SKS - Nasze Forum
Liga SKS Liga SKS  Mapa Google  Mapa Google  Kawiarenka  Kawiarenka  FAQ  FAQ  Szukaj  Szukaj  Użytkownicy  Użytkownicy Grupy  Grupy

Rejestracja  ::  Zaloguj Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości

Odpowiedz do tematu SKS - Nasze Forum Strona Główna » Sprzęt » Wiatrówki » Kupujemy wiatrówkę » Kupno pierwszej wiatrówki i prośba o pomoc z ogłoszeniami
Kupno pierwszej wiatrówki i prośba o pomoc z ogłoszeniami
Autor Wiadomość
Dan 

Wysłany: 2018-04-24, 16:17   

Dzięki za pomoc
Mam kolejne propozycje:
H W 30 które wykracza 70zł ponad budżet i jest poprawiona u Hogana i strzela ~8J. Ostatnio sprawdzona i smarnięta;
lub nieznacznie poniżej górnej granicy: H W 35 bez przyrządów i stopki , z recordem, 10-11J + C P 3-9x32. Ponoć kolba "zmęczona".
Teraz nie wiem czy się wstrzymać i dodać więcej za H W 30 czy czekać jeszcze na coś innego. Nurtuje mnie ta druga wiatrówka- jakiej to jest jakości (to chyba jakiś stary model?) i ewentualnie jakie są koszta stopki i otwartych. Warto z tą lupką w zestawie w takim stanie ile wiem?
Edit:
Jest jeszcze Hatsan Striker 1000s -tworzywo na gazowej Vortexa, ponoć stan idealny i jeszcze na gwarancji, nie wiele używana, kpl papierów, oryg opak., jakieś śruty, tarcze no i dochodzi pokrowiec a jeszcze sprzedający może dać lunete ?(tylko nie wiadomo jaką-chyba nic ekstra) chce 550 złociszy. Oglądałem filmiki i nawet mi się spodobał ale ten gazowy system nie wiem jak wytrzymały jest itp itd

witeg 
Witek

Wysłany: 2018-04-24, 18:01   

Znaczy......... jak nie kupiłeś Diany od Fantazji to mocno głupio zrobiłeś. Praktycznie nowa po poprawkach z pewnego źródła.
O HW 30 napisano chyba wszystko. HW 35 to już duży karabinek, konstrukcja solidna, tyle że kopiąca, z tego co czytałem warto wymienić uszczelkę na nowy typ i ma to podnieść energię o kilka J.

zbisz41 
Zbigniew

Wysłany: 2018-04-24, 19:16   

Dan napisał/a:
H W 35 bez przyrządów i stopki , z recordem, 10-11J
szczerze to jakiś chyba złom , nie lądowałbym sie przy malej kasie w stary do dużej poprawki sprzęt.

Dan 

Wysłany: 2018-04-24, 21:04   

witeg napisał/a:
Znaczy......... jak nie kupiłeś Diany od Fantazji to mocno głupio zrobiłeś.

Zależy...

Faktycznie, ta 35tka może być w kijowym stanie, mimo, że zdjęć nie widziałem.

A co myślicie o harnasiu strikerze?

fantazja555 

Wysłany: 2018-04-25, 01:20   

Diana śmiga u nowego właściciela już dzwonił z podziekowaniami jest b. Zadowolony z zakupu tyle z mojej strony

Dan 

Wysłany: 2018-04-27, 13:28   

Cieszę się, że nowy nabywca jest zadowolony z Dianki :-) ona nie była dla mnie ;-)
Mam ciekawą opcję. Harnaś 70 qt. Mało o nim jest ale wyczytałem że to taki sam system od 55 do 90 tylko rożni się osadą, prawda?
On jest po tuningu u Alchemika i zastanawiam się ile może być wart? Na ile byście go wycenili? Ktoś z was ma go? Można go łatwo rozebrać?
https://www.dropbox.com/s...U4CO7OSKXa?dl=0
Może jeszcze na lunetkę by mnie było stać ;-)

zbisz41 
Zbigniew

Wysłany: 2018-04-30, 06:36   

Dan, na etawernie ktoś wystawił śliczne BSA za 700 PLN

Dan 

Wysłany: 2018-04-30, 20:22   

zbisz41 napisał/a:
Dan, na etawernie ktoś wystawił śliczne BSA za 700 PLN

Przeminęło z wiatrem :/ dzięki za cynk Zbisz

Dan 

Wysłany: 2018-05-17, 15:03   

Dziękuję wszystkim za pomoc. Nabyłem koperka od kolegi damis1988. Czekam na paczkę :-)

SKS - Nasze Forum Strona Główna » Sprzęt » Wiatrówki » Kupujemy wiatrówkę » Kupno pierwszej wiatrówki i prośba o pomoc z ogłoszeniami