na szybko..........

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
tao_tsy
Posty: 235
Rejestracja: 2012-01-30, 11:59
Lokalizacja: Gołdap

Post autor: tao_tsy »

Oka, dzięki za wieści. A ja już w głowie miałem lunetkę i puszki na 40 m :).
Awatar użytkownika
pala30
Ściepnik
Ściepnik
Posty: 1016
Rejestracja: 2011-04-23, 14:00
Lokalizacja: Sosnowiec

Post autor: pala30 »

Właśnie dla tego posadziłem na niego kolimator ,jakoś mi się większe odległości zamarzyły z pistoletu :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Moc ma więc obiecująco to wygląda. :mrgreen:
Awatar użytkownika
blucas
Ściepnik
Ściepnik
Posty: 765
Rejestracja: 2013-03-28, 11:37
Lokalizacja: Pcim / Myślenice

Post autor: blucas »

I wszystko jasne... Krystian, jeszcze raz Dziękuję za fatygę.
C.3576, Ka.CaP-1 - jeszcze się robi
Awatar użytkownika
pala30
Ściepnik
Ściepnik
Posty: 1016
Rejestracja: 2011-04-23, 14:00
Lokalizacja: Sosnowiec

Post autor: pala30 »

Nie ma problemu ,można pomóc to trzeba pomóc :mrgreen: :mrgreen:


A tak na szybko wygląda to na exact 4.52

Obrazek

A tu na econie po ustawieniu kolimatora

Obrazek

Ale jaja jak to strzela i to w takiej cenie.Kolimator 90 zł ,pistolet po odjęciu gratisów 240 zł. :shock: :shock: :shock:
Zero grzebania ,poprawiania portu ładowania,poprawy korony ,podłożona tylko podkładka żeby skrócić spust.
Jakby go do polerować tam i siam zaryzykował bym start na zawodach sylwetkowych :idea:

Robi się coraz ciekawiej mała korekta na optyce i econ 15x.8metr .Ciekawe co bedzie na 10 metrach.Mam nadzieje ze nie wiele się zmieni.Chyba jade kupić jeszcze jeden dla syna bo naprawdę warto :mrgreen: :mrgreen:

Obrazek

Z fwb 102 czy Walthera to normalne ale z żółtka to bajeczne skupienie :shock: :shock:

A tu dyszka 10 strzałów econ.

Obrazek

Czego więcej można żądać od strzeladła za nie całe 300 zł.Chyba nic :mrgreen: :mrgreen:
Chyle czoło przed chińczykami za ten model,należy ich pochwalić. :mrgreen:

Jeszcze 10 m z exact 4.52mm.x10

Obrazek
zaq12
Posty: 6
Rejestracja: 2011-01-29, 20:05
Lokalizacja: małopolska

CP1

Post autor: zaq12 »

Witam.
Pierwsze wyprzedaże,tylko dlaczego tak drogo.
Nie żebym się czepiał,może mylę kolegów ale fotki podobne.
Pozdrawiam.
http://olx.pl/oferta/wiatrowka-pistolet ... 72f5de9fd2
Awatar użytkownika
Michał
Ściepnik
Ściepnik
Posty: 2652
Rejestracja: 2009-08-25, 13:21
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Michał »

zaq12 pisze:tylko dlaczego tak drogo.
Do pistolca dodają szkiełko.
A w sumie są dwie ceny i dwa zestawy...

Cyt."Podana cena jest za komplet z luneta 4x28
Cena z luneta 3-9x32 i montażem + śruty H&N 390zł"
HW97 .177,Remington Summit .177,Lov2 .177,C 2240 .177-Walther 2x20,Colt 1911,Hatsan 135 .22,CP1-M .177,CP1 .177,SPA p10 .22