HW 57

Wszystkie typy wiatrówek sprężynowych

Moderatorzy: daras, Hiszpan63, forestkorsze

Awatar użytkownika
Blaschka
Posty: 76
Rejestracja: 2011-06-27, 17:03
Lokalizacja: Gardzienice I

Post autor: Blaschka »

a co z napierem, o który pytałem we wcześniejszym poście?
Zoraki HP 01
HW 57
Awatar użytkownika
Kombat69
-#Brązowy Dobromir
-#Brązowy Dobromir
Posty: 485
Rejestracja: 2009-02-21, 21:52
Lokalizacja: Kujawsko-Pomorskie

Post autor: Kombat69 »

Co do szkiełka, to umów się z chłopakami na Bemowie, popatrz przez ich lupki i sam dobierz sobie odpowiednią - obraz lupki jest sprawą maksymalnie subiektywną , o czym miałem okazję się przekonać , wiec warto samemu spojrzeć przez lupki .
Co do AO to do rekreacji, średnio potrzebne :) - Opinia subiektywna.
Patrz na pewno na wytrzymałość lupki i zalety optyczne, a jak znajdzie się wytrzymała z miłym dla TWOJEGO oka obrazem i właściwym dla Twoich preferencji zakresem powiększeń i dodatkowo będzie posiadał regulację AO i będzie zakrawał o założony Budżet to tylko na Plus dla Ciebie.
Nie zapomnij w tym wszystkim o porządnym osiowym montażu i nie będzie Cię już martwił niski zakres regulacji POI w lupce, bo Weihrauch raczej frezu nie spartolil...

Tyle ode mnie.

Ps. Gdzieś na beżowym , jest wątek , w którym ludzie wpisują ile wytrzymały konkretne modele lupek , na jakim sprzęcie.
Nie wiem na ile jest to wymowne, "bo każdy swoje chwali" , ale przeczytać warto, przy założeniu że chociaż 50% opisów jest rzetelnych można wyciągnąć wnioski i znaleźć swojego faworyta w materii "niezniszczalności " :)

Pozdrawiam Serdecznie!
Obecnie na stanie:
HW95k by' Hogan + SMOP25C + DOC
HW50S by' Hogan + AG-25M412 + DOC
HW30S by' Hogan + PP 4x32 AO
Norica Sport :)
Iż 38 Bakielit +drewno :)
Diana mod.3
Record LP-77 "Żyw"
Browning Buck Mark URX