Niezły śrut do Gamo P900

Moderator: Hiszpan63

kamazek
Posty: 25
Rejestracja: 2015-12-20, 19:43
Lokalizacja: Wrocław

Niezły śrut do Gamo P900

Post autor: kamazek »

Witam!
Używam Gamo P900 do strzelania w domu, na dystansie 7 m.
Strzelam zdecydowanie rekreacyjnie, oburącz, dla funu, takie tam pykanko w przerwach na reklamy :)
Dotychczas karmiłem go Jsb Rs 4,52 i wyniki były bardzo dobre.
Ale ten śrut troszkę kosztuje, zacząłem szukać metodą prób i błędów tańszych zamienników.
Gamo Match, Crosman Premier, Bsa Storm - ciągle nie to.
Wczoraj nabyłem Umarex Mosquito Match 0,48 g i rewelacja !
Powtarzalność trafień taka jak w JSB a cena dwukrotnie mniejsza !
Wizualnie śrut robi bardzo dobre wrażenie, jest twardy więc wszystkie śruciny w opakowaniu bez zniekształceń.
Nie wiem, czy ta wiatrówka jest taka wymagająca lub czy to kwestia tego egzemplarza, praktycznie wersja pudełkowa, lekko spolerowany mechanizm spustowy i ustabilizowana szczerbinka.
A wszystkie wymienione śruty doskonale radzą sobie w moim CP1, strzelam nim w plenerze, dystans 10-12 m, nie widzę różnic w celności.
Pozdrawiam!
Awatar użytkownika
Gizzley
Posty: 65
Rejestracja: 2015-10-30, 16:35
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Gizzley »

Śrut może i tak, i zapewne tylko do gamo.
Mam alergię na markę umarex, jeszcze nie spotkałem się z jakimś ich dobrym wytworem...
Łucznik wz. 87 / wz. 187 "Mutant"
Gamo PR-45
Baikał MP-654K Makarov Wz. 71
Łucznik wz. 70 "Puszkobij"
Hatsan mod. 25 "Diesel"
kamazek
Posty: 25
Rejestracja: 2015-12-20, 19:43
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: kamazek »

Dzisiaj, korzystając z atrakcyjnych okoliczności przyrody, wypróbowywałem ten śrut w CP1,na stałe 15 m do butelek i puszek.
Praktycznie każdy w celu, 40-50 sztuk z jednej bombiczki crosmana, do 40-stej sztuki rozwalałem szkło.
Jak dla mnie, strzelca rekreacyjnego ;), rewelacja i to przy śrucie typowo tarczowym a nie destrukcyjnym !