Slavia634 4,5 mm

Moderator: Hiszpan63

Awatar użytkownika
Hiszpan63
Ściepnik
Ściepnik
Posty: 7972
Rejestracja: 2009-06-28, 15:45
Lokalizacja: Warszawa-CEKAUS

Post autor: Hiszpan63 »

Cortez pisze:.bo...skoro jesteś z W-wy - to zadzwoń do Cekausu
budyn pisze:hehe nie jestem z wawy
... a to w Pietrzykowicach jest jedna jedyna , oblegana budka telefoniczna ?? :shock: ... :lol:
Jak Pan Bóg dali, to i z kija wypali....
HWunderGnom70 .Lady Daisy BUCK . Strzelanie trzeba lubić , ale trafiać , to trzeba się nauczyć ... Karabin trafia sam :! ... często nie tam , gdzie celujemy :lol: ;)
Awatar użytkownika
Cortez
Posty: 2099
Rejestracja: 2009-09-18, 10:11
Lokalizacja: Mokotów/Sadyba

Post autor: Cortez »

...może zasięgu brak... :P
Daystate Merlyn S + Nitrex 3-9x42/SS 10x42
budyn
Posty: 72
Rejestracja: 2014-11-11, 20:03
Lokalizacja: pietrzykowice

Post autor: budyn »

Hiszpan63 pisze:... a to w Pietrzykowicach jest jedna jedyna , oblegana budka telefoniczna ?? ...
hehe nie ma żadnej tak prawdę mówiąc, Dzięki Ci Boże za komórki. A tak serio mówiąc nie chciałem ludziom dupy zawracać rano w poniedziałek :)
Awatar użytkownika
green_thunder
Posty: 6035
Rejestracja: 2007-11-06, 19:44
Lokalizacja: z Mokotowa

Post autor: green_thunder »

budyn, jesteśmy już perę lat na tym forum i innych, niektóre rzeczy są więc oczywiste, bez dodatkowego sprawdzania, uwierz więc na słowo, albo użyj w zaciszu alkowy ,,szukajki" i znajdziesz potwierdzenie...
Awatar użytkownika
Hiszpan63
Ściepnik
Ściepnik
Posty: 7972
Rejestracja: 2009-06-28, 15:45
Lokalizacja: Warszawa-CEKAUS

Post autor: Hiszpan63 »

budyn pisze: nie ma żadnej tak prawdę mówiąc
... na pewno ???

Obrazek
Jak Pan Bóg dali, to i z kija wypali....
HWunderGnom70 .Lady Daisy BUCK . Strzelanie trzeba lubić , ale trafiać , to trzeba się nauczyć ... Karabin trafia sam :! ... często nie tam , gdzie celujemy :lol: ;)
budyn
Posty: 72
Rejestracja: 2014-11-11, 20:03
Lokalizacja: pietrzykowice

Post autor: budyn »

Hiszpan63 pisze:
budyn pisze: nie ma żadnej tak prawdę mówiąc
... na pewno ???

Obrazek

haha się uśmiałem nostalgia do automatów chyba pozostała temat wyjaśniony telefonicznie. A co do forów internetowych często tak jest ze pewne informacje się przyjęły ... bo tak :):) takie forumowe tabu o nie, nie pytać ale mamy XXI wiek i wszelkie tabu już zostało zdeptane złamane i zbezczeszczone, wiec dlatego pytam :). a kto pyta nie błądzi i taki tam. :)
Awatar użytkownika
Ślubek
Administrator
Posty: 3695
Rejestracja: 2014-06-06, 08:37
Lokalizacja: Janówek Pierwszy

Post autor: Ślubek »

Z budkami telefonicznymi, to lepiej uważać...

;^)
"My od lat już gawędzimy o Maryni
i to nawet, szczerze mówiąc, nie o całej..."
Awatar użytkownika
green_thunder
Posty: 6035
Rejestracja: 2007-11-06, 19:44
Lokalizacja: z Mokotowa

Post autor: green_thunder »

budyn pisze: o nie, nie pytać
...nie, tu chodzi o to, że po pewnym czasie już się nie chce z poranną częstotliwością budzika klepać tego samego, i nie pisz że nie muszę przecież...
budyn
Posty: 72
Rejestracja: 2014-11-11, 20:03
Lokalizacja: pietrzykowice

