SERWIS WIATROWY

Oferty przedsiębiorców

Moderatorzy: daras, Hiszpan63, forestkorsze

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
pawlaczyskis
Posty: 18
Rejestracja: 2015-01-13, 09:13
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

SERWIS WIATROWY

Post autor: pawlaczyskis » 2015-01-20, 13:08

[center]Obrazek[/center]

Serwis Wiatrowy to marka firmy Technika Pawlak. Jesteśmy jedyną w Polsce firmą, której podstawą pracy jest serwis bezpozwoleniowego sprzętu strzeleckiego. W profilu naszej działalności znajduje się zarówno wyczynowy sprzęt sportowy, rekreacyjny sprzęt pneumatyczny, jak i narzędzia działań symulacji paramilitarnych – ASG/paintball. Personalnie jesteśmy grupą pasjonatów kreującą nowy standard strzelectwa i związanych z nim usług niespotykanych wcześniej w naszym kraju.
Każdy z nas strzelectwo ma we krwi! Każdy z nas pasję przekuł w sposób na życie.
To my – Serwis Wiatrowy – Professional Airguns Service![center]Obrazek Obrazek Obrazek[/center]

Nasza działalność opiera się na trzech głównych filarach – serwis, produkcja, dystrybucja.

Serwis
Wieloletnia praktyka strzelecka oraz doświadczenie w pracy przy warsztacie procentuje rzeszą zadowolonych klientów, którzy darzą nas zaufaniem już od ponad 13 lat. Nasza oferta trafia zarówno do klientów indywidualnych, grup paramilitarnych, jak i szeroko rozumianych klubów sportowych. Nadrzędną zasadą naszej praktyki warsztatowej jest JAKOŚĆ! W kształtującej się latami opinii w kraju i za granicą, zarówno w grupach portali społecznościowych, na forach internetowych czy w środowiskach strzeleckich, próżno szukać klientów niezadowolonych z naszej pracy. Fakt ten jest pokłosiem sumiennego podejścia do realizacji założonych celów dostosowanych do potrzeb i oczekiwań klientów. Każdy nasz klient traktowany jest indywidualnie, a zlecone projekty wykonywane są w myśl idei „jak dla siebie”. Osiągnięty rezultat prac musi spełniać wyśrubowane wymagania poczucia estetyki, jakości wykonania i funkcjonalności; prócz klienta – nas samych! Osiągnięcia sportowe naszych klientów na arenie krajowej oraz międzynarodowej cieszą nas podwójnie i potwierdzają zasadność zaangażowania wkładanego w każdą realizację.

Serwis w naszej firmie poparty jest nie tylko wiedzą i doświadczeniem, ale także miarodajnymi pomiarami. Te wykonywane są przed każdym serwisem w ramach diagnozy oraz po przeprowadzonych pracach w celu kontroli jakości i zasadności wprowadzonych modyfikacji. Posiadamy bogaty wachlarz urządzeń pomiarowych oraz symulacyjnych umożliwiających badanie cech produktu w zmiennych warunkach eksploatacji. W kompleksie obiektów serwisowych znajduje się stale dostępna dla klientów, zadaszona, wyposażona oś strzelnicy pneumatycznej.

Stale poszerzamy możliwości warsztatowe - zarówno sprzętowe jak i merytoryczne, by wdrażać nowe technologie, a zlecenia realizować sprawniej. Nasza praca jest naszym hobby, a zaangażowanie i innowacje zaprocentowały zdobyciem we wrześniu 2017r certyfikatu partnera Carl Walther. Posiadamy certyfikaty autoryzacji serwisu Walther/Hammerli jako jedyni w Polsce.
Każdy serwis poprzedzony jest obszernymi konsultacjami ze zleceniodawcą. Każda dodatkowa czynność czy koszt konsultowane są przed rozpoczęciem prac. Po zakończeniu realizacji klient otrzymuje dowód zapłaty potwierdzający 12 miesięczną gwarancję na każdą czynność obejmującą zakres prac, a także pisemny certyfikat szczegółowo opisujący zakres i rodzaj przeprowadzonych modyfikacji. Każdy sprzęt przez nas serwisowany jest plombowany stickerami SW dodatkowo potwierdzającymi wykonane prace. Nasze działania i modernizacje wybiegają daleko przed oczekiwania klientów i wzbudzają duże zainteresowanie czołowych producentów sprzętu strzeleckiego z całego świata.

[center]INNOWACJA ! RZETELNOŚĆ ! DOŚWIADCZENIE[/center]

[center]Obrazek Obrazek Obrazek[/center]

Produkcja
W ofercie produkcji naszego serwisu znajdą Państwo zarówno doceniane na świecie akcesoria strzeleckie, niedostępne nigdzie indziej części zamienne, jak i w niedalekiej przyszłości sprzęt strzelecki Made In Poland!
Wykonujemy między innymi: separatory, tłumiki PCP, szyny montażowe, tłumiki do wiatrówek sprężynowych, regulatory, adaptacje luf, uszczelki tłoków, kartusze wysokociśnieniowe, zbijaki, sprężyny, zapadki spustu, języki spustowe, tłoki, uszczelki, iglice, zawory, przetoczki, końcówki do ładowania, uszczelnienia CO2, stopki, konwersje CO2/PCP, reduktory ciśnienia, maskownice, palmresty, dystanse, prowadnice, korki, płaszcze luf i wiele, wiele innych. Realizujemy zarówno własne sprawdzone w boju projekty, jak i szkice i pomysły klientów. Każde z nich wzbogacamy doświadczeniem i koniecznymi konsultacjami w celu osiągnięcia oczekiwanego efektu czy funkcjonalności. Oksydujemy na gorąco, anodujemy na dowolny kolor, malujemy proszkowo, olejujemy, lakierujemy itd! Wszystko tak, żeby spełniało oczekiwania klienta i nasze najwyższe standardy wykonania!
Projektami, które wzbudzają największe zainteresowanie i z których jesteśmy szczególnie dumni są między innymi:
* nasz autorski projekt reduktorów ciśnienia zarówno dodatnich jak i ujemnych, zewnętrznych i wewnętrznych, które prócz Polski dystrybuujemy do krajów całej Europy takich jak Czechy, Niemcy Słowacja, Anglia czy Węgry,
* najbardziej zaawansowany technologicznie separator pneumatyczny na świecie Mod.SW serii ProLine,
* regulowane 3d projekty spustów Match Mod.SW serii ProLine,
* sprzedawane w Polsce i za granicą tłumiki serii ProLine oraz StandadLine w różnych wariantach materiałów produkcyjnych jak i wykończenia.

