kto oprawi nóż muella

Moderator: Hiszpan63

Awatar użytkownika
maximus
Posty: 2628
Rejestracja: 2007-10-19, 16:25
Lokalizacja: Poznań

kto oprawi nóż muella

Post autor: maximus »

mam pytanie. Cży znajdzie się ktoś kto za niewielkie mieniądze oprawi mi nóż. Jest to nóż firmy muella. Dostałem go od żony więc ma wartość sentymentalną. kiędyś pękła mi rękojeść bo w muellach jest tak głupio zrobione że do klingi za pomocą nitu jest przymocowany ażurowy żeliwny odlew który jest oblany gumą i spełnia rolę rękojeści. Ten odlew pękł. w jego miejsce przyspawany jest stalowy ale węższy wiec tej starej gumy nie mogę już zastosować. wszystko żrobione jest fachowo tylko nie wiem jak to oprawić. może ktoś już coś podobnego robił i podjął by się tego. czekam na odpowiedz
Diablik + Waver v10 2-10x38
Awatar użytkownika
Cezar
Posty: 2095
Rejestracja: 2007-10-02, 18:56
Lokalizacja: z powrotem

Post autor: Cezar »

Nie widziałem tego nożyka, ale gumy to nie wiem kto by się podjął dorobić. Jeśli jednak zdecydowałbyś się na jakieś ładne drewienko, to przychodzi mi na myśl artysta mieszkający dość blisko Ciebie :D
pozdrawiam, Cezar
dla siebie żyjesz dniem dzisiejszym, dla swoich bliskich-każdym kolejnym...

żyj , a nie istniej
PS+GS
Awatar użytkownika
maximus
Posty: 2628
Rejestracja: 2007-10-19, 16:25
Lokalizacja: Poznań

Post autor: maximus »

myśliśz pewnie o darku?

[ Dodano: 2007-10-29, 17:18 ]
Darku miało być
Diablik + Waver v10 2-10x38
Awatar użytkownika
Cezar
Posty: 2095
Rejestracja: 2007-10-02, 18:56
Lokalizacja: z powrotem

Post autor: Cezar »

Oczywiście :mrgreen:
dla siebie żyjesz dniem dzisiejszym, dla swoich bliskich-każdym kolejnym...

żyj , a nie istniej
PS+GS
Awatar użytkownika
maximus
Posty: 2628
Rejestracja: 2007-10-19, 16:25
Lokalizacja: Poznań

Post autor: maximus »

Wiesz jestem i tak już wielkim Darka dłużnikiem bo użyczył mi lupki. Do tego jeszcze mam zamiar go wykorzystać do pomocy przy poprawkach w bebechach mojego harnasia bo ja nic jeszcze nie potrafię . początkujący strzelec ze mnie. tak więc nie chcę przeginać . Facet ma naprawdę wielkie serce ale też pewnie mnóstwo swoich spraw. choć może kiedyś napomknę mu o tym nożu
Ostatnio zmieniony 2007-10-31, 22:48 przez maximus, łącznie zmieniany 1 raz.
Diablik + Waver v10 2-10x38