Ceny karabinów FWB na EGun.de

Moderatorzy: daras, Hiszpan63, forestkorsze

Awatar użytkownika
Ślubek
Administrator
Posty: 3688
Rejestracja: 2014-06-06, 08:37
Lokalizacja: Janówek Pierwszy

Ceny karabinów FWB na EGun.de

Post autor: Ślubek »

Od początku maja do końca września 2017 notowałem ceny karabinów FWB na portalu EGun.de

"Złapało się" 103 aukcji, ale do analizy wybrałem tylko te, które zakończyły się sprzedażą, a więc z cenami, które ktoś zapłacił.

Nie brałem pod uwagę parametrów, wyposażenia i stanu sprzętu, a także, czy sprzedający wysyła do Polski. Nie wliczałem również kwot za przesyłkę, a to zwiększa koszty. Być może trzeba jeszcze doliczyć ryzyko kupowania za granicą.

Cena w złotych, według kursu EUR/PLN sprzed tygodnia. Obok niebieskich słupków słupki pomarańczowe z liczbą aukcji, z których liczona była średnia.

Myślę, że porównanie z cenami na Znanym Portalu Aukcyjnym może prowadzić do ciekawych wniosków. :^)
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
"My od lat już gawędzimy o Maryni
i to nawet, szczerze mówiąc, nie o całej..."
Awatar użytkownika
mironTG
Ściepnik
Ściepnik
Posty: 1041
Rejestracja: 2013-07-22, 21:48
Lokalizacja: Zebrzydowice

Post autor: mironTG »

Wszystko fajnie, czyli przepłaciłem moje FWB 300S o jakieś 400. Warto było. Bo to co u nas było wystawione to totalna pomyłka. Ciekawe jakie stan był tych karabinków? Ta moja sztuka poza kilkoma rysami na osadzie jest w stanie igła. Dobra robota Rafale. :) Rys już nie ma bo zwaliłem lakier i jest olejowana :mrgreen:
Strzelam bo lubię :-) AR 50 PCP.

( Celuj w księżyc- jeśli nie trafisz, trafisz między gwiazdy )