Wszystkie nasze realizacje opieramy na doświadczeniu i posiadanej wiedzy. Jeżeli wiemy, że coś nie będzie funkcjonowało tak jak powinno – nie podejmujemy się realizacji. Jeżeli natomiast sugerujemy zmianę sposobu wykonania, projektu czy zmianę specyfikacji materiałowej - całą odpowiedzialność bierzemy na siebie!

[center]INNOWACJA ! RZETELNOŚĆ ! DOŚWIADCZENIE[/center]

[center]Obrazek Obrazek Obrazek[/center]

Dystrybucja
Prowadzimy sklep stacjonarny w miejscowości Niedrzwica Duża w województwie Lubelskim, ale również oferujemy sprzedaż wysyłkową obsługiwaną zdalnie. W gamie naszej oferty znajdziecie Państwo zarówno gotowe produkty strzeleckie, akcesoria, jak i części zamienne. W ofercie posiadamy sprzęt strzelecki większości światowych producentów. Współpracujemy z większością autoryzowanych krajowych dystrybutorów sprzętu jak i zagranicznymi hurtowniami. Towar sprzedawany jest u nas z zastrzeżeniem niezaprzeczalnej jakości produktu tj. przynajmniej po przeprowadzeniu przeglądu zerowego. Oznacza to, że otrzymujecie Państwo karabinek przygotowany do strzelania oraz 12 miesięczną gwarancję na wykonany przez nas serwis.

W ofercie handlowej Serwisu Wiatrowego mogą Państwo znaleźć między innymi:
* sprzęt strzelecki takich producentów jak: Walther, Hammerli, Steyr, AirArms, Feinwerkbau, Weihrauch, Daystate, FX, BSA, Anschutz, Airmaster, Umarex, Hatsan, CZ Brno, Kral, Norica, Rohm, Baikal, Crosman i inne,
* sprzęt optyczny: Vortex, Delta Optical, Hawke, PointPrecision i nne,
* oryginalne części zamienne: Walther, Hammerli, Steyr, AirArms, Weihrauch, Feinwerkbau, Anschutz oraz inne,
* akcesoria strzeleckie: LotharWalther, JSB, H&N, Crosman, Brunox, Balistol, Kruger, BKL, Gehmann, Negrini, SportsMatch, Pardini, Delta, Vortex, Butler Creek, Umarex i inne.

Każdego klienta traktujemy tak, jak sami chcielibyśmy, by nas traktowano.
ETYKA PRACY to zasada, która u nas jest normą.
Posiadamy szeroką wiedzę oraz wieloletnie doświadczenie.
Praca i pasja to dla nas synonimy.

ZAPRASZAMY!

[center]INNOWACJA ! RZETELNOŚĆ ! DOŚWIADCZENIE[/center]
[center]Obrazek Obrazek Obrazek[/center]

Kontakt:
Strona internetowa: http://www.SerwisWiatrowy.pl
E-mail: info@SerwisWiatrowy.pl
Telefon: 508-390-236
Fanpage FB: SerwisWiatrowy
Kanał YouTube: SerwisWiatrowy.TV
Adres sklepu stacjonarnego: 24-220 Niedrzwica Duża, Ul. Bełżycka 93
Ostatnio zmieniony 2018-10-23, 16:54 przez pawlaczyskis, łącznie zmieniany 4 razy.
TECHNIKA
p a w l a k

SERWIS WIATROWY

Awatar użytkownika
pawlaczyskis
Posty: 18
Rejestracja: 2015-01-13, 09:13
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Post autor: pawlaczyskis » 2015-03-10, 19:56

Oferta

SŁUŻYMY FACHOWYM DORADZTWEM ORAZ OFERUJEMY MOŻLIWOŚĆ MONTAŻU ZAKUPIONEGO TOWARU.
JEŻELI MASZ WĄTPLIWOŚCI LUB CHCESZ ZADAĆ PYTANIE - PROSIMY O KONTAKT MAILOWO, TELEFONICZNIE LUB POPRZEZ PW!

1. NOWY BEZINGERENCYJNY regulator ciśnienia Z ODPOWIETRZENIEM PO GWINCIE produkcji Serwisu Wiatrowego dedykowany do konkretnego modelu karabinka PCP. Instalacja plug and play.

Regulatory ciśnienia montowane w karabinkach PCP mają za zadanie podać stałe ciśnienie na zawór strzałowy pozwalając na zniwelowanie wahań prędkości początkowej wynikającej ze zmiennych warunków pracy zaworu strzałowego. W praktyce oznacza to możliwość oddawania strzałów o stabilnej prędkości początkowej od wartości granicznych ciśnienia roboczego kartusza, aż do ciśnienia zadanego na regulatorze. Dzięki tej istotnej modyfikacji pneumatyk strzela bardzo powtarzalnie, a powietrze z kartusza wykorzystywane jest znacząco efektywniej (większa ilość strzałów z jednego nabicia). Urządzenie przez nas oferowane montowane jest we wnętrzu kartusza karabinka tuż przed zaworem strzałowym. Domyślnie ustawiamy na regulatorze ciśnienie 90BAR, pozwalające bezproblemowo osiągnąć prędkość w obowiązującym limicie 17J. Istnieje możliwość regulacji ciśnienia pracy regulatora w granicach 50/150BAR. Na życzenie klienta do regulatora dołączamy tuleję dystansową powiększającą komorę strzałową. Regulatory przez nas produkowane posiadają bardzo istotny dla bezawaryjnej pracy system odpowietrzenia. Do każdego regulatora dołączamy instrukcję montażu oraz zapewniamy wsparcie techniczne.

Obrazek
CENA: 350zł
2. NOWY regulator ciśnienia powietrza produkcji Serwisu Wiatrowego dedykowany do konkretnego modelu karabinka PCP.

Regulatory ciśnienia montowane w karabinkach PCP mają za zadanie podać stałe ciśnienie na zawór strzałowy pozwalając na zniwelowanie wahań prędkości początkowej wynikającej ze zmiennych warunków pracy zaworu strzałowego. W praktyce oznacza to możliwość oddawania strzałów o stabilnej prędkości początkowej od wartości granicznych ciśnienia roboczego kartusza, aż do ciśnienia zadanego na regulatorze. Dzięki tej istotnej modyfikacji pneumatyk strzela bardzo powtarzalnie, a powietrze z kartusza wykorzystywane jest znacząco efektywniej (większa ilość strzałów z jednego nabicia). Urządzenie przez nas oferowane montowane jest we wnętrzu kartusza karabinka tuż przed zaworem strzałowym. Domyślnie ustawiamy na regulatorze ciśnienie 90BAR, pozwalające bezproblemowo osiągnąć prędkość w obowiązującym limicie 17J. Istnieje możliwość regulacji ciśnienia pracy regulatora w granicach 50/150BAR. Na życzenie klienta do regulatora dołączamy tuleję dystansową powiększającą komorę strzałową. Regulatory przez nas produkowane posiadają bardzo istotny dla bezawaryjnej pracy system odpowietrzenia. Do każdego regulatora dołączamy instrukcję montażu oraz zapewniamy wsparcie techniczne.

