UWAGA na niesolidną firmę !!! - SERWIS WIARUS

Wszystko co dotyczy naszych dmuchawek

Moderatorzy: daras, Hiszpan63, forestkorsze

Awatar użytkownika
onichimor
Posty: 608
Rejestracja: 2007-10-08, 11:07
Lokalizacja: Olsztyn

Maciej Bajkowski - ZŁODZIEJ

Post autor: onichimor »

Mnie też ta świnia okradła. Wysłałem mu moje QB do naprawy i tuningu. Wróciło po 8 miesiącach - z głębokimi wżerami rdzy na oksydzie. Przez telefon ściemniał że to w transporcie tak się rdza na niego rzuciła - chyba w zęzie galeonu na oceanie indyjskim! Obiecał, że kupi drugi - nowy, zrobi tuning i wyśle, a ten żeby mu odesłać. Teraz nie mam ani kasy za "tuning" i wysyłki, ani karabinka. Kontakt z tą kreaturą się urwał. Jak będę w pobliżu kiedyś to go odwiedzę. Ale rozmawiać nie będziemy. Nie daruję bezczelnemu złodziejowi.
HW-80ksd + DOT 4-16x42AO, QB78 Deluxe - UKRADZIONY PRZEZ MACIEJA BAJKOWSKIEGO Z PSEUDO SERWISU WIARUS, Crosman 1077 + Leapers Mini 4x32, a Swawolna uber alles!
pprzemo66
Posty: 12
Rejestracja: 2018-04-07, 09:18
Lokalizacja: Poznan

Re: Maciej Bajkowski - ZŁODZIEJ

Post autor: pprzemo66 »

onichimor pisze:Mnie też ta świnia okradła. Wysłałem mu moje QB do naprawy i tuningu. Wróciło po 8 miesiącach - z głębokimi wżerami rdzy na oksydzie. Przez telefon ściemniał że to w transporcie tak się rdza na niego rzuciła - chyba w zęzie galeonu na oceanie indyjskim! Obiecał, że kupi drugi - nowy, zrobi tuning i wyśle, a ten żeby mu odesłać. Teraz nie mam ani kasy za "tuning" i wysyłki, ani karabinka. Kontakt z tą kreaturą się urwał. Jak będę w pobliżu kiedyś to go odwiedzę. Ale rozmawiać nie będziemy. Nie daruję bezczelnemu złodziejowi.
Jezeli ktos przez 8 miesiecy nie potrafi sie upomniec o swoja własnosc to nie mozna sie dziwic ze tzw"swinie" kogos okradaja..
Awatar użytkownika
onichimor
Posty: 608
Rejestracja: 2007-10-08, 11:07
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: onichimor »

Upominałem się wielokrotnie przemądry panie. Masz jeszcze jakieś złote myśli w zanadrzu by oświecić maluczkich?
HW-80ksd + DOT 4-16x42AO, QB78 Deluxe - UKRADZIONY PRZEZ MACIEJA BAJKOWSKIEGO Z PSEUDO SERWISU WIARUS, Crosman 1077 + Leapers Mini 4x32, a Swawolna uber alles!
pprzemo66
Posty: 12
Rejestracja: 2018-04-07, 09:18
Lokalizacja: Poznan

Post autor: pprzemo66 »

onichimor pisze:Upominałem się wielokrotnie przemądry panie. Masz jeszcze jakieś złote myśli w zanadrzu by oświecić maluczkich?
Tak mam...takich typow odwiedza sie osobiscie a ty zachowaj energie na taką wersje odwiedzin.
Awatar użytkownika
onichimor
Posty: 608
Rejestracja: 2007-10-08, 11:07
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: onichimor »

Jeżeli nie zauważyłeś, to zwracam uwagę, że dwa posty wyżej, taką formę załatwienia sprawy już zasygnalizowałem. Nic nowego więc z kolegi "światłych porad" nie wynika. Dla mnie w tym wszystkim istotne jest to by nikt więcej nie dał się "Mikiemu" oszukać i po to był mój pierwszy po wielu latach nieobecności na tym forum wpis. A strata energii i czasu na odpowiadanie na takie niskich lotów mądrości i złośliwostki internetowego sensei'a, rzeczywiście nie jest mi potrzebna do niczego. Au revoir mon ami.
HW-80ksd + DOT 4-16x42AO, QB78 Deluxe - UKRADZIONY PRZEZ MACIEJA BAJKOWSKIEGO Z PSEUDO SERWISU WIARUS, Crosman 1077 + Leapers Mini 4x32, a Swawolna uber alles!