adapter tłumika do crosmana 357

Moderator: Hiszpan63

Awatar użytkownika
abes7
Posty: 34
Rejestracja: 2013-10-26, 20:17
Lokalizacja: Wałbrzych

adapter tłumika do crosmana 357

Post autor: abes7 »

Witam

Ma może ktoś namiary na speca co mógł by mi wytoczyć takie coś ?
MJ zasypany robotą, jakieś inne namiary ?

Obrazek
Crosman 2300T + tłumiczek + WALTHER 2x20
CROSMAN 3576 + kolimator chiński otwarty
Crosman 1377+ SUTTER 1.25-4.5x20
Awatar użytkownika
Ślubek
Administrator
Posty: 3688
Rejestracja: 2014-06-06, 08:37
Lokalizacja: Janówek Pierwszy

Post autor: Ślubek »

8 mm podtoczenia na końcu lufy to trochę za mało, aby utrzymać ciężki adapter z jeszcze cięższym tłumikiem. Trzeba by adapter przykleić do lufy, a to oznacza konieczność podtoczenia o większej średnicy i problemy z osiowym wklejeniem adaptera. To raz.

Lufa w C357 siedzi w osłonie z tworzywa sztucznego nadającej jej kozacki wygląd :^). Aby zamontować taki adapter, trzeba by rozwiercić tę osłonę. Pamiętaj jednak, że to podtoczenie końcówki lufy ma swój cel - dzięki temu lufa nie wypada z osłony. Rozwiercisz osłonę, machniesz kilka razy rewolwerem i lufa (wraz z adapterem i tłumikiem) grzmotnie o glebę, albo wysunie się na tyle, że przedmuchy między magazynkiem a kielichem lufy uniemożliwią strzelanie. To dwa.

I wreszcie trzy - obawiam się, że koszt wykonania adaptera i zakupu tłumika przewyższy koszt samego rewolweru. Ale, z drugiej strony, nikt nie mówił, że to tanie hobby. :mrgreen:
"My od lat już gawędzimy o Maryni
i to nawet, szczerze mówiąc, nie o całej..."
Awatar użytkownika
abes7
Posty: 34
Rejestracja: 2013-10-26, 20:17
Lokalizacja: Wałbrzych

Post autor: abes7 »

Prawdopodobnie Konceptus dorobi mi adapter, wziąłem wszystkie za i przeciw, osłonę rozwierce na tyle żeby adapter ciasno w nią wchodził, tłumik mam jeden i zakładam na crosmana z którego właśnie strzelam, 357 to jedna z moich pierwszych wiatrówek - poszła w odstawkę ze względu na hałas - tłumik da jaj nowe życie, mam upierdliwych sąsiadów na działce - czego nie słyszą to im nie przeszkadza :)

a i adapter wejdzie głębiej na lufę, nie będzie się tylko opierał na 8mm
Crosman 2300T + tłumiczek + WALTHER 2x20
CROSMAN 3576 + kolimator chiński otwarty
Crosman 1377+ SUTTER 1.25-4.5x20