Gamo black 1000 igt

Wszystkie typy wiatrówek sprężynowych

Moderatorzy: daras, Hiszpan63, forestkorsze

Awatar użytkownika
Ślubek
Administrator
Posty: 3688
Rejestracja: 2014-06-06, 08:37
Lokalizacja: Janówek Pierwszy

Post autor: Ślubek »

Słusznie. Nie wziąłem pod uwagę systemu. Za dużo ostatnio "siedzę" w PCP-ach... :^/
"My od lat już gawędzimy o Maryni
i to nawet, szczerze mówiąc, nie o całej..."
Awatar użytkownika
mironTG
Ściepnik
Ściepnik
Posty: 1041
Rejestracja: 2013-07-22, 21:48
Lokalizacja: Zebrzydowice

Post autor: mironTG »

Taaaa. Ja jestem tego zdania że jak już kupił to nie czas tłumaczyć. Teraz musi postrzelać, sam dojdzie do tego czy będzie kupował coś z czego strzela się powtarzalnie czy zostanie przy ARMACIE do uboju wieprzków. Miałem Gamonia Haanterka z drewienkiem, oczywiście IGT. Strzelanie miało sens z otwartych do puszek i na 50m. Kopał jak stary osioł, nie powiem bo nawet go lubiłem. I potwierdzam że strzelanie z takiej energii na krótkim dystansie to żadna frajda. Z FWB 300 ( około 7J ) na 25m wyciacham jeden otworek i to z diopterkiem. Przemkowa Hania ( Haenel 312 ) też była świetna.
Strzelam bo lubię :-) AR 50 PCP.

( Celuj w księżyc- jeśli nie trafisz, trafisz między gwiazdy )
witeg
Ściepnik
Ściepnik
Posty: 1288
Rejestracja: 2008-05-28, 14:18
Lokalizacja: okolice W-wy

Post autor: witeg »

Kupił co kupił, jak dobrze się bawi to niech mu na zdrowie będzie. :) Ja jedynie podpowiadam inne formy zabawy tym sprzętem wg mnie fajniejsze. No i.... dyskretnie zaszczepiam pomysł, że można byłoby coś jeszcze kupić, takiego bardziej do tarczy się nadającego. :lol:
PabloPablito
Posty: 13
Rejestracja: 2017-04-13, 17:40
Lokalizacja: Hiszpania

Post autor: PabloPablito »

Wszystko jest w planach, znalazłem już piękne miejsce zaraz za miastem, praktycznie nieograniczony zasięg.
A co do kopa tej wiatrówki, to jest nie wiele większy od kbks