Lumapower MRV

Moderator: Hiszpan63

Awatar użytkownika
Irak
Posty: 242
Rejestracja: 2007-10-04, 22:10
Lokalizacja: Wrocław

Lumapower MRV

Post autor: Irak »

Jako, że niedawno zakupiłem i sama latarka kosztowała mnie 70$ w DX. Z tego co ludzie mówią to są one gorszej jakości od MRV kupowanych w USA lub Europie, a ta cena musiła się skądś znaleźć. Zasilana jest ogniwem 18650 (widać poniżej na fotach).

Obrazek Obrazek

W komplecie są dwa wyłączniki. Od tego, który zamontujemy zależy, czy latarka pracuje tylko w trybie hi (czyli na maxa), albo mamy dwa tryby średni i wysoki. Tryb pracy przełączamy wciskając wyłącznik.
W komplecie było dwa reflektory. Jeden gładki (daje skupioną wiązkę), drugi teksturowany (rozprasza).

Obrazek Obrazek

Tutaj jak świeci po lewej reflektor gładki, po prawej teksturowany. W rzczywistości to wygląda lepiej i strumień jest węższy.

Obrazek Obrazek

Można ją rozebrać do rosołu. Nie pamiętam która dioda tam jest. Zobaczcie fotki ;).

Obrazek Obrazek

Tutaj dioda:

Obrazek Obrazek Obrazek

Wszędzie uszczelnienia na podwójne oringi (z wyjątkiem głowicy, tam pojedyncze). Dali komplet zapasowych gumek :).

Obrazek

Myślę, że do nhft się nada ;). Świeciłem wczoraj w nocy i tak do 50m powinno być coś widać. Narazie tyle, może coś jeszcze dopiszę.
PFTA
Awatar użytkownika
Ur.
Ściepnik
Ściepnik
Posty: 4997
Rejestracja: 2007-10-01, 23:11
Lokalizacja: ...znowu YelonkY

Post autor: Ur. »

Jeśli możesz to napisz jeszcze (albo daj linka) do jakiś danych technicznych, czas świecenia (może jakieś wykresiki)
Tak czy siak, wygląda toto konkretnie.
... z warzyw najbardziej lubię tytoń.
RETROPER
Posty: 25
Rejestracja: 2009-01-14, 11:06
Lokalizacja: Nowa Ruda/Wrocław

Post autor: RETROPER »

Miałem MRV i światełko jest naprawdę zacne, na 50m strumień światła ma ok 4m średnicy.
FWB P70 Junior + Weaver GS 4,5-14x40
Heanel I-53 - do remontu
KWP
Posty: 653
Rejestracja: 2008-08-06, 01:01
Lokalizacja: Łódź

Post autor: KWP »

Jakbyś mógł podać jeszcze wagę tego świecidełka... Jest to, jakby nie było, jeden z najważniejszych parametrów.
Pozdrawiam
KWP
RETROPER
Posty: 25
Rejestracja: 2009-01-14, 11:06
Lokalizacja: Nowa Ruda/Wrocław

Post autor: RETROPER »

http://bron.iweb.pl/viewtopic.php?t=36340

Naprawdę sporo informacji jest w necie na jej temat ;)
FWB P70 Junior + Weaver GS 4,5-14x40
Heanel I-53 - do remontu