Nowa wiatrówka

Moderatorzy: daras, Hiszpan63, forestkorsze

ofek
Posty: 6
Rejestracja: 2016-08-29, 15:52
Lokalizacja: Strzegom

Nowa wiatrówka

Post autor: ofek »

Hej, jestem przygotowany na to, że zostane obrzucony błotem... Od kilku dni strzelam rozklekotanym no name. Strasznie wkręciłem się razem z moim 10-letnim synkiem. Na wiatrówkę moge przeznaczyć około 600 zł. Jeśli chodziło by tylko o mnie kupiłbym tą wiatrówke Hatsan STG 90 QT Ultra. Chciałbym jednak żeby mój syn mógł strzelać razem zemną zamiast grać na komputerze. Na czym mi zależy:
1) Bezpieczeństwo + mały odrzut po no name miał czerwone ramie. Młody ma 158 cm waga 46kg
2) Dobra celność do 30m
3)Wiadomo chciałbym żeby miała moc jeżeli nie kolidowałoby z punktem 1 i 2
zbisz41
Posty: 1061
Rejestracja: 2015-11-20, 12:52
Lokalizacja: Stare Tarnowice

Post autor: zbisz41 »

Weirauch HW30
Awatar użytkownika
green_thunder
Posty: 6035
Rejestracja: 2007-11-06, 19:44
Lokalizacja: z Mokotowa

Post autor: green_thunder »

A może spróbuj tego: http://centrum-broni.pl/p/280/31209/wia ... rowki.html

Nadzwyczaj niska cena w stosunku do innych sklepów, dostawa bezpłatna, doskonałe opinie, sprawdzone, na tym forum często kupowany, a z tego adresu całkiem niedawno, sorry, nie pamiętam kto kupił, może odezwie się i opisze wrażenia. To z linku jest nówką. Zostałoby na lupkę ;)
ofek
Posty: 6
Rejestracja: 2016-08-29, 15:52
Lokalizacja: Strzegom

Post autor: ofek »

Dziękuje za odpowiedzi. Panie Robiercie oglądałem już ten karabinek na początek myśle, że wystarczy dla mnie i synka. Dla siebie uzbieram pieniądze i z czasem coś sobie zakupie. Ostatnie pytanie i już nie truje więcej. http://centrum-broni.pl/p/280/31209/wia ... rowki.html 387 zł, http://cekaus.pl/pl/karabiny-sprezynowe ... mp-61.html 495 zł Opłaca się dopłacić i zakupić na cekaus.pl ?
Awatar użytkownika
kejkej
Ściepnik
Ściepnik
Posty: 841
Rejestracja: 2015-02-21, 20:58
Lokalizacja: Kępno/Opole

Post autor: kejkej »

ofek pisze:Dziękuje za odpowiedzi. Panie Robiercie oglądałem już ten karabinek na początek myśle, że wystarczy dla mnie i synka. Dla siebie uzbieram pieniądze i z czasem coś sobie zakupie. Ostatnie pytanie i już nie truje więcej. http://centrum-broni.pl/p/280/31209/wia ... rowki.html 387 zł, http://cekaus.pl/pl/karabiny-sprezynowe ... mp-61.html 495 zł Opłaca się dopłacić i zakupić na cekaus.pl ?
Opłaca się 1. kupić w centrum broni, 2. "se poszczelać" i 3. wysłać do Cekaus lub innych znachorów wiatrówkowych na przegląd i poprawki.
Punkt nr 2 nie jest obowiązkowy. :mrgreen:
Strzelać nie umiem za bardzo, ale za to bardzo lubię.
Awatar użytkownika
green_thunder
Posty: 6035
Rejestracja: 2007-11-06, 19:44
Lokalizacja: z Mokotowa

Post autor: green_thunder »

Tak, karabinki z cekaus są już po wstępnym przeglądzie/dostosowaniu, stąd cena ich jest nieco wyższa, poza tym niczym się nie różnią. A może sam to zrobisz, jeśli jesteś choć trochę mechanikowaty ? Nie patrz na gwarancję, bo ona potrzebna jest tylko w przypadku poważnych, mechanicznych uszkodzeń części, co w przypadku rosyjskich wiatrówek jest raczej niemożliwe, w odróżnieniu od be-cośtam.
Awatar użytkownika
Hiszpan63
Ściepnik
Ściepnik
Posty: 7972
Rejestracja: 2009-06-28, 15:45
Lokalizacja: Warszawa-CEKAUS

Post autor: Hiszpan63 »

