Swiss Arms SA1911 - opinia, porada

Wszystko co dotyczy wiatrówek CO2

Moderatorzy: daras, Hiszpan63, forestkorsze

Awatar użytkownika
mtx
TROLL
TROLL
Posty: 47
Rejestracja: 2015-10-30, 16:01
Lokalizacja: Władysławowo

Post autor: mtx »

jasiuekonom pisze:piszesz, że niecałe 300 zł. Gdzie? Na alledrogo po 400 zł są
Masz np. tu http://airgun-hunting.pl/viewtopic.php?f=31&t=8698 za 260zł.
Albo też tu: http://nasze-wiatrowki.pl/viewtopic.php?t=10415
Pod pierwszym (lepszym) linkiem masz temat bardziej rozwinęty + zdjęcia.
Dodam tylko, że ze sprzedającym nie mam nic wspólnego.

Pozdro.
jasiuekonom
Posty: 27
Rejestracja: 2017-07-02, 16:37
Lokalizacja: Świebodzice

Post autor: jasiuekonom »

a jak jest Panowie z zakupem hw40 ale używanej? Na co zwracać uwagę?

Takie coś znalazłem na alledrogo 6875622654
bury
Posty: 69
Rejestracja: 2017-05-26, 21:57
Lokalizacja: Polska

Post autor: bury »

jasiuekonom pisze:a jak jest Panowie z zakupem hw40 ale używanej? Na co zwracać uwagę?

Takie coś znalazłem na alledrogo 6875622654
Przyrządy celownicze ma jak w moim starym egzemplarzu gładkolufowym. Te nowsze zdaje się mają już sru-glo, ale mogę się mylić. W opisie pisze, że lufa gwintowana, ale lepiej poprosić o foto wnętrza lufy. Na co zwrócić jeszcze uwagę niech mądrzejsi ode mnie się wypowiedzą.
HW40, 3576, PDM9B, Iż61
jasiuekonom
Posty: 27
Rejestracja: 2017-07-02, 16:37
Lokalizacja: Świebodzice

Post autor: jasiuekonom »

fajnie by było uzyskać jakieś informację na temat używki. 150 zł piechotą nie chodzi ale z drugiej strony nie wiem już sam czy nie lepiej dołożyć te 150 zł i cieszyć się z rozpakowania nówki sztuki :) Tym bardziej, że chcę przez allegro na raty wziąć

PS. Jeszcze proszę jakieś info jeśli można oczywiście na temat tego modelu. PCA GAMO PR45. Przed chwilą wpadł mi w oko i tak samo mi się podoba jak hw40 ale cena troszkę niższa bo 450 zł nowy

PS2: naczytałem się na forum (oczywiści tym). GAMO PR45 zarówno jak i HW40 są bardzo podobnym sprzętem. Raczej z opinii na plus wybiega GAMO ze względu na cenę, miększy spust oraz jest cichszy. Z tych dwóch broni, które są porównywalne (z tego co czytałem) wybrałem HW40. Nie wiem dlaczego. Ujęła mnie. Zamówiona. Czekam na dostawę, której na pewno nie omieszkam skomentować po użyciu :)
bury
Posty: 69
Rejestracja: 2017-05-26, 21:57
Lokalizacja: Polska

Post autor: bury »

jasiuekonom pisze: PS2: naczytałem się na forum (oczywiści tym). GAMO PR45 zarówno jak i HW40 są bardzo podobnym sprzętem. Raczej z opinii na plus wybiega GAMO ze względu na cenę, miększy spust oraz jest cichszy. Z tych dwóch broni, które są porównywalne (z tego co czytałem) wybrałem HW40. Nie wiem dlaczego. Ujęła mnie. Zamówiona. Czekam na dostawę, której na pewno nie omieszkam skomentować po użyciu :)
Będziesz pan zadowolony. Trabant, też był moją pierwszą wiatrówką i była by ostatnią z tych które posiadam, którą bym pogonił gdybym musiał. Ostatnio nawet doczekała się po latach mojej modyfikacji, tzw. "pies na wrotkach" :mrgreen:
HW40, 3576, PDM9B, Iż61
jasiuekonom
Posty: 27
Rejestracja: 2017-07-02, 16:37
Lokalizacja: Świebodzice

Post autor: jasiuekonom »

temat trochę jest off topem. Proszę o zamknięcie. W dziale PCA założyłem nowy temat. Zapraszam do udzielania się :)
http://nasze-wiatrowki.pl/viewtopic.php?p=152939#152939