Jaką wiatrówkę kupić do 200zł?

Moderatorzy: daras, Hiszpan63, forestkorsze

cheng13
Ściepnik
Ściepnik
Posty: 648
Rejestracja: 2010-10-24, 10:37
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: cheng13 »

Eee, Panowie - wiatrówka chińska ryżem strzela, stąd te kosmiczne prędkości :P
Odpuść sobie Allegro, tam ci g..o wcisną i jeszcze każą się cieszyć, żeś niebywałą okazję trafił… Poszukaj używki na forum, to przynajmniej postrzelasz i w coś trafisz. No ale nie za dwie stówki - dozbieraj jeszcze trochę, to będziesz mógł coś sensownego kupić.
Te dwie stówy na Allegro to frycowe, wiesz?
orzeszki....koniecznie :)
Awatar użytkownika
Gebi
Ściepnik
Ściepnik
Posty: 1492
Rejestracja: 2014-07-10, 16:40
Lokalizacja: na zachód od Wisły

Post autor: Gebi »

green_thunder pisze:marian, nie ma wiatrówek za 200 zł, jeśli choć trochę poczytałeś forum, to zauważyłeś...przyjdź z podobnym pytaniem, jak powiększysz konkretnie budżet, bo na razie nie ma o czym mówić...kup sobie iża 53m i z tym zaczynaj...i nie zanudzaj nas pytaniami " a co myślicie o...link", bo nic nie myślimy, nie mamy czegoś takiego, gdyż pewnych rzeczy po prostu nie kupuje się...

...tu masz jedyny rozsądny w tym budżecie: http://olx.pl/oferta/wiatrowka-pca-CID7 ... 5b6033d58f

Posiadam tą zabawkę - w militariach kupisz ją 60 zł taniej w zestawie. Dla mnie świetna zabawka. Kulki, śrut, regulowana energia. Fakt, że plastikowa i wygląda mało poważnie, ale na początek wg mnie super. Często z niej "pykam" - na krótkie odległości nawet celna i powtarzalna. Ja ze swojego egzemplarza jestem kontent bardzo. Jedna z najczęściej używanych w domu (kulochwyt) - bez optyki.