Obrazek
CENA: 300zł
3. NOWY zewnętrzny regulator ciśnienia powietrza produkcji Serwisu Wiatrowego dedykowany do karabinków PCP m.in. Logun, FX, CZ, Air Arms i inne.

Regulatory ciśnienia montowane w karabinkach PCP mają za zadanie podać stałe ciśnienie na zawór strzałowy pozwalając na zniwelowanie wahań prędkości początkowej wynikającej ze zmiennych warunków pracy zaworu strzałowego. W praktyce oznacza to możliwość oddawania strzałów o stabilnej prędkości początkowej od wartości granicznych ciśnienia roboczego kartusza, aż do ciśnienia zadanego na regulatorze. Dzięki tej istotnej modyfikacji pneumatyk strzela bardzo powtarzalnie, a powietrze z kartusza wykorzystywane jest znacząco efektywniej (większa ilość strzałów z jednego nabicia). Urządzenie przez nas oferowane montowane jest we wnętrzu kartusza karabinka tuż przed zaworem strzałowym. Domyślnie ustawiamy na regulatorze ciśnienie 90BAR, pozwalające bezproblemowo osiągnąć prędkość w obowiązującym limicie 17J. Istnieje możliwość regulacji ciśnienia pracy regulatora w granicach 50/150BAR. Na życzenie klienta do regulatora dołączamy tuleję dystansową powiększającą komorę strzałową. Regulatory przez nas produkowane posiadają bardzo istotny dla bezawaryjnej pracy system odpowietrzenia. Do każdego regulatora dołączamy instrukcję montażu oraz zapewniamy wsparcie techniczne.

Obrazek
CENA: 400zł
3/4. NOWYzewnętrzny regulator ciśnienia powietrza produkcji Serwisu Wiatrowego dedykowany do karabinków PCP m.in. BT65, AT44 i inne. Instalacja plug and play.

Regulatory ciśnienia montowane w karabinkach PCP mają za zadanie podać stałe ciśnienie na zawór strzałowy pozwalając na zniwelowanie wahań prędkości początkowej wynikającej ze zmiennych warunków pracy zaworu strzałowego. W praktyce oznacza to możliwość oddawania strzałów o stabilnej prędkości początkowej od wartości granicznych ciśnienia roboczego kartusza, aż do ciśnienia zadanego na regulatorze. Dzięki tej istotnej modyfikacji pneumatyk strzela bardzo powtarzalnie, a powietrze z kartusza wykorzystywane jest znacząco efektywniej (większa ilość strzałów z jednego nabicia). Urządzenie przez nas oferowane montowane jest na zewnątrz kartusza, dzięki czemu nie zmniejsza jego pojemności. Domyślnie ustawiamy na regulatorze ciśnienie 90BAR, pozwalające bezproblemowo osiągnąć prędkość w obowiązującym limicie 17J. Istnieje możliwość regulacji ciśnienia pracy regulatora w granicach 50/150 BAR. Regulatory przez nas produkowane posiadają bardzo istotny dla bezawaryjnej pracy system odpowietrzenia. W przypadku problemu z własnoręczną instalacją regulatora oferujemy usługę montażu lub montażu i konfiguracji.

Obrazek
CENA: 450zł
4. NOWY tłumik dźwięku Mod.SW z serii StandardLine produkcji Serwisu Wiatrowego dedykowany do karabinków PCP.

Tłumik trzykomorowy, carbonowy/aluminiowy. Konstrukcja tłumika wzorowana jest na sprawdzonym schemacie 2+1+2 stosowanego w produktach takich firm jak Weihrauch czy Hatsan. Budowa przegród tłumika jest uniwersalna i pozwala na zastosowanie w karabinkach kalibru 4.5 oraz 5,5mm zapewniając jednocześnie doskonałe właściwości wytłumiające. Tłumiki Mod.SW z serii StandardLine odróżnia od wyrobów konkurencji zastosowanie przegród z wbudowanym stożkiem odcinającym dodatkowo strumień powietrza. Oferowane tłumiki wykonane są z najwyższą starannością i przechodzą restrykcyjne testy w celu zapewnienia idealnej osiowości oraz skuteczności produktu. Dzięki małej wadze tłumika oraz wysokiej jakości wykonania, urządzenie wylotowe (przy zachowaniu osiowości montażu) nie wpływa na punkt trafienia.

Oferowany tłumik sprzedawany jest w trzech wersjach wykończenia:
-aluminiowe, szczotkowane korki + carbonowy korpus
-aluminiowe anodowane na czarno korki +carbonowy korpus
-aluminiowe, szczotkowane korki + aluminiowy szczotkowany korpus

Oferowany produkt jest montowany na standardowy gwint 1/2UNF istnieje możliwość wykonanie każdego dowolnego gwintu, jak również wykonanie tłumika zaciskanego wkrętami na gładką lufę.

Materiał, kolor oraz sposób montażu do uzgodnienia telefonicznie lub mailowo przed zakupem.

Parametry techniczne:
* waga alu. 106g/carb. 90g
* długość 180mm
* średnica 30mm
* kaliber 4,5mm / 5,5mm
* montaż 1/2UNF (jeżeli inny prosimy o kontakt przed zakupem)

Wykonujemy również adaptery 1/2UNF oraz przejściówki gwintów.

Obrazek
CENA: 220zł
5. NOWY kompaktowy tłumik dźwięku ProLine SHORT 1/2UNF Stalowy Oksydowany produkcji Serwisu Wiatrowego dedykowany do karabinków PCP.

Tłumik trzykomorowy, stalowy, oksydowany na gorąco. Przegrody stożkowe wykonane z poliamidu wytłumiające drgania oraz dźwięk. Konstrukcja jest skręcana, w pełni rozbieralna. Dzięki specjalnej geometrii wkładek, tłumik mimo stożkowych komór nie traci na swojej pojemności, a tym samym na sprawności. Tłumik nie posiada we wnętrzu żadnych ruchomych, miękkich czy nieosiowych elementów. Jedynym zastosowanym materiałem tłumiącym są specjalnej konstrukcji komory. Przy prawidłowo wykonanym na lufie gwincie montażowym oraz poprawnej koronie lufy nie ma mowy o zauważalnym pogorszeniu skupienia, czy drastycznym spadku energii karabinka, co niestety jest częstą przypadłością chińskich niskobudżetowych produktów.
Tłumik montowany jest na standardowy, stosowany w wiatrówkach gwint 1/2 UNF.

