SKS - Nasze Forum
Liga SKS Liga SKS  Mapa Google  Mapa Google  Kawiarenka  Kawiarenka  FAQ  FAQ  Szukaj  Szukaj  Użytkownicy  Użytkownicy Grupy  Grupy

Rejestracja  ::  Zaloguj Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości

Odpowiedz do tematu SKS - Nasze Forum Strona Główna » Cała Reszta » Bazar » Sprzedam » Logun Solo FX 4,5 mm + dodatki
Logun Solo FX 4,5 mm + dodatki
Autor Wiadomość
zbisz41 
Zbigniew

Wysłany: 2017-10-04, 13:04   

... PLN
Ostatnio zmieniony przez zbisz41 2017-10-11, 17:00, w całości zmieniany 1 raz  

zbisz41 
Zbigniew

Wysłany: 2017-10-07, 13:36   

... PLN :cry:

zbisz41 
Zbigniew

Wysłany: 2017-10-11, 05:41   

...PLN cienizna :shock:

Gebi 
Jarek

Wysłany: 2017-10-11, 12:33   

zbisz41 napisał/a:
2300 PLN cienizna :shock:

Jeszcze za grubo. :(

Dyletantem jestem, ale misiam sobie, że nie jest to karabinek do domowego, rekreacyjnego strzelania dla całej rodziny.
Jako dusigrosz z natury i szpion z krainy deszczowców zwrócę uwagę na kilka kwestii:

1) "coś" jest warte tyle, ile ktoś będzie gotów za to zapłacić (wartość realną można ustalić najszybciej w najbliższym lombardzie :idea: );

2) już straciłeś, więc albo wystawisz taką cenę, że "zejdzie na pniu" i zminimalizujesz straty (kupi go ktoś, kto chce go mieć, albo "dłubacz", który doprowadzi go stanu zawodniczego dla siebie lub na sprzedaż), możesz też zacząć przyzwyczajać się do faktu, że jesteś posiadaczem dwóch świetnych karabinków;

3) kiedyś na forum panowała niepisana umowa, że dla P.T. swawolników cena była zwyczajowo niższa, niż dla ludzi spoza forum, jeśli sprzęt wystawiany był jeszcze gdzie indziej :-?
https://www.olx.pl/oferta...html#0af4c75957

zbisz41 
Zbigniew

Wysłany: 2017-10-11, 14:53   

Po 4) :
Pewnie jakby ktoś poza normalnymi zatruwaczami wątku i życia był chętny to cena do dogadania , jak jest tu i ówdzie w zwyczaju ....jest takie coś jak PW .
Na OLX taniej bo bez wysyłki...
a zresztą czemu ja się tobie tłumacze?
Nawet nie wiesz o jaki karabinku piszesz i co on potrafi . Jak chcesz dyskutować o FX Logun to poszukaj wątku na forum .
Proponuje melisę do do łóżeczka .

Gebi 
Jarek

Wysłany: 2017-10-11, 16:01   

Cytat:
Na OLX taniej bo bez wysyłki...

... za to do negocjacji ;)
Myślę, że potencjalny kupujący sprzęt tej klasy, przyjechałby odebrać go osobiście od obcej osoby. Zwłaszcza, że nie jesteś pierwszym właścicielem tej wiatrówki i Twoje zachęta do jej kupna jest prawie klasycznym przykładem "antyreklamy" (nie ja pierwszy zwróciłem na to uwagę), ale nie będę tego rozwijał.

Poczytałem o tym karabinku nie tylko w tym wątku i nie tylko na tym forum. Choć nawet on sam (ten konkretny wątek) wystarczy, by wyrobić sobie pobieżną opinię na podstawie wypowiedzi osób, które ... no, właśnie - co robią: zatruwają Twój wątek, czy wiedzą o czym piszą :? :shock:

Nie wiem co ma do rzeczy to, co potrafi karabinek (rekreacyjny, czy zawodniczy?) - poza jednym: od ponad dwóch tygodni nie chce się sprzedać pomimo coraz bardziej "atrakcyjnej" ceny.
Zatem albo cena jest nieodpowiednia, albo karabinek nie ma dla innych takiej wartości, jak dla Ciebie - to proste i jak dla mnie to jedyny rozsądny wniosek wynikający z tego tematu (wątku).

Nie musisz mi się z niczego tłumaczyć. Nie wiem po co to robisz. Nie ja jeden wypowiadam się tutaj. Podzieliłem się swoimi spostrzeżeniami, jak ewentualnie zmniejszyć straty. Nikogo nie obrażam, nie staram się Ciebie pocieszać - gdyby cena była świetna, tak jak to jest przedstawiane i byłbym nań "napalony" (powody obojętne), to zwyczajnie byłbym go kupił. W tym "sporcie" zdarzają się wtopy, dość kosztowne czasami. C'est la vie.

P.S. Pierwsze zdanie:
zbisz41 napisał/a:
Pewnie jakby ktoś poza normalnymi zatruwaczami wątku i życia był chętny to cena do dogadania , jak jest tu i ówdzie w zwyczaju ....jest takie coś jak PW .

jest przynajmniej niejednoznaczne. Ktoś z wypowiadających może poczuć się dotknięty. Nie lubię melisy do picia ;)

zbisz41 
Zbigniew

Wysłany: 2017-10-11, 16:53   

Proszę zamknąć ....usunąć.... wy...ć wątek .
Dziękuję

SKS - Nasze Forum Strona Główna » Cała Reszta » Bazar » Sprzedam » Logun Solo FX 4,5 mm + dodatki