Wiatrówka

Moderatorzy: daras, Hiszpan63, forestkorsze

Awatar użytkownika
Filo
Ściepnik
Ściepnik
Posty: 2877
Rejestracja: 2013-11-24, 09:49
Lokalizacja: Warszawa-Bielany

Post autor: Filo »

robfra pisze: Przy kupnie osobno może się okazać, że kostka w Slavii jest niedopracowana i lufa idzie w dó
Znów trochę OT-owania , ale niezbędnego dla młodych stażem posiadaczy wiatrówek łamanych . Zresztą temat wart zamieszczenia w dziale porady i ja go tam od razu przeniosę . Dalszy ciąg tamże .
Awatar użytkownika
Starszy_Pan
Posty: 3996
Rejestracja: 2008-11-07, 23:22
Lokalizacja: Warszawa Śródmieście

Post autor: Starszy_Pan »

OT:
Wiecie co :?
Temat otwarty wczoraj ok. 17ej i już tu trzy, no dwie, strony polemiki o "wyższości świąt Bożego Narodzenia nad świętami Wielkiej nocy" :(
Qrde w morde :! Delikwent, jak każdy nowy, pyta co ma kupić :? czytać mu się nie chce :( normalne :!
A tu dyskusja o tym czy lufa Slavii lepsza od tureckiej, czy spust da się regulować czy nie :? I co On może sądzić o Swawolnej Kompanii :)
Sharp 1210+Barska 3-12x40AO; Iż61 CPR2*+CCCP; Iż 61 CPR1 + kolimator, Gamo Compact; Iż38
*/ CPR=CustomPabloRudnik
Awatar użytkownika
AdamWawa
Posty: 2231
Rejestracja: 2011-04-14, 07:38
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: AdamWawa »

Co do tematu: wiatrówka pistolet/ rewolwer, to w tej kwocie HW 40, Gamo Compakt, używany Zoraki HP 01.
Jeśli chodzi o ot... Koledzy, Nowy User, chce wiatrówkę kupić, a nie czytać wywody ile lufę ciąć.
Zoraki HP 01, Sharp Tiger, IŻ 61 carbon design + M/S ...
---Przepraszam za swoje skandaliczne zachowanie na Bemowie i obiecuję, że to się więcej nie powtórzy.
Awatar użytkownika
green_thunder
Posty: 6035
Rejestracja: 2007-11-06, 19:44
Lokalizacja: z Mokotowa

Post autor: green_thunder »

Starszy_Pan pisze:I co On może sądzić o Swawolnej Kompanii
...a guzik mnie to obchodzi, to raczej co my sądzimy o gościu, który na trzech stronach odezwał się tylko raz, wywołując wyświechtany zresztą temat...
Awatar użytkownika
AdamWawa
Posty: 2231
Rejestracja: 2011-04-14, 07:38
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: AdamWawa »

green_thunder pisze:...a guzik mnie to obchodzi, to raczej co my sądzimy o gościu, który na trzech stronach odezwał się tylko raz, wywołując wyświechtany zresztą temat...
A kto Robercie przez 3 strony tematu, dał odpowiedź na zadane pytanie ??? 3 strony polecana długich, a pytanie o pistolet, lub rewolwer ... no przepraszam, ale chociaż wypada przeczytać, o co nowy user pyta ... pominę resztę wypocin.
Zoraki HP 01, Sharp Tiger, IŻ 61 carbon design + M/S ...
---Przepraszam za swoje skandaliczne zachowanie na Bemowie i obiecuję, że to się więcej nie powtórzy.
Awatar użytkownika
green_thunder
Posty: 6035
Rejestracja: 2007-11-06, 19:44
Lokalizacja: z Mokotowa

Post autor: green_thunder »

Odpowiedziałem, ale skasowałem, bo już mi się nie chce...
Awatar użytkownika
AdamWawa
Posty: 2231
Rejestracja: 2011-04-14, 07:38
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: AdamWawa »

green_thunder pisze:Odpowiedziałem, ale skasowałem, bo już mi się nie chce...
Cierpliwość jest cnotą :mrgreen:
Zoraki HP 01, Sharp Tiger, IŻ 61 carbon design + M/S ...
---Przepraszam za swoje skandaliczne zachowanie na Bemowie i obiecuję, że to się więcej nie powtórzy.
Awatar użytkownika
green_thunder
Posty: 6035
Rejestracja: 2007-11-06, 19:44
Lokalizacja: z Mokotowa

Post autor: green_thunder »

...a jam niecnotliwy, to i grzeszny...