Point Precision 4-16x50 AOE

Można wstawiać tutaj opisy i zdjęcia naszych lupek. Będzie jak znalazł dla nowych użytkowników.

Moderator: Hiszpan63

Awatar użytkownika
dzienciol007
Posty: 114
Rejestracja: 2007-12-29, 17:25
Lokalizacja: Rzeszów

Point Precision 4-16x50 AOE

Post autor: dzienciol007 »

Witam wszystkich. Po zakupie HW97k postanowiłem zakupić mocniejszą lupkę. Z powodu tymczasowego braku gotówki chciałem zakupić coś taniego ale nic w postaci Burśhnela, czy tam Edenberga. Wybór padł na PP 4-16x50 AOE. Dość tanie no i gwarancja na 2 lata. Obrazek
Lupka bardzo fajna, obraz czysty, ładnie ostrzy (i to od 7m na x4), zero trzyma, 11-sto stopniowe podświetlanie (nie wiem po co mi to, ale bez tego nie ma). Trudno mi ją oceniać, bo nigdy nic lepszego nie miałem, ale zadowolony prawie jestem. Przetestowałem dziś nowy sprzęt na dystansie 111m (mierzone). Cele bardzo rekreacyjne (miałem kierowcę :mrgreen: )
Obrazek
Po powrocie do domu popykałem jeszcze do tarczy i tu nagle ZONK :shock: . Po ok 30-stu strzałach stało się takie to to.
Obrazek
Jakby jakiś paproch odczepił się od wew. ścianki lupki i przykleił się na dnie. Na zoomie x6 nie widać go, a jak pokręcę wieżyczką góra-dół to czasami go gdzieś tam "zawinie" i też go nie widać. Zero dalej trzyma i wszystko jest oki, ale denerwuje to na max. Trzeba pewnie reklamować. Powinni reklamacje uznać, bo to raczej powstało nie z mojej winy. Co szanowne grono o tym sądzi?
Gamo Whisper IGT, Hatsan 85
Awatar użytkownika
Ur.
Ściepnik
Ściepnik
Posty: 4997
Rejestracja: 2007-10-01, 23:11
Lokalizacja: ...znowu YelonkY

Post autor: Ur. »

Myślę, że ciężko wymyśleć coś lepszego niż reklamacja.
W sumie ciekawiej rozkręcić, ale nie móglbym Ci tego z czystym sumieniem doradzić, bo bardzo latwo uszkodzić krzyż.
... z warzyw najbardziej lubię tytoń.
Awatar użytkownika
dzienciol007
Posty: 114
Rejestracja: 2007-12-29, 17:25
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: dzienciol007 »

He he. No właśnie, ciekawiej rozkręcić. Korci mnie jak fix, ale poczekam na odpowiedz sklepu. Myślałem też żeby to Tobie wysłać, bo słyszałem, że lubisz w nocy grzebać przy lupkach :mrgreen: .
Gamo Whisper IGT, Hatsan 85
Awatar użytkownika
Cezar
Posty: 2095
Rejestracja: 2007-10-02, 18:56
Lokalizacja: z powrotem

Post autor: Cezar »

dzienciol007 pisze:słyszałem, że lubisz w nocy grzebać przy lupkach :mrgreen: .
Piotruś lubi, oj lubi...
Nic nie grzeb, wysyłaj na reklamacji. Ile by nie kosztowała, to na pewno więce3j jak 30 pln. Do eksperymentów i celów organoleptyczno-poznawczych znajdź sobie jakieś cudo z niskiej półki. Coby żalu do siebie nie mieć. A na PP masz dwa lata, będzie się psuło, będziesz reklamował. A może wymyślą w tym czasie inną, lepszą ? Albo po półtora roku poprosisz o zwrot kasy, tracąc zaufanie do firmy :P
pozdrawiam, Cezar
dla siebie żyjesz dniem dzisiejszym, dla swoich bliskich-każdym kolejnym...

żyj , a nie istniej
PS+GS
Awatar użytkownika
dzienciol007
Posty: 114
Rejestracja: 2007-12-29, 17:25
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: dzienciol007 »

