SKS - Nasze Forum
Liga SKS Liga SKS  Mapa Google  Mapa Google  Kawiarenka  Kawiarenka  FAQ  FAQ  Szukaj  Szukaj  Użytkownicy  Użytkownicy Grupy  Grupy

Rejestracja  ::  Zaloguj Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości

Odpowiedz do tematu SKS - Nasze Forum Strona Główna » Cała Reszta » Bazar » Oferty Komercyjne » www.komisbroni.pl - Serdecznie zapraszamy!
www.komisbroni.pl - Serdecznie zapraszamy!
Autor Wiadomość
komisbroni.pl 

Wysłany: 2017-04-17, 14:39   www.komisbroni.pl - Serdecznie zapraszamy!

Portal KomisBroni.pl powstał dla wszystkich osób obcujących z bronią poprzez sport, łowiectwo, militaria oraz kolekcjonerstwo.

Zapraszamy do polubienia naszego fanpage https://web.facebook.com/komisbronipl-410629655978698/ , gdzie można obserwować nowości zamieszczane na portalu www.komisbroni.pl.

Serdecznie zapraszamy i zachęcamy do dołączenia do społeczności komisbroni.pl.

Kupuj - Sprzedaj - Zamień!

Wesołych Świąt!

wiatq 

Wysłany: 2017-04-17, 16:47   

Wszystko pięknie ale albo mam słaby wzrok ale nie widzę działu wiatrówki.

tomjaw 
Tomek

Wysłany: 2017-04-17, 17:53   

Nie ma tupowo wiatrowe ale jest dział "bez zezwolenia"

komisbroni.pl 

Wysłany: 2017-04-18, 08:46   

Tak jak Pan wyżej napisał, wiatrówki są w grupie "bez zezwoleń". Zachęcam do dodawania własnych ogłoszeń, ponieważ z dnia na dzień portal cieszy się większą popularnościa przez co w łątwy sposób można sprzedać, kupić bądź zamianić akscesoria. W przypadku pytań proszę pisać.
Pozdrawiam :>

wiatq 

Wysłany: 2017-04-18, 08:56   

To prawda jest dział bez zezwolenia. Ale widzę z tym co najmniej trzydwa problemy:
a) bez zezwolenia odnosi się do określenia broń a jak wiadomo z ustawowego punktu widzenia wiatrówka do 17J bronią nie jest a więc do działu broń bez zezwolenia się nie nadaje
b) broń pneumatyczna (czyli powyżej 17J) zezwolenia nie potrzebuje, ale czy można do tego działu włożyć właśnie FACa który zezwolenia nie potrzebuje ale wymaga rejestracji?
c) zakładając że ktoś pominie powyższe dwa punkty to wyróżnienie CP, KBKsów etc. ale brak miejsca na wiatrówki to trochę jak zrobienie serwisu z ogłoszeniami motoryzacyjnymi, wymienienie wszystkich marek samochodów, ale jeśli ktoś chce sprzedać volkswagen proszenie żeby wrzucił to ogłoszenie do działu Inne, albo pozostałe.
(myślę że strona istniejąca od 2016 roku powinna zadbać o poprawienie takich drobiazgów)

Wiem że pewnie część osób uzna to co napisałem za dzielenie włosa na czworo, ale śmiem twierdzić że strzelających z wiatrówek jest więcej w naszym kraju niż osób strzelających z palnej i potraktowanie odrobinę tak po macoszemu - nie przysporzy chętnych do wrzucania tam swoich ogłoszeń.

Dodatkowo strona postawiona jest bardzo niedbale - tak z już administarcyjnego punktu widzenia. Mam na myśli:
- brak spójnej i czytelnej identyfikacji wizualnej - mówię tu chociażby o logotypie identyfikującym stronę
- brak favikony i pozostawienie domyślnej favikony skryptu na którym stoi strona
- brak jakiegokolwiek zabezpieczenia i ukrycia panelu logowania dla administracji - to dość ważne z punktu widzenia bezpieczeństwa strony

Proszę niech mnie nikt źle nie zrozumie - nie hejtuje tego projektu i pomysłu. Po prostu chciałbym zwrócić uwagę na kilka rzeczy które stosunkowo łatwo poprawić a których nie poprawienie może szkodzić temu projektowi.

komisbroni.pl 

Wysłany: 2017-04-18, 09:31   

Dziękuję za uwagi, postaramy się to rozważyć i rozwiązań w najwygodniejszy dla użytkowników sposób. Każda uwaga/krytyka obektywna jest dla nas wskazówką do ulepszenia portalu za co serdecznie dziękuję.
Pozdrawiam.

SKS - Nasze Forum Strona Główna » Cała Reszta » Bazar » Oferty Komercyjne » www.komisbroni.pl - Serdecznie zapraszamy!