Czy znacie tylko 2 modele wiatrówek ?

Wszystkie typy wiatrówek sprężynowych

Moderatorzy: daras, Hiszpan63, forestkorsze

Awatar użytkownika
Panoramix
Posty: 8
Rejestracja: 2017-02-24, 18:29
Lokalizacja: Słubice

Post autor: Panoramix »

Tyle zamieszania o drobną sprawę. Mam trochę roboty i nie mam czasu siedzieć i śledzić fora (nie tylko to jedno). Szukam posiadaczy Kandara WF-600, to wszystko. A tu w kółko ty Slawie i Hatsany i inne wynalazki... :D
Awatar użytkownika
Cortez
Posty: 2099
Rejestracja: 2009-09-18, 10:11
Lokalizacja: Mokotów/Sadyba

Post autor: Cortez »

Obawiam się, że nie znajdziesz tu użytkowników tego typu chininy...sorry - to forum strzeleckie, a nie lombard. :sciana:
Daystate Merlyn S + Nitrex 3-9x42/SS 10x42
Awatar użytkownika
Filo
Ściepnik
Ściepnik
Posty: 2871
Rejestracja: 2013-11-24, 09:49
Lokalizacja: Warszawa-Bielany

Post autor: Filo »

Cortez pisze:Obawiam się, że nie znajdziesz tu użytkowników tego typu chininy...sorry - to forum strzeleckie, a nie lombard. :sciana:
Piotrze , ja i ty , ćwiczymy tę dyskusje od lat . Ja też zaczynałem od Lidera 45 i WF-600 , całkowicie je przerobiwszy . "Wciągło" mnie , może nie strzelanie , ale dłubanie i ciągle z Wami jestem . Może rzeczywiście warto zaczynać od sprzętu , chociaż o dwie stówki bliższej ideału , ale nawet o tyle więcej nie każdego stać od razu, jeśli nie jest pewien swoich preferencji . Ale jeśli złapie przysłowiowego bakcyla , to kasę na ostatniego browara i na ostatnią paczkę prezerwatyw :mrgreen: zaoszczędzi , by kupić lepszy sprzęt i lepszą paczkę śrutu . Bądź wyrozumiały .
Awatar użytkownika
Cortez
Posty: 2099
Rejestracja: 2009-09-18, 10:11
Lokalizacja: Mokotów/Sadyba

Post autor: Cortez »

Filo pisze:...Piotrze , ja i ty , ćwiczymy tę dyskusje od lat ... Bądź wyrozumiały...
Jestem, ale jest tyle innych sprzętów do obgadania, niż B-3 i jego klony...
Daystate Merlyn S + Nitrex 3-9x42/SS 10x42