No i mam ZONKA! Dnia 24.03. 08 wysłałem lunetkę do naprawy gwarancyjnej na adres podany przez "Zielony Sklep" i do dzisiejszego dnia czekam. Sklep zapewniał mnie, że 3 (trzy) dni będzie trwała naprawa i odsyłają zrobioną. Wykonałem już 6 telefonów i mam wrażenie, że jestem traktowany jak piłeczka pink... , ping... , jak piłeczka do tenisa :mrgreen: . Sklep prosi, abym dzwonił do Pana od napraw, Pan od napraw twierdzi że już dawno wysłał ją do mnie. Aż coś mnie trafia, bo nowa Hawusia leży odłogiem a mi zostaje postrzelać sobie chyba z gumki od majtek. Dzwoniłem przed chwilą i zostałem poinformowany, że luneta została wczoraj wysłana. Tak samo mi mówiono 2 tygodnie temu. I co mam zrobić, czekam dalej.
Gamo Whisper IGT, Hatsan 85
Rlyeh
Posty: 7226
Rejestracja: 2007-10-04, 23:47

Post autor: Rlyeh »

Dzwoń na pocztę. Istnieje opcja, że faktycznie wysłali.
Awatar użytkownika
dzienciol007
Posty: 114
Rejestracja: 2007-12-29, 17:25
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: dzienciol007 »

Dwa tygodnie temu dzwoniłem i mówili, że wysłali wczoraj. Dzwoniłem dziś i też mówili że wysłali wczoraj. Albo wysłali dwie lunety :) , albo ktoś mnie spławia.
Gamo Whisper IGT, Hatsan 85
Awatar użytkownika
goliard
Posty: 825
Rejestracja: 2008-03-03, 07:33
Lokalizacja: Łomża

Post autor: goliard »

Jak coś to jedną mogę odkupić.
Awatar użytkownika
onichimor
Posty: 608
Rejestracja: 2007-10-08, 11:07
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: onichimor »

Tylko mi nie mów Robercie że ci się Point posypał bo zawału dostanę. :| Co do usterki to wygląda na to, że uszczelką przycięło i się rozlazła. Co do przesyłki poproś ich o scan druczku nadania mailem i sprawa będzie jasna kto daje ciała - czy oni, czy listonosz.
HW-80ksd + DOT 4-16x42AO, QB78 Deluxe - UKRADZIONY PRZEZ MACIEJA BAJKOWSKIEGO Z PSEUDO SERWISU WIARUS, Crosman 1077 + Leapers Mini 4x32, a Swawolna uber alles!
Awatar użytkownika
goliard
Posty: 825
Rejestracja: 2008-03-03, 07:33
Lokalizacja: Łomża

Post autor: goliard »

Spokojnie kolego wdech wydech wdech wydech już dobrze wszystko jest OK.
`Nasz` PP jest cały i zdrowy.
Awatar użytkownika
onichimor
Posty: 608
Rejestracja: 2007-10-08, 11:07
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: onichimor »

Zawał przeszedł :lol:
HW-80ksd + DOT 4-16x42AO, QB78 Deluxe - UKRADZIONY PRZEZ MACIEJA BAJKOWSKIEGO Z PSEUDO SERWISU WIARUS, Crosman 1077 + Leapers Mini 4x32, a Swawolna uber alles!
Awatar użytkownika
dzienciol007
Posty: 114
Rejestracja: 2007-12-29, 17:25
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: dzienciol007 »

No i właśnie miły Pan donosiciel (listonosz) dostarczył mi paczuszkę a w niej luneta. Na nalepce adresowej nie ma pieczątki z datą, więc nie wiem kiedy ją nadali. Ale co tam. Dobrze że jest :D . Luneta jakby nie moja. Moja miała małą ryske a tu jej nie ma. Montaż też inny - nowy raczej. W karcie gwarancyjnej widnieje napis "czyszczenie", a na kartce z moim opisem usterki pojawił się taki oto tajemniczy obrazek:
Obrazek
... i wszystko jasne.
Gamo Whisper IGT, Hatsan 85
Rlyeh
Posty: 7226
Rejestracja: 2007-10-04, 23:47

Post autor: Rlyeh »

O matko, wymiękam :D
Awatar użytkownika
onichimor
Posty: 608
Rejestracja: 2007-10-08, 11:07
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: onichimor »

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
zaraz umrę... monitor zapluty... klawiatura też... :lol:
HW-80ksd + DOT 4-16x42AO, QB78 Deluxe - UKRADZIONY PRZEZ MACIEJA BAJKOWSKIEGO Z PSEUDO SERWISU WIARUS, Crosman 1077 + Leapers Mini 4x32, a Swawolna uber alles!
Awatar użytkownika
daras
-#Złoty Dobromir
-#Złoty Dobromir
Posty: 5295
Rejestracja: 2007-10-01, 22:04
Lokalizacja: Swarzędz

Post autor: daras »

No widzisz, chyba nie masz nic do roboty tylko chłopakom z Zielonego sklepu zawracasz głowę, że sam nie wpadłeś na to aby tam podkładkę podłożyć ech. :lol: :lol:
guntuning.com