Parametry techniczne:
* waga 275g
* długość 108mm
* średnica 32mm
* kaliber 4,5mm / 5,5mm / 6,35mm (prosimy o informację po zakupie!)
* materiał obudowy - stal oksydowana
* materiał wkładu tłumiącego - poliamid
* montaż - gwint 1/2UNF

Obrazek
CENA: 239zł
6. NOWY tłumik dźwięku ProLine LONG 1/2UNF Stalowy Oksydowany produkcji Serwisu Wiatrowego dedykowany do karabinków PCP.

Tłumik pięciokomorowy, stalowy, oksydowany na gorąco. Przegrody stożkowe wykonane z poliamidu wytłumiające drgania oraz dźwięk. Konstrukcja jest skręcana, w pełni rozbieralna. Dzięki specjalnej geometrii wkładek, tłumik mimo stożkowych komór nie traci na swojej pojemności, a tym samym na sprawności. Tłumik nie posiada we wnętrzu żadnych ruchomych, miękkich czy nieosiowych elementów. Jedynym zastosowanym materiałem tłumiącym są specjalnej konstrukcji komory. Przy prawidłowo wykonanym na lufie gwincie montażowym oraz poprawnej koronie lufy nie ma mowy o zauważalnym pogorszeniu skupienia, czy drastycznym spadku energii karabinka, co niestety jest częstą przypadłością chińskich niskobudżetowych produktów.
Tłumik montowany jest na standardowy, stosowany w wiatrówkach gwint 1/2 UNF.

Parametry techniczne:
* waga 405g
* długość 158mm
* średnica 32mm
* kaliber 4,5mm / 5,5mm / 6,35mm (prosimy o informację po zakupie!)
* materiał obudowy - stal oksydowana
* materiał wkładu tłumiącego - poliamid
* montaż - gwint 1/2UNF

Obrazek
CENA: 275zł
7. NOWY tłumik dźwięku produkcji Serwisu Wiatrowego dedykowany do pistoletów PCA PCP CO2.

Tłumik pięciokomorowy, aluminiowy, opcjonalnie anodowany (koszt anody do uzgodnienia telefonicznego). Przegrody stożkowe wykonane z poliamidu wytłumiające drgania oraz dźwięk. Konstrukcja jest skręcana, w pełni rozbieralna. Dzięki specjalnej geometrii wkładek, tłumik mimo stożkowych komór nie traci na swojej pojemności, a tym samym na sprawności. Tłumik nie posiada we wnętrzu żadnych ruchomych, miękkich czy nieosiowych elementów. Jedynym zastosowanym materiałem tłumiącym są specjalnej konstrukcji komory.
Przy prawidłowo wykonanym na lufie gwincie montażowym oraz poprawnej koronie lufy
nie ma mowy o zauważalnym pogorszeniu skupienia, czy drastycznym spadku energii karabinka, co niestety jest częstą przypadłością chińskich niskobudżetowych produktów.
Tłumik montowany jest na standardowy, stosowany w wiatrówkach gwint 1/2 UNF.

Parametry techniczne:
* długość 130mm
* średnica 30mm
* kaliber 4,5mm / 5,5mm / 6,35mm (prosimy o informację po zakupie!)
* materiał obudowy - aluminium
* materiał wkładu tłumiącego - poliamid
* montaż - gwint 1/2UNF

Obrazek
CENA: 250zł
8. NOWY aluminiowy tłumik dźwięku długi/LONG produkcji Serwisu Wiatrowego dedykowany do pistoletów Kandar CP.1 i CP.1M.

Tłumik trzykomorowy, aluminiowy, szczotkowany. Przegrody ertalitowe. Tłumik montowany w miejsce oryginalnego dociążnika, stabilizowany na lufie wkrętem robaczkowym. Przystosowany do zamontowania oryginalnej muszki!

Parametry techniczne:
* waga 33g
* długość 98,5mm
* średnica 20mm
* kaliber 4,5mm / 5,5mm (prosimy o informację po zakupie!)

Obrazek
CENA: 149zł
9. NOWY stalowy oksydowany tłumik dźwięku produkcji Serwisu Wiatrowego dedykowany do pistoletów Kandar CP.1 i CP.1M.

Tłumik dwukomorowy, stalowy, oksydowany na gorąco. Przegroda ertalitowa. Tłumik montowany w miejsce oryginalnego dociążnika, stabilizowany na lufie wkrętem robaczkowym. Przystosowany do zamontowania oryginalnej muszki! Wysoka jakość wykonania i gwarantowana skuteczność!

Parametry techniczne:
* waga 70g
* długość 78mm
* średnica 20mm
* kaliber 4,5mm / 5,5mm (prosimy o informację po zakupie!)

Obrazek
CENA: 129zł
10. NOWY adapter tłumika/seperatora produkcji Serwisu Wiatrowego dedykowany do Daystate MK3.

Montowany dwoma wkrętami robaczkowymi do lufy karabinka, wykonany z aluminium lub stali, opcjonalnie anodowany (koszt anody do uzgodnienia telefonicznie), z męskim gwintem 1/2UNF. Na życzenie klienta wykonujemy również inne adaptery.

Obrazek
CENA: 100zł
11. NOWY adapter tłumika produkcji Serwisu Wiatrowego dedykowany do Zoraki HP.

Nakręcany na lufę pistoletu PCA, wykonany ze stali lub aluminium, szczotkowany, opcjonalnie oksydowany/anodowany (koszt oksydy/anody do uzgodnienia telefonicznie), z męskim gwintem 1/2UNF. Na życzenie klienta wykonujemy również inne adaptery.

Obrazek
CENA: 50zł
11a. NOWY adapter tłumika produkcji Serwisu Wiatrowego dedykowany do pistoletu Artemis PP700.

Instalowany w miejsce oryginalnej nakrętki lufy, wykonany ze stali (oksydowany) lub aluminium (szczotkowane), opcjonalnie anodowany (koszt anody do uzgodnienia telefonicznie), z męskim gwintem 1/2UNF.

CENA NIE ZAWIERA WIDOCZNEJ NA ZDJĘCIACH MASKOWNICY, KOMPLET W CENIE 150zł.

