SKS - Nasze Forum
Liga SKS Liga SKS  Mapa Google  Mapa Google  Kawiarenka  Kawiarenka  FAQ  FAQ  Szukaj  Szukaj  Użytkownicy  Użytkownicy Grupy  Grupy

Rejestracja  ::  Zaloguj Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości

Odpowiedz do tematu SKS - Nasze Forum Strona Główna » Sprzęt » Wiatrówki » Wiatrówki PCA » Gamo Compact - dostępność w sklepach.
Gamo Compact - dostępność w sklepach.
Autor Wiadomość
Bart S 
Damian

Wysłany: 2017-08-21, 08:34   Gamo Compact - dostępność w sklepach.

Witam!
Od jakiegoś czasu obserwuję zjawisko braku w polskich sklepach pistoletu Gamo Compact...
Czy wie ktoś może dlaczego tak jest albo co ważniejsze kiedy będzie w sprzedaży?

mikobartnicki 

Wysłany: 2017-08-23, 19:25   

Z tego co usłyszałem w pewnym sklepie z wiatrówkami w Elblągu, to Gamo Compact po prostu nie jest już produkowany. Ale nie ma zmartwienia. Możesz spokojnie kupić zwykłego Gamo PR-45, zmienić sprężynę spustu na delikatniejszą i masz świetny pistolet. Drewniana sportowa rękojeść ma znaczenie jak osiągasz wyniki na poziomie mistrzostw Polski, w przeciwnym wypadku nie przejmuj się jej brakiem tylko ćwicz strzelanie dwa - trzy razy w tygodniu po 60 strzałów.
Słabo?

Bart S 
Damian

Wysłany: 2017-08-24, 14:14   

To ciekawe ale i smutne zarazem co piszesz - jeśli okaże się, że to prawda o końcu produkcji...
Myślę, że byłoby szkoda, bo to fajny i niedrogi pistolet jest :)

mikobartnicki 

Wysłany: 2017-08-26, 14:37   

Tak prawdę mówiąc to nie traktuj tego końca produkcji jako pewnik. Sprzedawca w sklepie też ma swój interes, pewnie woli powiedzieć, że Compacta już nigdzie nie ma, żebyś więcej nie szukał i może kupił coś w jego sklepie. Faktem jest, że Compacta nigdzie nie można dostać, ale w zeszłorocznym katalogu Gamo wciąż figuruje.

Jeśli musisz go mieć, to może poszukaj za granicą?
Słabo?

Mattia 

Wysłany: 2017-09-26, 15:40   

Witam,
coś może być z tym Compactem i to nie tylko w Polsce - jeszcze w maju widziałem go na Łotwie w sklepie w Jelgavie a teraz już nie mają (akurat naszła mnie chętka). Mieli natomiast PR 45 w dobrej cenie i kupiłem go.
Oczywiście te braki to może być też czysty przypadek.
Pozdrawiam

Bart S 
Damian

Wysłany: 2017-10-25, 06:11   

Mattia napisał/a:
Witam,
coś może być z tym Compactem i to nie tylko w Polsce - jeszcze w maju widziałem go na Łotwie w sklepie w Jelgavie a teraz już nie mają (akurat naszła mnie chętka). Mieli natomiast PR 45 w dobrej cenie i kupiłem go.
Oczywiście te braki to może być też czysty przypadek.
Pozdrawiam

Myślę, że to jednak nie przypadek niestety...

SKS - Nasze Forum Strona Główna » Sprzęt » Wiatrówki » Wiatrówki PCA » Gamo Compact - dostępność w sklepach.