Nie bądź Chłopie w gorącej wodzie kąpany :lol: ... Fabryczny karabinek oprócz faktu , że działa , to nie oferuje w zasadzie nic poza tym . Jak ma być dobrze , to trzeba chwilkę poczekać .
Jak Pan Bóg dali, to i z kija wypali....
HWunderGnom70 .Lady Daisy BUCK . Strzelanie trzeba lubić , ale trafiać , to trzeba się nauczyć ... Karabin trafia sam :! ... często nie tam , gdzie celujemy :lol: ;)
ofek
Posty: 6
Rejestracja: 2016-08-29, 15:52
Lokalizacja: Strzegom

Post autor: ofek »

Dziękuje za wszystkie podpowiedzi. Zamówione na Cekaus, teraz tylko te oczekiwanie...:) Dzwoniłem tam przy dobrych wiatrach na koniec tygodnia wyślą.
Awatar użytkownika
Hiszpan63
Ściepnik
Ściepnik
Posty: 7972
Rejestracja: 2009-06-28, 15:45
Lokalizacja: Warszawa-CEKAUS

Post autor: Hiszpan63 »

ofek pisze:teraz tylko te oczekiwanie...:)
... cierpliwość , wytrwałość , pokora ... tylko tak strzela się z radością i .... skutkiem ... :lol:
Jak Pan Bóg dali, to i z kija wypali....
HWunderGnom70 .Lady Daisy BUCK . Strzelanie trzeba lubić , ale trafiać , to trzeba się nauczyć ... Karabin trafia sam :! ... często nie tam , gdzie celujemy :lol: ;)
madraks
Posty: 88
Rejestracja: 2016-02-21, 18:37
Lokalizacja: Polska B

Post autor: madraks »

...i dają gratisy jak pojęczysz....
Mam iża od CEKAUS i jestem zadowolony,super sprzęcik...
MP-61 Ultra
HW 45 Black Star .22(.177)
Awatar użytkownika
Ślubek
Administrator
Posty: 3688
Rejestracja: 2014-06-06, 08:37
Lokalizacja: Janówek Pierwszy

Post autor: Ślubek »

madraks pisze:...i dają gratisy jak pojęczysz...
Tylko jęcz z cierpliwością, wytrwałością i pokorą... :noniemoge:
"My od lat już gawędzimy o Maryni
i to nawet, szczerze mówiąc, nie o całej..."
Awatar użytkownika
kejkej
Ściepnik
Ściepnik
Posty: 841
Rejestracja: 2015-02-21, 20:58
Lokalizacja: Kępno/Opole

Post autor: kejkej »

Tylko, czy te Iże to aby legalne? Toż to ruskij karabin! :mrgreen:

Skoro w Cekausie są dostępne, to mój poprzedni wpis całkowicie się zdeaktualizował. :)
Strzelać nie umiem za bardzo, ale za to bardzo lubię.
ofek
Posty: 6
Rejestracja: 2016-08-29, 15:52
Lokalizacja: Strzegom

Post autor: ofek »

Ja nie jeczalem i nie dostalem :/ Jak lunete bede zamawial i tarcze to bede jeczal juz jako staly klient ;) Byc moze wtedy cos dorzuca. Jaka luneta pasowalaby pod ten karabinek?
Awatar użytkownika
Hiszpan63
Ściepnik
Ściepnik
Posty: 7972
Rejestracja: 2009-06-28, 15:45
Lokalizacja: Warszawa-CEKAUS

Post autor: Hiszpan63 »

ofek pisze:Ja nie jeczalem i nie dostalem
... jęczałeś , oj jęczałeś ... i dostałeś ... jeszcze w tym tygodniu ... :P
ofek pisze:Jaka luneta pasowalaby pod ten karabinek?
... kompletnie nie wiem jaka pod karabinek , ale na karabinek , to lekka , krótka na przesuniętym montażu ...
Jak Pan Bóg dali, to i z kija wypali....
HWunderGnom70 .Lady Daisy BUCK . Strzelanie trzeba lubić , ale trafiać , to trzeba się nauczyć ... Karabin trafia sam :! ... często nie tam , gdzie celujemy :lol: ;)
Awatar użytkownika
Cortez
Posty: 2099
Rejestracja: 2009-09-18, 10:11
Lokalizacja: Mokotów/Sadyba

Post autor: Cortez »

Jeeeżżuuu, Przemek - ja tam się nie wcinam....ale powiedz człeku, co trza. ;)
Daystate Merlyn S + Nitrex 3-9x42/SS 10x42