Luneta za 75zł ?

Moderator: Hiszpan63

Awatar użytkownika
Filo
Ściepnik
Ściepnik
Posty: 2871
Rejestracja: 2013-11-24, 09:49
Lokalizacja: Warszawa-Bielany

Post autor: Filo »

Center Point to zupełnie inny producent niż Point Precision . Ten który jest w zestawie z Summitem , to chyba Center Point ( albo odwrotnie ), który u mnie sprawdzał się znakomicie . Point Precision to nasza polska firma . Lupka PP może się nie rozlatuje na sprężynówkach , ale w ramach reklamacji oddałem lupkę , ze względu na zanieczyszczenie soczewek i bardzo poważną aberrację chromatyczną . Na krawędzi , pomiędzy czernią a bielą , pojawiało się dwubarwne rozczepienie światła w kolorze zieleni i fioletu .
Awatar użytkownika
Michał
Ściepnik
Ściepnik
Posty: 2652
Rejestracja: 2009-08-25, 13:21
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Michał »

Filo pisze:Center Point to zupełnie inny producent niż Point Precision .
Dałem tylko taki przykład.Nie trzeba doszukiwać się drugiego dna... ;)
HW97 .177,Remington Summit .177,Lov2 .177,C 2240 .177-Walther 2x20,Colt 1911,Hatsan 135 .22,CP1-M .177,CP1 .177,SPA p10 .22
Awatar użytkownika
xkwas
Posty: 95
Rejestracja: 2016-02-25, 23:52
Lokalizacja: Pruszków

Post autor: xkwas »

Den jest wiele..pierwsze drugie trzecie czwarte i każde może być jako pierwsze ..to taka elipsyczność półkola w kole..ile tematów tyle modeli ile modeli tyle problemów itd itp ...
Awatar użytkownika
Michał
Ściepnik
Ściepnik
Posty: 2652
Rejestracja: 2009-08-25, 13:21
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Michał »

Zgadza się,ale w tym całym "bałaganie" pisanym chodzi o to aby po części klasyfikować pewne produkty i przesiewać tak aby wybór był jak najbardziej trafiony i dawał wiele satysfakcji,żeby nie było że kasa źle wydana... Na rynku jest tego tyle że za banie można się złapać,ale jak do karabinków budżetowych się przekonałem tak do *darmowych szkiełek nikt mnie nie przekona.
*Tanie.
HW97 .177,Remington Summit .177,Lov2 .177,C 2240 .177-Walther 2x20,Colt 1911,Hatsan 135 .22,CP1-M .177,CP1 .177,SPA p10 .22
Awatar użytkownika
xkwas
Posty: 95
Rejestracja: 2016-02-25, 23:52
Lokalizacja: Pruszków

Post autor: xkwas »

O tym mowa.
To jak z używaniem prezerwatyw .. cienka gruba długa krótka wygodna lub nie każdemu pasuje co innego ale prawda jest taka że nikt (normalny) nie używa tych z lidla czy biedry licząc że będzie OK.Są produkty które trzymają pewien poziom i o tym trzeba pamiętać a te poniżej to też mogą być ok ale czy na pewno?? nikt nie da gwarancji na to że będziesz Tom Berenger ze "snajpera" w 2 tygodnie z wiatrówką opisaną na all..bzdet jako super celna ..zabija wszystko w zasięgu strzału i że jest super kozacka... helloł... o co kaman??
Awatar użytkownika
xkwas
Posty: 95
Rejestracja: 2016-02-25, 23:52
Lokalizacja: Pruszków

Post autor: xkwas »

dodam
co do celności:
chlałeś nie licz że łapy się nie trzęsą... (magnez+ wapno+wit C x 2 dop. dawka+ uspokajacze fitoterapeutyczne tj.melisa,chmiel,konopia etc)
nerwy .. patrz wyżej..
celuj.. cierpliwość
oddech..poczytaj..techniki strzeleckie
oddech ..umyj ząbki (pomaga)
oddech.. nie myśl że oddychasz
a reszta... puki co jestem na tym poziomie ( zacząłem trafiać) pewno przez ząbki hehehhe
trenować..-> trenować->
OFF
Posty: 55
Rejestracja: 2016-03-19, 19:38
Lokalizacja: Giżycko

Post autor: OFF »

A propo Center Point, jakieś opinie ?
witeg
Ściepnik
Ściepnik
Posty: 1288
Rejestracja: 2008-05-28, 14:18
Lokalizacja: okolice W-wy

Post autor: witeg »

chlałeś nie licz że łapy się nie trzęsą..
U mnie dopiero wtedy przestają.
Awatar użytkownika
mironTG
Ściepnik
Ściepnik
Posty: 1041
Rejestracja: 2013-07-22, 21:48
Lokalizacja: Zebrzydowice

Post autor: mironTG »

OPINIA do CENTER POINT.................... Kicha która wytrzyma może na Slavi i to anemicznej, po drugie zależy jak się trafi, tak jak z każdym tanim sprzętem. Czasem przetrzyma nie jeden z wysokiej półki. Na moim Summicie który jest teraz własnością sąsiada trzyma zero już czwarty rok, nie strzela zbyt wiele to fakt, ale Sumek był od ręki cięty i cywilizowany. Jednym słowem szkoda na CP kasy, kupisz PP to przynajmniej na gwarancji wymienisz jak padnie.
Strzelam bo lubię :-) AR 50 PCP.

( Celuj w księżyc- jeśli nie trafisz, trafisz między gwiazdy )
OFF
Posty: 55
Rejestracja: 2016-03-19, 19:38
Lokalizacja: Giżycko

Post autor: OFF »

PP nie mogę znaleźć w sklepach internetowych, jak ktoś ma używkę to proszę PW.