CrosmanTT

Moderator: Hiszpan63

Ślepakura
Posty: 3
Rejestracja: 2016-07-17, 22:31
Lokalizacja: Wałbrzych

CrosmanTT

Post autor: Ślepakura »

Koledzy pomóżcie . Kupiłem z drugiej ręki TT z firmy Crosman bez blow back.
Pistolet bardzo przyjemny, sądzę, że całkiem celny . Ale niepokoi mnie syczenie gazu przy wymianie CO2 . Syczy przez jakąś 1 min . Mogę wystrzelać 5 magazynków i niby jest OK ale chyba tak nie powinno być . Zakupiłem na Allegro uszczelkę z instrukcją wymiany . Instrukcja może i jest dobra ale dla kogoś kto już to robił .
Może ma ktoś z kolegów instrukcję z podpowiedzią w formie szkicu bądź zdjęcia . Boję się , że coś popsuję .
P.S Mało jest wiadomości o TT a szkoda bo to fajna pukawka ;)
Awatar użytkownika
green_thunder
Posty: 6035
Rejestracja: 2007-11-06, 19:44
Lokalizacja: z Mokotowa

Post autor: green_thunder »

Wskazane jest natychmiast po założeniu pełnej CO2 oddać strzał. Powinno się wtedy uszczelnić.
zbisz41
Posty: 1061
Rejestracja: 2015-11-20, 12:52
Lokalizacja: Stare Tarnowice

Post autor: zbisz41 »

Warto też delikatnie nanieść minimalną ilość oleju silikonowego na czubek naboju co2
Ślepakura
Posty: 3
Rejestracja: 2016-07-17, 22:31
Lokalizacja: Wałbrzych

Post autor: Ślepakura »

Tak też Robercie zauważyłem . Po strzale jakby ustaje . Silikon też poszedł w ruch . Pistolecik kupiłem od młodego człowieka który pochwalił się, że uczelnia trzyma bo bombiczki od 5 mc nie wymieniał i trzyma . Cóż ja doświadczenia w temacie nie mam ale oswiecilem go że to błędna metoda .
Zadziwiło mnie tylko ,że nigdzie nie znalazłem instrukcji wymiany owej uszczelki .
Zdylu
Posty: 3
Rejestracja: 2017-04-05, 12:05
Lokalizacja: Brzeg Dolny

Post autor: Zdylu »

Witam, nie będę specjalnie zakładał nowego tematu... Potrzebuję wymienić uszczelkę pod nabój co2 w CV. Śr. zew. 12,7mm, śr. wew 4,3-4,4mm, grubość 3,5mm, ale myślę że grubsza byłaby lepsza, ponieważ na obecnej po iluś tam bombeczkach był efekt niedostatecznego dociśnięcia podczas przebijania i znajome psssyk zanim do końca dokręciłem :mrgreen:

Wie ktoś gdzie można taką kupić, ew z jakiego materiału ma być to może sam coś pokombinuje :P Pozdrawiam :)