Optyka i montaż do HW 30

Moderator: Hiszpan63

Tomasinho
Posty: 18
Rejestracja: 2016-04-20, 10:01
Lokalizacja: Tomaszów Mazowiecki

Optyka i montaż do HW 30

Post autor: Tomasinho »

Witajcie ponownie, dostałem od taty misję poszukania jakiejś sensownej lunety do HW 30s. Niestety, o ile w temacie karabinków udało mi się delikatnie zgłębić temat, to optyką nigdy się nie interesowałem. Wiem, że luneta, to sprawa mocno indywidualna, ale, jako że nie miałem do czynienia, to muszę się zdać na Was.

Lunetka zostanie na 30stce na pewno, tak że nie ma potrzeby kupowania czegoś z przeznaczeniem w przyszłości do większego modelu. Jeśli kiedyś nabyłbym coś 'potężniejszego', to kruszyna i tak zostanie u nas.


Cena, powiedzmy do 600 złotych. Nie wiem czy to dużo czy mało, chciałbym żeby to był sprzęt adekwatny do karabinka, jeśli jest taka potrzeba, mogę troszkę nagiąć budżet.

Przy okazji oczywiście muszę kupić montaż, więc również mile widziane porady. Pozdrawiam.
Weihrauch HW 30S + tuning Hogana
Tomasinho
Posty: 18
Rejestracja: 2016-04-20, 10:01
Lokalizacja: Tomaszów Mazowiecki

Post autor: Tomasinho »

Na beżowym doradzili mi Weavera RV7, może ktoś podpowie jakiś sensowny niski montaż?
Weihrauch HW 30S + tuning Hogana
Awatar użytkownika
Hiszpan63
Ściepnik
Ściepnik
Posty: 7972
Rejestracja: 2009-06-28, 15:45
Lokalizacja: Warszawa-CEKAUS

Post autor: Hiszpan63 »

SM LTO 31c dwuczęściowy , idealnie pasujący i do karabinka i do tego celownika .
Jak Pan Bóg dali, to i z kija wypali....
HWunderGnom70 .Lady Daisy BUCK . Strzelanie trzeba lubić , ale trafiać , to trzeba się nauczyć ... Karabin trafia sam :! ... często nie tam , gdzie celujemy :lol: ;)
Tomasinho
Posty: 18
Rejestracja: 2016-04-20, 10:01
Lokalizacja: Tomaszów Mazowiecki

Post autor: Tomasinho »

Dziękuję za pomoc. Oglądałem go właśnie niedawno i jest niedostępny w cekausie... Będzie niedługo?
Weihrauch HW 30S + tuning Hogana