Gdzie kupić sprężynę do BSA Lightning?

Wszystko co dotyczy naszych dmuchawek

Moderatorzy: daras, Hiszpan63, forestkorsze

Awatar użytkownika
bonzoo
-#Srebrny Dobromir
-#Srebrny Dobromir
Posty: 1786
Rejestracja: 2008-02-03, 19:27
Lokalizacja: Łazy

Post autor: bonzoo »

Daras prawdę mówi, uważaj co i gdzie piszesz. Możesz się zdziwić jaką siłę potrafią mieć pisane słowa. I nie zgodzę się z twierdzeniem, że "smutni panowie" nie ruszą się w takiej sprawie. Zasłyszane i własne doświadczenia mówią coś innego. Niektórzy ludzie, potrafią być bardzo uparci i postawić na swoim, zwłaszcza gdy wydaje im się, że mają racje :evil:
Ale zrobisz jak będziesz chciał, Twoja sprawa i Twój sprzęt.
Awatar użytkownika
green_thunder
Posty: 6035
Rejestracja: 2007-11-06, 19:44
Lokalizacja: z Mokotowa

Post autor: green_thunder »

No, i chyba wszystko powiedziane...
robson
Posty: 9
Rejestracja: 2009-02-10, 20:49
Lokalizacja: Pszów

Post autor: robson »

Ok, może faktycznie macie trochę racji.
Ostatnio zmieniony 2009-02-15, 17:43 przez robson, łącznie zmieniany 1 raz.
BSA Lightning,Makarov
KWP
Posty: 653
Rejestracja: 2008-08-06, 01:01
Lokalizacja: Łódź

Post autor: KWP »

robson, nie znasz mnie, więc zastanów się co i do kogo piszesz. Wypraszam sobie taki ton wypowiedzi w stosunku do mojej osoby. Jestem na tym forum troszkę dłużej, i jeżeli twierdzę, że oficjalne pisanie tutaj o łamaniu prawa jest nie na miejscu, to NIE JEST. Po drugie, proponowanie mi pisania jakichś donosów, tudzież tłumaczenie o upadłości poprzedniego ustroju, znajduję jako traktowanie mnie jak głupka, do którego pewne oczywiste rzeczy nie dotrą. Podejrzewam, że jedyne, co chciałeś swoim postem osiągnąć, to zdenerwowanie mnie. Gratuluję, udało Ci się.
KWP
PS. Słownik poprawnej polszczyzny jest ogólnodostępny. Skorzystaj.
robson
Posty: 9
Rejestracja: 2009-02-10, 20:49
Lokalizacja: Pszów

Post autor: robson »

KWP pisze:robson, nie znasz mnie, więc zastanów się co i do kogo piszesz. Wypraszam sobie taki ton wypowiedzi w stosunku do mojej osoby. Jestem na tym forum troszkę dłużej, i jeżeli twierdzę, że oficjalne pisanie tutaj o łamaniu prawa jest nie na miejscu, to NIE JEST. Po drugie, proponowanie mi pisania jakichś donosów, tudzież tłumaczenie o upadłości poprzedniego ustroju, znajduję jako traktowanie mnie jak głupka, do którego pewne oczywiste rzeczy nie dotrą. Podejrzewam, że jedyne, co chciałeś swoim postem osiągnąć, to zdenerwowanie mnie. Gratuluję, udało Ci się.
KWP
PS. Słownik poprawnej polszczyzny jest ogólnodostępny. Skorzystaj.

Nie miałem cie zamiaru obrażać ani denerwować,jeśli tak to zrozumiałeś to przepraszam,chodziło mi o coś innego,po prostu żle mnie zrozumiałeś.
Ostatnio zmieniony 1970-01-01, 01:00 przez robson, łącznie zmieniany 1 raz.
BSA Lightning,Makarov
Rlyeh
Posty: 7226
Rejestracja: 2007-10-04, 23:47

Post autor: Rlyeh »

Ok, przeprosiliśmy się wszyscy i na tym poprzestańmy.