Wiatrówka do 800 zł dla początkującego

Moderatorzy: daras, Hiszpan63, forestkorsze

Awatar użytkownika
green_thunder
Posty: 6035
Rejestracja: 2007-11-06, 19:44
Lokalizacja: z Mokotowa

Post autor: green_thunder »

Hiszpanie jeden, nie masz tam 634, a znasz przecież moje zdanie o 630 ;)
A na poważnie - każdy zaczynający chciałby trochę "szmocy", a to coś rozwalić, a to wydłużyć dystans...tutaj 634 sprawdzi się, po sezonie będziesz już wiedział i albo zostawisz, albo całkiem świadomie zmienisz...
Awatar użytkownika
Hiszpan63
Ściepnik
Ściepnik
Posty: 7972
Rejestracja: 2009-06-28, 15:45
Lokalizacja: Warszawa-CEKAUS

Post autor: Hiszpan63 »

green_thunder pisze:Hiszpanie jeden, nie masz tam 634
... miałem na myśli wyłącznie słowo Slavia ... :mrgreen: ... a reszta jak wyżej .. ;)
Jak Pan Bóg dali, to i z kija wypali....
HWunderGnom70 .Lady Daisy BUCK . Strzelanie trzeba lubić , ale trafiać , to trzeba się nauczyć ... Karabin trafia sam :! ... często nie tam , gdzie celujemy :lol: ;)
Awatar użytkownika
Seamaster
Posty: 99
Rejestracja: 2013-04-12, 15:02
Lokalizacja: Międzychód

Post autor: Seamaster »

Bierz kolego Slavię 634 z Cekausu, mam taką - można osiągnąć nieprawdopodobne, niewyobrażalne...wręcz fantastyczne wyniki ;)
Miałem także równolegle HW 30s ale nigdy nie osiągnąłem tego co ze Slavią.... HW 30 cieszy już nowego właściciela :mrgreen:
A Przemek słusznie prawi:
slavioza, slavioza, slavioza.... :D (i cykloza) :mrgreen: :lol:
Slavioza i cykloza :P
Awatar użytkownika
green_thunder
Posty: 6035
Rejestracja: 2007-11-06, 19:44
Lokalizacja: z Mokotowa

Post autor: green_thunder »

...jak można wyleczyć boreliozę (co prawda w zakażnym), to i slaviozę się da, nawet wiem jak... 8-)
Awatar użytkownika
Seamaster
Posty: 99
Rejestracja: 2013-04-12, 15:02
Lokalizacja: Międzychód

Post autor: Seamaster »

A wiem że można ;) :lol: wirus deystetozy np. chciał mnie ostatnimi czasy złapać ale się nie dałem... :P Slavioza to taka "sympatyczna" i niegroźna przypadłość, leczyć nie będę, a co tam :P Lekki "świr" w dzisiejszych czasach to nawet wskazany jest... :mrgreen:
Slavioza i cykloza :P
Awatar użytkownika
darcun16
Posty: 26
Rejestracja: 2013-07-01, 17:46
Lokalizacja: Grudziądz

Post autor: darcun16 »

Dzięki wszystkim za odpowiedź. W takim razie zdecyduje się na slavie :D Tylko jeszcze małe pytanko czy wymiana prowadnicy na dłuższą jest konieczna ?
Slavia 634+DOC 3-9x40 MilDot
Awatar użytkownika
green_thunder
Posty: 6035
Rejestracja: 2007-11-06, 19:44
Lokalizacja: z Mokotowa

Post autor: green_thunder »

Tak.
Awatar użytkownika
Apetizer
Posty: 484
Rejestracja: 2010-07-25, 21:01
Lokalizacja: Stare Babice

Post autor: Apetizer »

[quote="green_thunder"] znasz przecież moje zdanie o 630[/quote
Robercie, bez żadnej uszczypliwości, ja też chętnie poznam Twoje zdanie na temat tego karabinka.
Bycie nieuzbrojonym pociąga za sobą wiele złych rzeczy, w tym powszechna pogardę - Niccolo Machiavelli
Było lub jest:
Lider B1, Hatsan85,Hatsan90,Slavia634,Hw95,Diana34, Slavia630, BMK19,Slavia 630, Hw30mII
Awatar użytkownika
Seamaster
Posty: 99
Rejestracja: 2013-04-12, 15:02
Lokalizacja: Międzychód

Post autor: Seamaster »

darcun16 pisze:Dzięki wszystkim za odpowiedź. W takim razie zdecyduje się na slavie :D Tylko jeszcze małe pytanko czy wymiana prowadnicy na dłuższą jest konieczna ?
Nie chcę uprawiać kryptoreklamy....więc napiszę wprost ;) - zamów Slavię w Cekausie, wersję ultra, wszystko będzie zrobione jak bozia przykazała ;)
Slavioza i cykloza :P