Post autor: budyn »

hmm opóźnienia to nie domena polaków slavie kupiłem w czeskim serwisie w niedziele wieczór na stronie i w zamówieniu napisane dostępność 48 godzin na miejscu w magazynie a co sie okazuje jak dzis dzwonie ze będzie wysłane w przyszłym tygodniu w poniedziałek. Niech to szlak trafi.
Awatar użytkownika
green_thunder
Posty: 6035
Rejestracja: 2007-11-06, 19:44
Lokalizacja: z Mokotowa

Post autor: green_thunder »

...spokojnie, najpierw sami muszą kupić :P
budyn
Posty: 72
Rejestracja: 2014-11-11, 20:03
Lokalizacja: pietrzykowice

Post autor: budyn »

green_thunder pisze:...spokojnie, najpierw sami muszą kupić :P
na to wygląda :evil: :shock: :) zanim kupiłem mieli 2 na stanie, kupiłem na stanie 1 (czyli wszystko logicznie ) dziś dzwonie upewnić się o adres czy zmienili tak jak się umawiałem i owszem potwierdzili zmianę adresu ale jak zapytałem kiedy wyślą to ze w przyszłym tygodniu. Mówię ze na stronie było napisane dostępność 48h na miejscu w magazynie. Cos mi gada po swojemu z czego zrozumiałem ze magazyn centralny gdzieś tam :evil: . no to ja madry od razu do nich na stronę a tam ze magazyn centralny dostępność dowiadywać sie. Zamówienie na moim profilu w ich sklepie tez się zmieniła dostępność. Żeby nie było ze pochrzaniło mi sie sprawdzam meila z potwierdzeniem zamowienia , tam przynajmniej po staremu dostępność 48h :x :x :x :x
No tyle popisałem sobie trochę mi lżej, wracam do garażu półki montować :)
Awatar użytkownika
Michał
Ściepnik
Ściepnik
Posty: 2652
Rejestracja: 2009-08-25, 13:21
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Michał »

To nie tylko w tym sklepie tak mają,ja w innym sklepie zamawiałem lufę i też była na stanie sklepu,po dłuższym czasie i braku odzewu na moje meile z zapytaniem co z moim zamówieniem nadeszła wiadomość od nich że będą mieli dopiero po świętach,cóż trzeba czekać.Po prostu sklepy na bieżąco nie aktualizują stanu towaru na swoich stronach internetowych,nie wiadomo czy to z lenistwa czy z takiego zbytu towaru że nie mają czasu wnosić poprawek odnośnie stanu w magazynach.
HW97 .177,Remington Summit .177,Lov2 .177,C 2240 .177-Walther 2x20,Colt 1911,Hatsan 135 .22,CP1-M .177,CP1 .177,SPA p10 .22
budyn
Posty: 72
Rejestracja: 2014-11-11, 20:03
Lokalizacja: pietrzykowice

Post autor: budyn »

[center]Wiecie co byście mi powspółczuli ponarzekali i w ogóle :roll: :cry: [/center]
Awatar użytkownika
Michał
Ściepnik
Ściepnik
Posty: 2652
Rejestracja: 2009-08-25, 13:21
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Michał »

budyn pisze:[center]Wiecie co byście mi powspółczuli ponarzekali i w ogóle :roll: :cry: [/center]
Twardym trza być,nie mientkim... ;) Za to radość jak strzeladło przyjdzie będzie podwójna :mrgreen: Cierpliwości Panie,cierpliwości.
HW97 .177,Remington Summit .177,Lov2 .177,C 2240 .177-Walther 2x20,Colt 1911,Hatsan 135 .22,CP1-M .177,CP1 .177,SPA p10 .22
Awatar użytkownika
Hiszpan63
Ściepnik
Ściepnik
Posty: 7972
Rejestracja: 2009-06-28, 15:45
Lokalizacja: Warszawa-CEKAUS

Post autor: Hiszpan63 »

O jojojoj :shock: ... o jojoj , ojojojojoj ... O rany ... Mój Boże ... mmmmmm ... oj oj oj ... hmmm ... nie dobrze ...
Jak Pan Bóg dali, to i z kija wypali....
HWunderGnom70 .Lady Daisy BUCK . Strzelanie trzeba lubić , ale trafiać , to trzeba się nauczyć ... Karabin trafia sam :! ... często nie tam , gdzie celujemy :lol: ;)