Perfecta 55 S

Wszystkie typy wiatrówek sprężynowych

Moderatorzy: daras, Hiszpan63, forestkorsze

Awatar użytkownika
silent
Posty: 51
Rejestracja: 2007-11-09, 00:07
Lokalizacja: Inowrocław

Perfecta 55 S

Post autor: silent »

Witam.Zostałem namówiony do opisu tej wiatrówki,ale nie bede sie rozpisywał ponieważ nie jestem zbyt dobry w opisywaniu sprzętu ... Więc tak: jeżeli chodzi o wykonanie to byłem miło zaskoczony kiedy wyjąłem ją z szarego pudła ... za 399 zł nie można oczywiście spodziewać się jakości HW czy Webleya,ale myślę że nie jest źle :)
Co do celności to nie moge wiele napisać bo nie nastrzelałem się z niej wystarczająco,aby pisać czy jest celna czy nie ... strzelam dość dobrze wiec idzie mi z niej raczej b.dobrze,otwarte przyrządy oczywiście TG jednak nie wypróbowałem ich ponieważ miałem wolną lupke i odrazu powędrowała na karabinek.Po wyzerowaniu wystrzeliłem moze z 10 śrucin bo sie ciemno robiło ... waga to nieco ponad 2,5 kg z lupką lekko ponad 3 kg wiec nie należy do ciężkich :) kiedy strzelam z H 125 po 30-40 szybkich strzałach 'ręce opadają" z perfectą jest całkiem inaczej :) Podczas naciągania nie słychać żadnych zgrzytów,naciąga się dość łatwo,lufa nie ma najmniejszych luzów.Spust dość twardy,ale ponoć regulowany wiec może coś się da z tym zrobić :) posiada blokadę spustu i gumową ryflowaną stopkę. Co do drewna to nie mam większych zastrzeżeń choć nie mam żadnego innego porównania bo harry jest w polimerze ... jest ładne z zewnątrz i dość dobrze zaimpregnowane wewnątrz.Reszta to już tylko foty tragicznej jakości.Chyba mnie czeka jeszcze wymiana aparatu heh
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Daystate Huntsman Classic+Hawke Sidewinder 4.5-14x42
Rlyeh
Posty: 7226
Rejestracja: 2007-10-04, 23:47

Post autor: Rlyeh »

Fajne to łoże. I to jest centralnie ten sam karabinek, który można dostać aktualnie już za 299 PLN? A jak z jakością wykonania w porównaniu do Hatsana?
Awatar użytkownika
silent
Posty: 51
Rejestracja: 2007-11-09, 00:07
Lokalizacja: Inowrocław

Post autor: silent »

Aktualnie nie wiem jaka jest cena,ale ja ją kupiłem za 399 zł na broń.pl nie wiem jakie jest drewienko w hatsanie,ale ogólne wykonanie jest troszke lepsze niż hatsanie,ja porównuje akurat do swojego h125 i widać że perfecta jest staranniej wykonana :)
Daystate Huntsman Classic+Hawke Sidewinder 4.5-14x42
Rlyeh
Posty: 7226
Rejestracja: 2007-10-04, 23:47

Post autor: Rlyeh »

Jak kiedyś będziesz rozkręcał, zrób fotkę łoża, tak mi się spodobało, że dla samego opału bym to kupił. Teraz w tym samym sklepie kosztuje właśnie 299 PLN.
Awatar użytkownika
silent
Posty: 51
Rejestracja: 2007-11-09, 00:07
Lokalizacja: Inowrocław

Post autor: silent »

http://www.bron.pl/shopbron/search?sear ... erfecta+55+ tutaj jest cały czas 399 zł za 299 zł jest BMK-12
Daystate Huntsman Classic+Hawke Sidewinder 4.5-14x42
Awatar użytkownika
hyena
Posty: 825
Rejestracja: 2007-10-01, 22:51
Lokalizacja: Auschwitz

Post autor: hyena »

Opał fajny, ciekawe jak reszta.
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny.
Rlyeh
Posty: 7226
Rejestracja: 2007-10-04, 23:47

Post autor: Rlyeh »

Zgadza się. Tak długo gapiłem się na ofertę, że nie zauważyłem że patrzę na 45S, a nie 55S.

edit:
Zrób kiedyś testy skupienia na wybrany przez siebie dystans. Przegrzebałem net w poszukiwaniu informacji o sprzęcie i trafiłem na dość interesujący temat na iwebie - mimo że to chiński Umarex*, to może być to całkiem niezła propozycja na początek strzelania.

*w sensie klasy wiatrówki, a nie pochodzenia koncernu ;)
Ostatnio zmieniony 2007-11-10, 18:51 przez Rlyeh, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
silent
Posty: 51
Rejestracja: 2007-11-09, 00:07
Lokalizacja: Inowrocław

Post autor: silent »

Możliwe ze chiński,a może tylko produkowany w chinach ... tego nie wiem a co do testów to zrobie jak znajdzie sie troche czasu i mam nadzieję,że mi palec do spustu nie przymarznie heh
Daystate Huntsman Classic+Hawke Sidewinder 4.5-14x42
Awatar użytkownika
onichimor
Posty: 608
Rejestracja: 2007-10-08, 11:07
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: onichimor »

Chiński, chiński... To kopia Gamo Huntera, czyli dokładnie to samo co BMK-19
HW-80ksd + DOT 4-16x42AO, QB78 Deluxe - UKRADZIONY PRZEZ MACIEJA BAJKOWSKIEGO Z PSEUDO SERWISU WIARUS, Crosman 1077 + Leapers Mini 4x32, a Swawolna uber alles!
virus
Posty: 453
Rejestracja: 2007-10-08, 07:06
Lokalizacja: Września

Post autor: virus »

wygląda całkiem znośnie :)
HW97K by Hogan + DOT 6x24x42 MD
IŻ-38