Na życzenie klienta wykonujemy również inne adaptery.
Wysoka jakość wykonania i gwarantowana skuteczność!

Obrazek
CENA: 120zł
12a. NOWY Separator/kompensator Mod.SW ProLine produkcji Serwisu Wiatrowego, dedykowany do karabinków PCP.

Separator ma za zadanie zmniejszyć uderzenie gazu/powietrza w śrut zaraz po opuszczeniu lufy, co przekłada się bezpośrednio na ustabilizowanie toru lotu pocisku i tym samym poprawienie skupienia. W praktyce separator eliminuje pojedyncze odskoki śrutu. Tym większa jego skuteczność im większa ilość pędnika.
Separatory ProLine charakteryzują się zaawansowaną technologią odprowadzania ciśnienia wytwarzającego się wewnątrz ścian stożków poprzez dodatkowe otwory wentylacyjne. Jest to najbardziej zaawansowana budowa separatorów pneumatycznych dostępna obecnie na rynku światowym.

Separatory z serii ProLine wykonane są z aluminium, wyposażone w dwa stożki (aluminiowe lub mosiężne). W każdym stożku znajduje się osiem otworów odpowietrzających. Na życzenie klienta separator może zostać zaanodowany na dowolny kolor (cena i kolorystyka do uzgodnienia telefonicznie).
Wykonujemy separatory w kilku wariantach montażu: gwint 1/2UNF , 1/2 UNEF, 14mmL oraz kontrowane wkrętami robaczkowymi na lufie.

Parametry techniczne:
* waga ~30g (zależne od sposobu osadzenia)
* długość ~60mm (zależne od sposobu osadzenia)
* średnica 20mm
* kaliber 4,5mm / 5,5mm (prosimy o informację po zakupie!)
* 8 otworów odpowietrzających w tulei
* 16 otworów odpowietrzających w stożkach

Obrazek
CENA: 250zł
12b. NOWY Separator/kompensator Mod.SW ProLine BLACK produkcji Serwisu Wiatrowego, dedykowany do karabinków PCP.

Separator ma za zadanie zmniejszyć uderzenie gazu/powietrza w śrut zaraz po opuszczeniu lufy, co przekłada się bezpośrednio na ustabilizowanie toru lotu pocisku i tym samym poprawienie skupienia. W praktyce separator eliminuje pojedyncze odskoki śrutu. Tym większa jego skuteczność im większa ilość pędnika.

Separatory ProLine charakteryzują się zaawansowaną technologią odprowadzania ciśnienia wytwarzającego się wewnątrz ścian stożków poprzez dodatkowe otwory wentylacyjne. Jest to najbardziej zaawansowana budowa separatorów pneumatycznych dostępna obecnie na rynku światowym.

Separatory z serii ProLine BLACK wykonane są z aluminium, wyposażone w dwa stożki aluminiowe. W każdym stożku znajduje się osiem otworów odpowietrzających. Na życzenie klienta separator może zostać zaanodowany na dowolny inny kolor (cena i kolorystyka do uzgodnienia telefonicznie).
Wykonujemy separatory w kilku wariantach montażu: gwint 1/2UNF , 1/2 UNEF, 14mmL oraz kontrowane wkrętami robaczkowymi na lufie.

Parametry techniczne:
* waga ~30g (zależne od sposobu osadzenia)
* długość ~60mm (zależne od sposobu osadzenia)
* średnica 20mm
* kaliber 4,5mm / 5,5mm (prosimy o informację po zakupie!)
* 8 otworów odpowietrzających w tulei
* 16 otworów odpowietrzających w stożkach

Obrazek
CENA: 310zł
12c. NOWY Separator/kompensator Mod.SW ProLine produkcji Serwisu Wiatrowego. Krótsza wersja standardowego ProLine dedykowana jest do AirArms FTP900, separator bardzo precyzyjnie pasowany do średnicy lufy 14mm, kontrowany wkrętami robaczkowymi.

Separator ma za zadanie zmniejszyć uderzenie gazu/powietrza w śrut zaraz po opuszczeniu lufy, co przekłada się bezpośrednio na ustabilizowanie toru lotu pocisku i tym samym poprawienie skupienia. W praktyce separator eliminuje pojedyncze odskoki śrutu. Tym większa jego skuteczność im większa ilość pędnika.
Separatory ProLine charakteryzują się zaawansowaną technologią odprowadzania ciśnienia wytwarzającego się wewnątrz ścian stożków poprzez dodatkowe otwory wentylacyjne. Jest to najbardziej zaawansowana budowa separatorów pneumatycznych dostępna obecnie na rynku światowym.

Separatory z serii ProLine wykonane są z aluminium, wyposażone w dwa stożki (aluminiowe lub mosiężne). W każdym stożku znajduje się osiem otworów odpowietrzających. Na życzenie klienta separator może zostać zaanodowany na dowolny kolor (cena i kolorystyka do uzgodnienia telefonicznie).

Parametry techniczne:
* waga ~27g (zależne od sposobu osadzenia)
* długość ~53,5mm (zależne od sposobu osadzenia)
* średnica 20mm
* kaliber 4,5mm / 5,5mm (prosimy o informację po zakupie!)
* 8 otworów odpowietrzających w tulei
* 16 otworów odpowietrzających w stożkach

Obrazek
CENA: 250zł
13. NOWY Separator Kompensator G804 PCP 1/2UNF produkcji Serwisu Wiatrowego, dedykowany do karabinków PCP.

Urządzenie ma za zadanie zmniejszyć uderzenie gazu/powietrza w śrut zaraz po opuszczeniu lufy, co przekłada się bezpośrednio na ustabilizowanie toru lotu pocisku i tym samym poprawienie skupienia. W praktyce separator eliminuje pojedyncze odskoki śrutu. Tym większa jego skuteczność im większa ilość pędnika.

Separator aluminiowy z dwoma mosiężnymi
wkładkami, posiadający cztery otwory odpowietrzające.
Urządzenie wyposażone w żeński gwint 1/2 UNF
(np. Hatsan, Evanix, Steyr, Air Master oraz inne).
Możliwa regulacja odległości stożków!
Wysoka jakość wykonania i gwarantowana skuteczność!

Parametry techniczne:
* waga~61g
* długość~80mm
* średnica 20mm
* kaliber 4,5mm / 5,5mm /6,35mm (prosimy o informację po zakupie!)

Obrazek
CENA: 189zł
14. NOWY Separator Kompensator G802A PCP 1/2UNF produkcji Serwisu Wiatrowego, dedykowany do karabinków PCP.

