Pomoc...

Moderatorzy: daras, Hiszpan63, forestkorsze

cybermall03
Posty: 28
Rejestracja: 2013-06-10, 12:05
Lokalizacja: Grays,UK / Gdansk

Post autor: cybermall03 »

tak mi sie jeszcze przypomnialo, w sumie to jestem leworeczny i widze ze ciezko cos dla wyrzutkow znalesc, czy loze przy pcp mozna zamienic na leworecznego??
Awatar użytkownika
Cortez
Posty: 2099
Rejestracja: 2009-09-18, 10:11
Lokalizacja: Mokotów/Sadyba

Post autor: Cortez »

Szukaj left .... :mrgreen: U was sporo mańkutów i takie osady Daystate robi.
Daystate Merlyn S + Nitrex 3-9x42/SS 10x42
cybermall03
Posty: 28
Rejestracja: 2013-06-10, 12:05
Lokalizacja: Grays,UK / Gdansk

Post autor: cybermall03 »

Witam Wszystkich ponownie :mrgreen:
wlasnie wrocilem ze strzelania :lol: moje wrazenia sa wprost....fantastyczne :mrgreen:

strzelalem dzis ze AA S410 i S410 TDR, naprawde fajna sprawa!
co prada samych dziesiatek nie bylo :mrgreen: ale tez sie trafily.

Cortez dzieki wielkie za tyle cierpliwosci i musze powiedziec ze twoj AA S400 musi byc tak samo dobry co S410, genialna sprawa!!!
jesli chodzi o TDR, dla mnie strzelalo sie tak samo :mrgreen: wydaje mi sie ze roznica polega na tym ze TDR mozna rozkladac, jednak strzelanie jest tak samo przyjemne.

AdamWawa, Pala30 dzieki ze poleciliscie mi wiatrowki pcp, to naprawde dobry wybor.

I wogole dzieki wszystkim ktorzy udzielali mi rad w doborze sprzetu :mrgreen:

Na za tydzien , jestem jeszcze umowiony na postrzelanie z Hatsana (tylko nie wiem jakiego) i Daystate tez nie wiem co tam maja , bede wiedzial na miejscu, takze za tydzien napisze wrazenia po strzelaniu.

Jeszcze raz dzieki wszystkim i do zobaczenia gdzies kiedys na strzelnicy, a poki co na forum:)

Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
Cortez
Posty: 2099
Rejestracja: 2009-09-18, 10:11
Lokalizacja: Mokotów/Sadyba

Post autor: Cortez »

cybermall03 pisze:...Cortez dzieki wielkie za tyle cierpliwosci i musze powiedziec ze twoj AA S400 musi byc tak samo dobry co S410, genialna sprawa!!!
...tylko, że ja nie mam S-400... :mrgreen:
Daystate Merlyn S + Nitrex 3-9x42/SS 10x42
cybermall03
Posty: 28
Rejestracja: 2013-06-10, 12:05
Lokalizacja: Grays,UK / Gdansk

Post autor: cybermall03 »

Cortez,heh :mrgreen: No tak, później zauważyłem, że napisałem źle :mrgreen: ale i tak podtrzymuję to co napisałem dalej, że strzelanie z AA S410 baaardzo mi się spodobało :lol:



Pierwszy i ostatni raz poprawiam post. Potem, już wiesz sam co...
Ostatnio zmieniony 2013-06-12, 18:57 przez cybermall03, łącznie zmieniany 2 razy.