Swawolny pistolet tarczowy LOV21

Moderator: Hiszpan63

javiki
Ściepnik
Ściepnik
Posty: 624
Rejestracja: 2016-01-22, 11:06
Lokalizacja: Brzesko

Post autor: javiki »

Po wczorajszej próbie w domu-gdy śrucina poleciała w bok -Zosia kategorycznie odmówiła strzelania w domu. Mądrzejsza od Taty...
javiki
Ściepnik
Ściepnik
Posty: 624
Rejestracja: 2016-01-22, 11:06
Lokalizacja: Brzesko

Post autor: javiki »

Ale za to w poniedziałek Zosia mnie zaskoczyła. Skończył się gaz w Lovie - i wzięła sobie i na sucho trenowała... Tak po prostu-sama z siebie...
javiki
Ściepnik
Ściepnik
Posty: 624
Rejestracja: 2016-01-22, 11:06
Lokalizacja: Brzesko

Post autor: javiki »

Wiosna - pora zacząć znów zabawę. W niedzielę pojechaliśmy postrzelać. Przy okazji zabraliśmy gości. Zosia się rozszalała. W związku z dłuższą przerwą-były użyte cele większe -butelki 1.5l z wodą, puszki, puste bombiczki. Jak się uda znów w środę ruszymy. Za to LOV bardzo przypadł gościom i ciocia i wujek z wielką chęcią postrzelali. O dziwo nie tylko z chęcią ale i celnością. Zosia z chęcią wraca do strzelania.
javiki
Ściepnik
Ściepnik
Posty: 624
Rejestracja: 2016-01-22, 11:06
Lokalizacja: Brzesko

Post autor: javiki »

Dzisiaj z Zosią wyskoczyliśmy na małe strzelanie. Poniewaz skoczyliśmy rowerami-to mieliśmy LOva+kilka bombiczek+pudełko śrutu+ trochę kapsli od piwa. Na miejscu pozawieszaliśmy kapsle na patyki -i strzelaliśmy z 10m. Swietna zabawa-polecam. Zosi coraz lepiej idzie strzelanie z Lova :)
javiki
Ściepnik
Ściepnik
Posty: 624
Rejestracja: 2016-01-22, 11:06
Lokalizacja: Brzesko

Post autor: javiki »

Zdziś. Pojechałem postrzelać. 1 miejscówka- niestety las wycięty-szyszkolex działa doskonale. Druga miejscówka-taki wiatr że..w nic nie trafiałem. LOV strzelał obok-obojętnie jak celowałem. Wiało...Długa to już w ogóle-ale raczej nie wiatr tylko coś z lunetą :( Wystrzeliłem z 200 śrucin i smutny do domu :(
javiki
Ściepnik
Ściepnik
Posty: 624
Rejestracja: 2016-01-22, 11:06
Lokalizacja: Brzesko

Post autor: javiki »

Zosia nie mogła się doczekać strzelania- stąd o 19 podjechaliśmy nad Drwęcę i strzelaliśmy do figurek.
Obrazek
No i z BMK 19 -Zosi coraz bardziej podoba się długa wiatrówka z lunetką... Chyba pora zmienić C2100 na Iżyka...
Obrazek
Awatar użytkownika
Ślubek
Administrator
Posty: 3688
Rejestracja: 2014-06-06, 08:37
Lokalizacja: Janówek Pierwszy

Post autor: Ślubek »

Pora, to zmienić postawę.

Jak Zosia trafi na wiatrówkę z większym kopem, to będzie chodziła z podbitym okiem. Albo znajdź wiatrówkę z krótszą kolbą, albo przesuń lunetę do tyłu, albo daj wyższy montaż, albo przedłuż stopkę w dół. Sam oceń, co zmienić, aby kolba opierała się we właściwym miejscu o ramię.

Możesz jeszcze założyć na okular świńskie ucho, ale moim zdaniem, nie tędy droga. :/
"My od lat już gawędzimy o Maryni
i to nawet, szczerze mówiąc, nie o całej..."
javiki
Ściepnik
Ściepnik
Posty: 624
Rejestracja: 2016-01-22, 11:06
Lokalizacja: Brzesko

Post autor: javiki »

Do tej wiatrówki musi dorosnąć. Przesunięcie lunety nic nie da -wiatrówka za ciężka.
Myślę nad Bailałem Iż 61 -ale ..niestety na razie tylko myślę. Z takiej pozycji z 9m trafiała wszystkie figurki-z kurczakiem włącznie. Jest ding jest zabawa :) Tyle.
Cieszymy się ze wspólnych wyjść. I wspólnego strzelania.
javiki
Ściepnik
Ściepnik
Posty: 624
Rejestracja: 2016-01-22, 11:06
Lokalizacja: Brzesko

Post autor: javiki »

Znów ciepło :) Weekend majowy- w końcu ruszyliśmy ze strzelaniem. Wszystkie wiatrówki oczyszczone, nasmarowane i przestrzelane. Poszło ok 1000bbs, 1000 diabolo i cała masa gazu :) Podziurawione wszystkie butelki, puszki, i na końcu zwierzaki do silhuette :) Piękny weekend. Zosia strzela jak zaczarowana. Figurki muflona i indyka na 15m nie są już problemem :)
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
mc_iek
Ściepnik
Ściepnik
Posty: 876
Rejestracja: 2015-10-07, 09:46
Lokalizacja: Kępa Niemojewska

Post autor: mc_iek »

Uomatkobuzka... duchy na forum w biały dzień? Gdzieś Ty był jak Ciebie nie było?
:mrgreen:
Gdy patrzę na niektórych ludzi stworzonych na obraz i podobieństwo boże, to cieszę się, że moimi praprzodkami były małpy...
javiki
Ściepnik
Ściepnik
Posty: 624
Rejestracja: 2016-01-22, 11:06
Lokalizacja: Brzesko

Post autor: javiki »

Był cały czas-tylko się nie odzywał- bo nie było o czym. Strzelać w domu nie szło, zimno-to na zewnątrz też nie-więc tylko czytałem :) Zosia Lovem strąca figurki-i ma radochę-to piszę :) Do tego pogoda zacna, miejsce do strzelania jest :)
javiki
Ściepnik
Ściepnik
Posty: 624
Rejestracja: 2016-01-22, 11:06
Lokalizacja: Brzesko

Post autor: javiki »

Dzisiaj Zosia loven strzelała w dmuchawce na 10m. Byłem w szoku- celnośc 100% -na razie oburącz-ale jest nieźle.