Urządzenie ma za zadanie zmniejszyć uderzenie gazu/powietrza w śrut zaraz po opuszczeniu lufy, co przekłada się bezpośrednio na ustabilizowanie toru lotu pocisku i tym samym poprawienie skupienia. W praktyce separator eliminuje pojedyncze odskoki śrutu. Tym większa jego skuteczność im większa ilość pędnika.

Separator aluminiowy, anodowany, z dwoma mosiężnymi
wkładkami. Urządzenie wyposażone w żeński gwint 1/2 UNF
(np. Hatsan, Evanix, Steyr, Air Master oraz inne).
Możliwa regulacja odległości stożków! Wysoka jakość
wykonania i gwarantowana skuteczność!

Parametry techniczne:
* waga~50g
* długość~80mm
* średnica 20mm
* kaliber 4,5mm / 5,5mm (prosimy o informację po zakupie!)
* średnica lufy (prosimy o informację po zakupie!)

Obrazek
CENA: 209zł
15. NOWY Separator Kompensator 1002A ANODOWANY produkcji Serwisu Wiatrowego, dedykowany do pistoletów Kandar Artemis CP.1 / CP.1M.

Urządzenie ma za zadanie zmniejszyć uderzenie gazu/powietrza w śrut zaraz po opuszczeniu lufy, co przekłada się bezpośrednio na ustabilizowanie toru lotu pocisku i tym samym poprawienie skupienia. W praktyce separator eliminuje pojedyncze odskoki śrutu. Tym większa jego skuteczność im większa ilość pędnika.

Separator aluminiowy,anodowany z aluminiowymi wkładkami. Urządzenie montowane w miejsce oryginalnego dociążnika, stabilizowany na lufie wkrętem robaczkowym. Przystosowany do zamontowania oryginalnej muszki!

Parametry techniczne:
* waga ~44g
* długość 100mm
* średnica 20mm
* kaliber 4,5mm / 5,5mm (prosimy o informację po zakupie!)

Obrazek
CENA: 183zł
16. NOWY wsuwany Separator Kompensator 1002 produkcji Serwisu Wiatrowego, dedykowany do karabinków PCP.

Urządzenie ma za zadanie zmniejszyć uderzenie gazu/powietrza w śrut zaraz po opuszczeniu lufy, co przekłada się bezpośrednio na ustabilizowanie toru lotu pocisku i tym samym poprawienie skupienia. W praktyce separator eliminuje pojedyncze odskoki śrutu. Tym większa jego skuteczność im większa ilość pędnika.

Separator aluminiowy szczotkowany z mosiężnymi wkładkami. Urządzenie stabilizowane na lufie trzema symetrycznie ustawionymi wkrętami robaczkowymi. Możliwa regulacja odległości stożków!

Parametry techniczne:
* waga
* długość
* średnica 20mm
* kaliber 4,5mm / 5,5mm (prosimy o informację po zakupie!)
* średnica lufy (prosimy o informację po zakupie!)

Obrazek
CENA: 189zł
17. NOWY Separator Kompensator 802 produkcji Serwisu Wiatrowego, dedykowany do pistoletów Kandar/Artemis CP.1 i CP.1M.

Urządzenie ma za zadanie zmniejszyć uderzenie gazu w śrut po opuszczeniu przez niego lufy oraz stabilizować pistolet podczas strzału, co przekłada się bezpośrednio na poprawienie skupienia.

Separator aluminiowy szczotkowany z mosiężnymi wkładkami. Urządzenie montowane w miejsce oryginalnego dociążnika, stabilizowany na lufie wkrętem robaczkowym. Przystosowany do zamontowania oryginalnej muszki! Wysoka jakość wykonania i gwarantowana skuteczność!

Parametry techniczne:
* waga ~50g
* długość 80mm
* średnica 20mm
* kaliber 4,5mm / 5,5mm (prosimy o informację po zakupie!)

Obrazek
CENA: 149zł
18. NOWY Separator Kompensator G802 PCP 1/2UNF + TULEJA produkcji Serwisu Wiatrowego, dedykowany
do karabinków PCP posiadających na lufie standardowy gwint 1/2 UNF (np. Hatsan AT44, Galatian, BT 65, itp.)


Urządzenie ma za zadanie zmniejszyć uderzenie gazu/powietrza w śrut zaraz po opuszczeniu lufy, co przekłada się bezpośrednio na ustabilizowanie toru lotu pocisku i tym samym poprawienie skupienia. W praktyce separator eliminuje pojedyncze odskoki śrutu.
Tym większa jego skuteczność im większa ilość pędnika.

Separator aluminiowy, opcjonalnie anodowany (koszt anody do uzgodnienia telefonicznego)
z dwoma mosiężnymi wkładkami. Urządzenie wyposażone w żeński gwint 1/2 UNF.
W zestawie znajduje się tuleja dystansowa maskująca miejsce montażu oryginalnej muszki.
Możliwa regulacja odległości stożków!

Parametry techniczne:
* waga ~70g
* długość 120mm
* średnica 20mm
* kaliber 4,5mm / 5,5mm / 6,35mm (prosimy o informację po zakupie!)

Obrazek
CENA: 244zł
19. NOWE przedłużenie linii celowania/adapter muszki tunelowej produkcji Serwisu Wiatrowego, dedykowany
do Walthera, FWB, AirArmsa, Steyra, Artemisa, CZ i innych.


Wykonane z aluminium, opcjonalnie anodowane (koszt anody do uzgodnienia).
Szyna frezowana 11mm (lub inny rozmiar do uzgodnienia) pozwalająca na montaż muszki tunelowej i wydłużenie linii celowania.

Parametry techniczne:
* szyna - 11mm
* długość - 120mm
* wysokość - 20mm
* szerokość - 20mm
* materiał - aluminium (możliwość anodowania)
* montaż - śrubki robaczkowe

Obrazek
CENA: 150zł
19a. NOWY separator SHORT ISSF aluminiowy, szczotkowany, produkcji Serwisu Wiatrowego dedykowany do pistoletów Kandar/Artemis CP1 i CP1 M. Pistolet z zamontowanym separatorem spełnia parametry pomiarowe ISSF.

Urządzenie ma za zadanie zmniejszyć uderzenie gazu/powietrza w śrut zaraz po opuszczeniu lufy, co przekłada się bezpośrednio na ustabilizowanie toru lotu pocisku i tym samym poprawienie skupienia. W praktyce separator eliminuje pojedyncze odskoki śrutu. Tym większa jego skuteczność im większa ilość pędnika.

Separator aluminiowy, szczotkowany z mosiężną wkładką. Urządzenie montowane w miejsce oryginalnego dociążnika, stabilizowany na lufie wkrętem robaczkowym. Przystosowany do zamontowania oryginalnej muszki! Wysoka jakość wykonania i gwarantowana skuteczność!

