Wiatrówka CZ

Moderatorzy: daras, Hiszpan63, forestkorsze

emeryt997
Ściepnik
Ściepnik
Posty: 146
Rejestracja: 2016-04-27, 19:59
Lokalizacja: Lublin

Wiatrówka CZ

Post autor: emeryt997 »

Mój syn (185 cm wzrostu i słusznej postury) wciągnął się w strzelanie z wiatrówki i zamierzam zakupić mu coś z pcp. Moje AA bardzo mu pasuje ale niestety mi nie (ja płacę). Obecna oferta zachęca do punchera ale miałem i nie chcę, w cenie jaka mnie interesuje to wydaje się, że CZ 200 ale jak ja się kiedyś przymierzałem to strasznie drobna. W swoich okolicach nie mam dostępu do CZ hunter a wydaje się być najlepszą opcją, po zmianie kolby wydaje się być bardziej pasująca. Proszę o recenzje CZ i czy oprócz nazwy jest różnica z AA s200 a jak nie to co w podobnych pieniądzach (wiem, że kupię np. AA używkę ale musi być nowa i w drewnie). Szczególnie zależy mi na porównaniu nowej CZ ze starszymi modelami bo opinie ogólne o CZ wiem, że są dobre.
LGU + Vortex, LGV + vortex, Crosman Vantage + Leapers, AA S510 + vortex, Rotex RM8 royale + Kandar 4-16x50
emeryt997
Ściepnik
Ściepnik
Posty: 146
Rejestracja: 2016-04-27, 19:59
Lokalizacja: Lublin

Post autor: emeryt997 »

A może BSA Buccaneer w tej samej cenie ?
LGU + Vortex, LGV + vortex, Crosman Vantage + Leapers, AA S510 + vortex, Rotex RM8 royale + Kandar 4-16x50
Awatar użytkownika
Hiszpan63
Ściepnik
Ściepnik
Posty: 7972
Rejestracja: 2009-06-28, 15:45
Lokalizacja: Warszawa-CEKAUS

Post autor: Hiszpan63 »

emeryt997 pisze: Szczególnie zależy mi na porównaniu nowej CZ ze starszymi modelami
... nic się nie zmieniło . To ciągle ten sam dobry produkt , na starcie z pudełka , potrafiący dużo więcej niż operator ... :D
Jak Pan Bóg dali, to i z kija wypali....
HWunderGnom70 .Lady Daisy BUCK . Strzelanie trzeba lubić , ale trafiać , to trzeba się nauczyć ... Karabin trafia sam :! ... często nie tam , gdzie celujemy :lol: ;)