PCP do HFT

Wszystko co dotyczy wiatrówek PCP

Moderatorzy: daras, Hiszpan63, forestkorsze

Awatar użytkownika
krystian
Posty: 576
Rejestracja: 2007-10-05, 15:01
Lokalizacja: tuszyn

Post autor: krystian »

OO , to były jakieś problemy z R. ? Nie słyszałem . Przepraszam za wprowadzenie błąd :oops:
Lgm2 + Doc
Awatar użytkownika
Wierzbin
Posty: 64
Rejestracja: 2008-02-24, 22:59
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Post autor: Wierzbin »

krystian pisze:OO , to były jakieś problemy z R. ? Nie słyszałem . Przepraszam za wprowadzenie błąd :oops:
Jest sporo zwolenników regulatorów w S400, ale i tyle samo przeciwników, byli tacy, to montowali regulator, a później go wyciągali z karabinu :/
Dwie gasrurki i dwa szkiełka.
Awatar użytkownika
daras
-#Złoty Dobromir
-#Złoty Dobromir
Posty: 5295
Rejestracja: 2007-10-01, 22:04
Lokalizacja: Swarzędz

Post autor: daras »

Regulator w S400 ma jedną wadę, mianowicie brak mu odpowietrzenia i po jakimś czasie po prostu się zapowietrza i trzeba go rozebrać, złożyć i już wszystko gra. Igor wzorował się zapewne na regulatorze od BSA Superten gdzie jest ta sama przypadłość. W S200 Luka ten problem rozwiązał w taki sposób że jest wywiercony otworek na zewnątrz i tam ucieka powietrze które przedostanie się przez uszczelki, w S400 trzeba by jednak przewiercić kartusz ponieważ regulator Igor montował wewnątrz.
guntuning.com
Awatar użytkownika
Arnie
Posty: 250
Rejestracja: 2009-01-06, 17:02
Lokalizacja: Warszawa-Włochy

Post autor: Arnie »

Tylko jaki jest sens montowania regulatora w S400, skoro przy dzisiejszym regulaminie HFT jest do obstrzelania 40 figurek i da sie tak dobrać charakterestykę S400, że te 40 strzałów wyjdzie super, ekstra stabilnych :roll: Do rekreacji mozna przyjac, że ma 70- 90 stabilnych strzałów. A Igor nie zapewne wzorował sie na regulatorze BSA tylko go skopiował, wystarczy porównać rysunki techniczne.
STRZELECKA GRUPA SIEKIERKI
Arek D
Posty: 11
Rejestracja: 2009-03-09, 10:54
Lokalizacja: rybnik

Post autor: Arek D »

Koledzy i mamy klopsa dzwoniłem dziś do sklepu na a.... i pewien pan powiedział mi że fn19 i fn12 raczej już nie będzie bo producent zaprzestał produkcji tego modelu pozostają dostępne tylko modele Prairie a w sklepie na m...... to bsa lonestar podejrzewam że nie będzie na razie bo nie wiadomo kiedy producent wyśle moje zdanie jest takie .....czy wogóle wyśle i w jakiej cenie.to już niewiele karabinków tych poniżej 2000zł nam zostało