Parametry techniczne:
* waga ~36g
* długość 57mm
* średnica 20mm
* kaliber 4,5mm / 5,5mm (prosimy o informację po zakupie!)

SEPARATOR SPEŁNIA WYMOGI ISSF!

Obrazek
CENA: 149zł
19b. NOWY separator kompensator aluminiowy, szczotkowany, produkcji Serwisu Wiatrowego dedykowany do pistoletów Kandar/Artemis CP1 i CP1 M.

Geometria obudowy ma na celu skierowanie strumienia gazów wylotowych w górę, co wpływa na zniwelowanie podrzutu. Ponadto budowa stożkowa ma zadanie zmniejszyć uderzenie gazu/powietrza w śrut zaraz po opuszczeniu lufy, co przekłada się bezpośrednio na ustabilizowanie toru lotu pocisku i tym samym poprawienie skupienia. W praktyce separator eliminuje pojedyncze odskoki śrutu. Tym większa jego skuteczność im większa ilość pędnika.

Separator aluminiowy, szczotkowany z mosiężną wkładką. Urządzenie montowane w miejsce oryginalnego dociążnika, stabilizowany na lufie wkrętem robaczkowym. Separator ze względu na budowę nie ma możliwości zastosowania oryginalnej muszki. Wysoka jakość wykonania i gwarantowana skuteczność!

Parametry techniczne:
* średnica lufy 10mm (istnieje możliwość dostosowania do innych luf)
* waga ~36g
* długość 57mm
* średnica 20mm
* kaliber 4,5mm / 5,5mm (prosimy o informację po zakupie!)

Obrazek
CENA: 149zł
20. NOWA aluminiowa szyna/adapter, przedłużenie linii celowania produkcji Serwisu Wiatrowego, dedykowana do pistoletu Kandar CP1/CP1-M oraz karabinka Artemis PR900W/CR600W.

Adapter nakładany jest na oryginalną szynę Kandara i mocowany do niej za pomocą jednej śruby imbusowej. Adapter ma za zadanie wydłużyć linię celowania(o 50mm), co znacząco poprawia precyzję celowania i przekłada się bezpośrednio na lepsze wyniki na tarczy. Dodatkowo zastosowanie szczerbinki od Hatsana umożliwia regulację bez konieczności użycia dodatkowych narzędzi (jak w przypadku oryginalnej szczerbiny Kandara).
Istnieje możliwość wykonania przedłużenia kompatybilnego z oryginalną szczerbiną Kandara.

Dane techniczne:
-materiał -aluminium
-długość oryginalnej linii celowania 295mm
-długość z adapterem 345mm

Obrazek
CENA: 135zł
21. NOWA Wkładka jednostrzałowa produkcji Serwisu Wiatrowego, dedykowany do Walthera, Rotexa i innych.

Wkładka wykonana z wytrzymałego tworzywa, kaliber 4,5mm / 5,5mm (prosimy o informację po zakupie!)
Wykonujemy także na zamówienie wkładki jednostrzałowe do innych karabinków.

Wkładka umożliwia start z karabinkiem w zawodach wymagających pojedynczego ładowania śrutu.

Obrazek
CENA: 137zł
22. NOWY Wkładka jednostrzałowa produkcji Serwisu Wiatrowego, dedykowany do karabinków FX LOGUN SOLO i inne.

Wkładka wykonana z wytrzymałego tworzywa, kaliber 4,5mm / 5,5mm (prosimy o informację po zakupie!)
Wykonujemy także na zamówienie wkładki jednostrzałowe do innych karabinków.

Wkładka umożliwia start z karabinkiem w zawodach wymagających pojedynczego ładowania śrutu.

Obrazek
CENA: 137zł
23. NOWY aluminiowy, anodowany PALMREST produkcji Serwisu Wiatrowego.

W sprzedawanej wersji mocowany jest bezpośrednio w stalowe prowadnice osadzone w drewnianej kolbie, co umożliwia regulację wysokości.
Palmrest ma także opcję zmiany kąta nachylenia. Wykończenie na życzenie
klienta- anodowany czarny, niebieski lub aluminiowy szczotkowany.

Montaż palmrestu widocznego na poniższych zdjęciach wymaga ingerencji w osadę. Wymagana jest profesjonalna wiedza i specjalistyczne narzędzia. ISTNIEJE MOŻLIWOŚĆ WYKONANIE INNEGO SPOSOBU MOCOWANIA/REGULACJI ORAZ MODYFIKACJI PROJEKTU. Na życzenie klienta możemy podjąć się instalacji mechanizmu regulacji w osadzie.

Parametry techniczne:
* szerokość 50,8mm
*długość 140mm
*wysokość regulowana (dostosowana do indywidualnych potrzeb i rozmiaru osaday)
*grubość podstawy 9,07mm
*waga podstawy ~75g

Obrazek
CENA: 450zł
23b. Przedmiotem sprzedaży jest nowa kość montażowa do szyny akcesoryjnej UIT/ T-Nut produkcji Serwisu Wiatrowego.

Kości mają wiele zastosowań, umożliwiają montaż palmrestów, bipodów, latarek itp. Wyposażone w gwint M5 (możliwość wykonania innych gwintów na życzenie klienta)

Obrazek
CENA: 42zł
24a. NOWA iglica zaworu strzałowego produkcji Serwisu Wiatrowego.

Iglica dedykowana do karabinków PCP takich jak EVANIX, PUNCHER, AIR ARMS, HATSAN I INNYCH. Wykonujemy również iglice według szkiców klienta lub projektów własnych.

Obrazek
CENA: 60zł
24b. NOWA iglica zaworu strzałowego produkcji Serwisu Wiatrowego.

Przedmiotem sprzedaży jest nowa iglica/wentyl/uszczelka zaworu strzałowego produkcji Serwisu Wiatrowego dedykowana do karabinków PCP, takich jak Air Arms S400, S410, 510 I INNYCH.

Wykonujemy również iglice według szkiców klienta lub projektów własnych.

Obrazek
CENA: 60zł
25. NOWE inserty szczerbinki produkcji Serwisu Wiatrowego, dedykowane do karabinków m.in. Artemis PR900W/CR600W, Kandar CP1.

Inserty wykonane są ze stali oksydowanej. Instalacja insertu wymaga modyfikacji oryginalnej szczerbinki,
w zestawie są dwa inserty o różnej szerokości. Na życzenie klienta wykonujemy również inne modyfikacje szczerbinek.

