Zakup sprężyny

Moderatorzy: daras, Hiszpan63, forestkorsze

Awatar użytkownika
mironTG
Ściepnik
Ściepnik
Posty: 1041
Rejestracja: 2013-07-22, 21:48
Lokalizacja: Zebrzydowice

Post autor: mironTG »

Napisz coś na PW na temat Gamonia, chciałem toto ustrojstwo kupić!!! Ciekaw jestem jak toto strzela i jak jest z celnością. Ja chciałem Gamonia z dolnym naciągiem. Mam oko na RANGER=a AT 44 ale to tylko dlatego że za śmieszne złotówki. Proponuję Slawkę bo najprawdopodobniej to będzie moja następna do pieszczenia, Remik na ścianę z sentymentu pozostanie ze mną :D A po Slawkę mam 17 km. do czeskiego Cieszyna.
Strzelam bo lubię :-) AR 50 PCP.

( Celuj w księżyc- jeśli nie trafisz, trafisz między gwiazdy )
Awatar użytkownika
AdamWawa
Posty: 2231
Rejestracja: 2011-04-14, 07:38
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: AdamWawa »

AT 44, nawet jak za śmieszne złotówki, to i tak potrzeba tuningu coś koło 250 zł, no i powietrza, butla/pompka ok.400 i przetoczka ze 150, no i do śmiesznych pieniędzy dochodzi lekką ręką 650, a gdzie optyka ???
Zoraki HP 01, Sharp Tiger, IŻ 61 carbon design + M/S ...
---Przepraszam za swoje skandaliczne zachowanie na Bemowie i obiecuję, że to się więcej nie powtórzy.
Awatar użytkownika
jimi krewetka
Ściepnik
Ściepnik
Posty: 1082
Rejestracja: 2011-09-02, 21:15
Lokalizacja: Pruszków

Post autor: jimi krewetka »

AdamWawa pisze:a gdzie optyka ???
... a gdzie montaż? Porządny, a nie gwarantujący, iż luneta będzie robiła obrót o pół kąta po każdorazowym strzelaniu ...

No, ale każdy musi dojrzeć, jak zakładałem pierwszy montaż za 29 zico, to byłem dumny jaki jestem sprytny i oszczędny.
Gdy zobaczyłem po jakimś czasie stan tubusa pokryty rysami poziomymi poprzecznymi, to sobie pomyślałem ......... reszte sam sobie dopowiedz,
wszak w mamy mnóstwo określeń na takie głupie oszczędności ;)
Weihrauch HW 97 KT + Delta Optical Titanium 4-16x42 MD, Tanfoglio Witness 1911
Awatar użytkownika
AdamWawa
Posty: 2231
Rejestracja: 2011-04-14, 07:38
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: AdamWawa »

Tomek, ale AT44 to PCP, montaż nie musi być markowy, bo lupkę i tak utrzyma :mrgreen:
Zoraki HP 01, Sharp Tiger, IŻ 61 carbon design + M/S ...
---Przepraszam za swoje skandaliczne zachowanie na Bemowie i obiecuję, że to się więcej nie powtórzy.
Awatar użytkownika
mironTG
Ściepnik
Ściepnik
Posty: 1041
Rejestracja: 2013-07-22, 21:48
Lokalizacja: Zebrzydowice

Post autor: mironTG »

NOOOOOOOOOOOO dobra już wiem co w łapki wsadzę. Czytałem pytałem i mam nadzieję że to ostateczna decyzja SLAVIA 634, dogodność taka że mam 15 km. do sklepu w Czechach a tam deczko taniej :P Miałem mnogo typów, moc mnie nie rajcuje wolę ciszę i spokój :lol:
Strzelam bo lubię :-) AR 50 PCP.

( Celuj w księżyc- jeśli nie trafisz, trafisz między gwiazdy )
Awatar użytkownika
green_thunder
Posty: 6035
Rejestracja: 2007-11-06, 19:44
Lokalizacja: z Mokotowa

Post autor: green_thunder »

...w 1979 szmuglowałem slavię przez Nachod - Kudowę, ukrytą pod stertą bagaży w 125p...udało sie ;)
Awatar użytkownika
mironTG
Ściepnik
Ściepnik
Posty: 1041
Rejestracja: 2013-07-22, 21:48
Lokalizacja: Zebrzydowice

Post autor: mironTG »

Teraz nie ma problemu tylko nie wszystko u nich kupisz........ tłumoki zakazane. A tak to jest oki nawet po śrut tam brykam :)
Strzelam bo lubię :-) AR 50 PCP.

( Celuj w księżyc- jeśli nie trafisz, trafisz między gwiazdy )