Dan Wesson czy Walther CP99

Wszystko co dotyczy wiatrówek CO2

Moderatorzy: daras, Hiszpan63, forestkorsze

Patryk
Posty: 14
Rejestracja: 2017-01-18, 21:49
Lokalizacja: Zamość

Post autor: Patryk »

Do Zbisz41 to czy postrzelam zimą czy nie to już moja sprawa napisałem jakie modele mnie interesują i oczekiwałem opinii użytkowników którzy je posiadają jeżeli Tobie odpowiada chiński szmelc za 100 zł który po tygodniu użytkowania się rozleci to sobie kup a nie proponuj innym badziewia i napisałem że także zależy mi na celności nie będę strzelał z 5 metrów.. także jeżeli nie posiadasz/posiadałeś modeli które mnie interesują lub innej sensownej wiatrówki to sie nie wypowiadaj
zbisz41
Posty: 1061
Rejestracja: 2015-11-20, 12:52
Lokalizacja: Stare Tarnowice

Post autor: zbisz41 »

Twoja sprawa pewnie ze twoja .
Ale skoro pytasz co dobre do puszek to ja ci odpowiedziałem .
Nie wiem co uważasz za badziewie . Napisałeś o Vigilante ze to plastik a miałeś go w ręce?
Po drugie i najważniejsze nie napisałeś tak naprawdę jakie są twoje oczekiwania, nawet do końca nie odpowiedziałeś na pytania kolegów o twoje preferencje dotyczace pistoletu.
Na koniec wracając do badziewia , Crosman Cpoerhead to amerikancki sprzęt?
Patryk
Posty: 14
Rejestracja: 2017-01-18, 21:49
Lokalizacja: Zamość

Post autor: Patryk »

Nie miałem go w rękach ale po wyglądzie można zauważyć jakość wykonania i wierność orginału jest cały plastikowy jak zabawka z odpustu .. a Crosman Coperhead to wiatrówka długa a to już co innego i nie pisałem że jest amerykański bo pewnie robiony też w chinach ale przynajmniej trochę wyższa półka niż to co proponowałeś wiatrówke za 100 zł..a co do wymagań to zależy mi żeby była wytrzymała najlepiej z metalu ale nie koniecznie celna i wyglądająca realistycznie
Awatar użytkownika
kejkej
Ściepnik
Ściepnik
Posty: 841
Rejestracja: 2015-02-21, 20:58
Lokalizacja: Kępno/Opole

Post autor: kejkej »

Czyli ma być ciężka, a niekoniecznie celna i wierna? Czy coś źle zrozumiałem?
Strzelać nie umiem za bardzo, ale za to bardzo lubię.
zbisz41
Posty: 1061
Rejestracja: 2015-11-20, 12:52
Lokalizacja: Stare Tarnowice

Post autor: zbisz41 »

I tak trzeba było zacząć kup replika z blow backiem SigSauer :mrgreen: