hw40/śruty

Moderator: Hiszpan63

Awatar użytkownika
green_thunder
Posty: 6035
Rejestracja: 2007-11-06, 19:44
Lokalizacja: z Mokotowa

hw40/śruty

Post autor: green_thunder »

Wczoraj przez dwie godziny strzelałem na 6 m w piwnicy z hw40. Narysowałem dużo okręgów o średnicy ok.25 mm. Oświetlenie sztuczne, niespecjalne. Używałem śrutów:
-H&N płaski
-KTK
-Crosman Pointed
-Diabolo Boxer z Kovohute, Przybram

I tu zaskoczenie - najlepiej wypadł Boxer :shock: Traktowałem go zawsze byle jak, używałem właściwie tylko do sprawdzenia, czy jakaś jednostka strzela, ot, taki szary, ciężki.Crosman wyprzedził trochę H&N, który to z kolei zrównał się z KTK.
Tego Boxera używałem na końcu, może byłem dobrze rozgrzany, wstrzelany...

Nie robiłem fotek, nie traktowałem tego jako test, siebie chciałem sprawdzić (jak to pisywał jeden z userów - konkurowałem sam ze sobą :P ), a ponieważ jestem wstrząśniety, nie zmieszany, to musiałem podzielić się tym z Wami ;)
Awatar użytkownika
Hiszpan63
Ściepnik
Ściepnik
Posty: 7972
Rejestracja: 2009-06-28, 15:45
Lokalizacja: Warszawa-CEKAUS

Post autor: Hiszpan63 »

green_thunder pisze:I tu zaskoczenie - najlepiej wypadł Boxer
Czy ja wiem , czy takie zaskoczenie ?? ... kiedyś/kiedyś do dużych Gamo kupowałem Boxera i do rozpierduchy , a wogóle do strzelania był bardzo dobry . A i cena przystępna i na każdym bazarku był ... ;)Do tego moletowany , to i w gładkich lufach celny był . Ooo .. takie to bylo w metalowej puszce ..

Obrazek
Jak Pan Bóg dali, to i z kija wypali....
HWunderGnom70 .Lady Daisy BUCK . Strzelanie trzeba lubić , ale trafiać , to trzeba się nauczyć ... Karabin trafia sam :! ... często nie tam , gdzie celujemy :lol: ;)
Awatar użytkownika
green_thunder
Posty: 6035
Rejestracja: 2007-11-06, 19:44
Lokalizacja: z Mokotowa

Post autor: green_thunder »

Taki właśnie, tylkoo puszeczka 250 szt., nigdzie go nie ma, trzeba przesyłką, 500 szt. w cenie erwuesa.. :/
TiGorilla
Posty: 936
Rejestracja: 2009-03-29, 08:28
Lokalizacja: W-wka

Post autor: TiGorilla »

Witaj Robercie

Tam gdzie zaopatruję się w śrut jest on. Lecz podobnie jak Ty patrzyłem na niego nieprzychylnym okiem. Może trzeba sprobować???

Pozdrawiam
Jarek
Awatar użytkownika
green_thunder
Posty: 6035
Rejestracja: 2007-11-06, 19:44
Lokalizacja: z Mokotowa

Post autor: green_thunder »

Wezmę resztkę jutro ze sobą.
Awatar użytkownika
AdamWawa
Posty: 2231
Rejestracja: 2011-04-14, 07:38
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: AdamWawa »

Jeśli chodzi o Boxera, to są dwa rodzaje, ja na bazarze kupiłem za 15zł pudełko i był rewelacja, no to postanowiłem zakupić tam gdzie Kinkong i lipa, to zupełnie inny śrut, brudzi jak diabli ( ten z bazaru wogóle nie brudził ) i sieje strasznie. Postanowiłem obejżeć dokładnie pudełka i różnica jest jedna bardzo widoczna, ten dobry ma nazwę na naklejce, a na tym lipnym wszystko nadrukowane jest od razu na pudełku, a no i cena, za lipny płaciłem prawie 3 razy mniej :mrgreen:
Zoraki HP 01, Sharp Tiger, IŻ 61 carbon design + M/S ...
---Przepraszam za swoje skandaliczne zachowanie na Bemowie i obiecuję, że to się więcej nie powtórzy.
Rlyeh
Posty: 7226
Rejestracja: 2007-10-04, 23:47

Post autor: Rlyeh »

Dobrze że to napisałeś bo również kiedyś miałem (a i chyba rozsyłałem) Boxera w wersji "węgielek". Złom to był.
Awatar użytkownika
AdamWawa
Posty: 2231
Rejestracja: 2011-04-14, 07:38
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: AdamWawa »

Rlyeh pisze:Dobrze że to napisałeś bo również kiedyś miałem (a i chyba rozsyłałem) Boxera w wersji "węgielek". Złom to był.
Różnica w tych dwóch śrutach jest kolosalna, ten drugi nawet nikomu za darmo dać nie chciałem, bo by sobie tylko ludzie lufy zasyfili, od razu do kosza, po paru strzałach poszedł.
Zoraki HP 01, Sharp Tiger, IŻ 61 carbon design + M/S ...
---Przepraszam za swoje skandaliczne zachowanie na Bemowie i obiecuję, że to się więcej nie powtórzy.