Czego nie kupować?

Moderatorzy: daras, Hiszpan63, forestkorsze

Awatar użytkownika
Michał
Ściepnik
Ściepnik
Posty: 2652
Rejestracja: 2009-08-25, 13:21
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Michał »

Spokojnie,nie posądzam Cię o trzymanie Facka bez rejestracji,tylko ostatnio właśnie widziałem go w sklepie i zastanawiałem się czy to coś warte jest tych grubych talarów,a u nas z tego co wiem to nikt go nie posiada.
Możesz coś więcej o tym strzeladle na pw napisać ?
HW97 .177,Remington Summit .177,Lov2 .177,C 2240 .177-Walther 2x20,Colt 1911,Hatsan 135 .22,CP1-M .177,CP1 .177,SPA p10 .22
Awatar użytkownika
januszmariusz
Posty: 2667
Rejestracja: 2008-07-07, 11:34
Lokalizacja: Przemyśl/Żurawica

Post autor: januszmariusz »

Michał pisze:Możesz coś więcej o tym strzeladle na pw napisać ?
Nie tylko na PW ale i na forum przydał by się opis tego karabinka , muszę przyznać że wygląd ma rasowy z tą lupką ;)
pozdrawiam Janusz
Crosman C1K77+PP 4x32 AO - Iż-38 klasic. B2 po remoncie i ma się dobrze
Nowy nabytek TYTAN GS-750 + Kandar 3-9x40
Awatar użytkownika
Michał
Ściepnik
Ściepnik
Posty: 2652
Rejestracja: 2009-08-25, 13:21
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Michał »

januszmariusz pisze:
Michał pisze:Możesz coś więcej o tym strzeladle na pw napisać ?
Nie tylko na PW ale i na forum przydał by się opis tego karabinka , muszę przyznać że wygląd ma rasowy z tą lupką ;)
Może być i na forum,ale nie chciałem robić szumu na forum bo zaraz będzie że fac to to,że fac to tamto... itp. A po co. ;)
HW97 .177,Remington Summit .177,Lov2 .177,C 2240 .177-Walther 2x20,Colt 1911,Hatsan 135 .22,CP1-M .177,CP1 .177,SPA p10 .22
witeg
Ściepnik
Ściepnik
Posty: 1288
Rejestracja: 2008-05-28, 14:18
Lokalizacja: okolice W-wy

Post autor: witeg »

Eeee chyba nie ma co demonizować. Z negatywną oceną spotyka się podejście - "kupię 6,35 w limicie, sami wiecie po co" , a jak kto chce mieć legalnie FACa, to kto bogatemu zabroni? Szczęśliwie jak do tej pory na tym forum nie ma obowiązujących jedynie słusznych opcji i prawd objawionych, część użytkowników ma swoje upodobania, może nawet już w połowie drogi do fanatyzmu, ale zasadniczo każdy ma swoje odpały.
Awatar użytkownika
mc_iek
Ściepnik
Ściepnik
Posty: 876
Rejestracja: 2015-10-07, 09:46
Lokalizacja: Kępa Niemojewska

Post autor: mc_iek »

witeg pisze:(...)Szczęśliwie jak do tej pory na tym forum nie ma obowiązujących jedynie słusznych opcji i prawd objawionych (...)
Jak to, a "dozbieraj i kup Slavię"?

:P :mrgreen:
Gdy patrzę na niektórych ludzi stworzonych na obraz i podobieństwo boże, to cieszę się, że moimi praprzodkami były małpy...
Awatar użytkownika
Hiszpan63
Ściepnik
Ściepnik
Posty: 7972
Rejestracja: 2009-06-28, 15:45
Lokalizacja: Warszawa-CEKAUS

Post autor: Hiszpan63 »

mc_iek pisze:Jak to, a "dozbieraj i kup Slavię"?
.. jak to ??? :shock: ... czeskie wiosło ?? !! ... dozbieraj do HW .. :P
Jak Pan Bóg dali, to i z kija wypali....
HWunderGnom70 .Lady Daisy BUCK . Strzelanie trzeba lubić , ale trafiać , to trzeba się nauczyć ... Karabin trafia sam :! ... często nie tam , gdzie celujemy :lol: ;)
witeg
Ściepnik
Ściepnik
Posty: 1288
Rejestracja: 2008-05-28, 14:18
Lokalizacja: okolice W-wy

Post autor: witeg »

mc_iek pisze:Jak to, a "dozbieraj i kup Slavię"?

:P :mrgreen:
No wiesz, zaraz potem odezwie się Zielonogrzmoty żeby dozbierać do Besy, ja wspomnę o Dianie, ktoś o HW, inny FWB....... nawet Filo czasem ze swoim Tytanem wyskoczy. ;)
Awatar użytkownika
Filo
Ściepnik
Ściepnik
Posty: 2871
Rejestracja: 2013-11-24, 09:49
Lokalizacja: Warszawa-Bielany

Post autor: Filo »

januszmariusz pisze: Nie tylko na PW ale i na forum przydał by się opis tego karabinka , muszę przyznać że wygląd ma rasowy z tą lupką ;)
Zapomniałem wziąć dzisiaj aparat, by zrobić kilka zdjęć z częściowej rozbiórki i pokazać je Michałowi . Jak nie zapomnę jutro (ten wiek tak ma :oops: ) , to pokażę te fotki na Forum razem opisem . Wydaje mi , że kiedyś już Sumatrę 2500 pokazałem i wspomniałem wówczas , że w Incorsie jest kilkakrotnie przeceniony egzemplarz ( bodaj do 2000 zł ) z przeładowaniem suwadłem i magazynkiem liniowym . Oczywiście nazwę miał już inną .
Awatar użytkownika
kejkej
Ściepnik
Ściepnik
Posty: 841
Rejestracja: 2015-02-21, 20:58
Lokalizacja: Kępno/Opole

Post autor: kejkej »

Filo pisze:
januszmariusz pisze: Nie tylko na PW ale i na forum przydał by się opis tego karabinka , muszę przyznać że wygląd ma rasowy z tą lupką ;)
Zapomniałem wziąć dzisiaj aparat, by zrobić kilka zdjęć z częściowej rozbiórki i pokazać je Michałowi . Jak nie zapomnę jutro (ten wiek tak ma :oops: ) , to pokażę te fotki na Forum razem opisem . Wydaje mi , że kiedyś już Sumatrę 2500 pokazałem i wspomniałem wówczas , że w Incorsie jest kilkakrotnie przeceniony egzemplarz ( bodaj do 2000 zł ) z przeładowaniem suwadłem i magazynkiem liniowym . Oczywiście nazwę miał już inną .
Nie zniknął z oferty? ;)
http://nasze-wiatrowki.pl/viewtopic.php?t=9125
Strzelać nie umiem za bardzo, ale za to bardzo lubię.