CENA NIE ZAWIERA MODYFIKACJI ORYGINALNEJ SZCZERBINKI!

Obrazek
CENA: 50zł
26. NOWA aluminiowa ósemka produkcji Serwisu Wiatrowego, dedykowane do karabinków m.in. Artemis PR900W/CR600W, Kandar CP1.

Zadaniem ósemki jest stabilizacja lufy.

Parametry techniczne:
* śr. lufy 12mm
* śr. kartusza 22mm
* wysokość 44mm

Obrazek
CENA: 100zł
27. NOWY tuningowany, aluminiowy spust produkcji Serwisu Wiatrowego, dedykowane do karabinków m.in. Artemis PR900W/CR600W, SPA oraz Kandar CP1 i innych.

Spust 3D posiada regulacje: góra-dół oraz promień co pozwala precyzyjnie dostosować ustawienia do własnych preferencji. Otwór w kopytku wykonany jest mimośrodowo dzięki temu dodatkowo zwiększa możliwość regulacji.

Obrazek
CENA: 150zł
28a. NOWE gniazdo pompowania, zawór QuickFill produkcji Serwisu Wiatrowego, dedykowane do karabinków m.in. do CZ 200S.

Zawór QuickFill pozwala w karabinach pompowanych zaworem strzałowym ( w których każdorazowo do napełnienia należy wykręcać kartusz) na instalację regulatora ciśnienia i pompowanie kartusza bez konieczności demontażu z karabinka. W zestawie końcówka do pompowania na gwint lub QR. W odróżnieniu do zaworów produkowanych przez konkurencje nasze zawory cechuje dużo większa niezawodność.
Widoczny na zdjęciach manometr i szkiełko nie są elementem sprzedawanego zestawu!!! Na życzenie klienta wykonujemy również inne gniazda.

Obrazek
CENA: 275zł
28b. NOWE aluminiowe, anodowane gniazdo pompowania, zawór QuickFill produkcji Serwisu Wiatrowego, dedykowane do karabinków m.in. do CZ 200S.

Zawór QuickFill pozwala w karabinach pompowanych zaworem strzałowym ( w których każdorazowo do napełnienia należy wykręcać kartusz) na instalację regulatora ciśnienia i pompowanie kartusza bez konieczności demontażu z karabinka. W zestawie końcówka do pompowania na gwint lub QR. W odróżnieniu do zaworów produkowanych przez konkurencje nasze zawory cechuje dużo większa niezawodność.
Widoczny na zdjęciach manometr i szkiełko nie są elementem sprzedawanego zestawu!!! Na życzenie klienta wykonujemy również inne gniazda.

Obrazek
CENA: 300zł
29. NOWA zaślepka portu ładowania produkcji Serwisu Wiatrowego.

Dedykowana jest do portów ładowania 9mm m.in do karabinków FX, Hatsan i inne.
Możliwe jest wykonanie zaślepek w innych rozmiarach.

Obrazek
CENA: 20zł
30. NOWA USZCZELKA TŁOKA DO WIATRÓWKI DIANA 340 N-TEC.

Uszczelki zostały wykonane w Polsce według projektu Serwisu Wiatrowego. Od oryginalnych odpowiedników odróżnia je precyzja wykonania oraz wykorzystanie znacząco lepszych materiałów wysokiej jakości tworzyw sztucznych z dodatkami smarującymi. Cechuje je wysoka odporność na ścieranie, wytrzymałość na rozciąganie i rozdzieranie, doskonałe tłumienie drgań oraz odporność na starzenie.

Obrazek
CENA: 42zł
31. NOWA USZCZELKA TŁOKA DO WIATRÓWKI HATSAN 55/70/80/90.

Uszczelki te są kompatybilne z modelami:
Hatsan MOD: 33/35/60/75/85/88/95/99.
Uszczelki zostały wykonane w Polsce według projektu Serwisu Wiatrowego. Od oryginalnych odpowiedników odróżnia je precyzja wykonania oraz wykorzystanie znacząco lepszych materiałów wysokiej jakości tworzyw sztucznych z dodatkami smarującymi. Cechuje je wysoka odporność na ścieranie, wytrzymałość na rozciąganie i rozdzieranie, doskonałe tłumienie drgań oraz odporność na starzenie.

Obrazek
CENA: 42zł
32. NOWA USZCZELKA TŁOKA DO WIATRÓWKI HATSAN 75/85/95.

Uszczelki te są kompatybilne z modelami:
Hatsan MOD: 33/35/55/60/70/80/88/90/99.
Uszczelki zostały wykonane w Polsce według projektu Serwisu Wiatrowego. Od oryginalnych odpowiedników odróżnia je precyzja wykonania oraz wykorzystanie znacząco lepszych materiałów wysokiej jakości tworzyw sztucznych z dodatkami smarującymi. Cechuje je wysoka odporność na ścieranie, wytrzymałość na rozciąganie i rozdzieranie, doskonałe tłumienie drgań oraz odporność na starzenie.

Obrazek
CENA: 42zł
33. NOWA USZCZELKA TŁOKA DO WIATRÓWKI HATSAN 100/105/125/135.

Uszczelki te są kompatybilne z modelami:
Hatsan MOD: 33/35/60/75/85/88/95/99.
Uszczelki zostały wykonane w Polsce według projektu Serwisu Wiatrowego. Od oryginalnych odpowiedników odróżnia je precyzja wykonania oraz wykorzystanie znacząco lepszych materiałów wysokiej jakości tworzyw sztucznych z dodatkami smarującymi. Cechuje je wysoka odporność na ścieranie, wytrzymałość na rozciąganie i rozdzieranie, doskonałe tłumienie drgań oraz odporność na starzenie.

Obrazek
CENA: 42zł
34. NOWA turecka lufa przygotowana przez Serwis Wiatrowy do montażu w pistoletach Kandar/Artemis CP.1 i CP.1M.

Zastosowanie dłuższej lufy w pistoletach rodziny CP.1 pozwala na efektywniejsze wykorzystanie pędnika, dzięki czemu poprawiają się parametry urządzania. W zależności od dodatkowych modyfikacji możemy osiągnąć większą ilość stabilnych strzałów, większą prędkość pocisku (tym samym energię śrutu), jednocześnie poprawiając skupienie poprzez wydłużenie linii celowania.

Lufa tureckiego producenta o bardzo dobrych parametrach użytkowych, montowana w miejsce oryginalnej z możliwością stosowania oryginalnego dociążnika lub kompatybilnych akcesoriów! Przewód lufy jest dłuższy o 10cm w stosunku do lufy montowanej fabrycznie.

Oczywiście zarówno korona lufy jak i port ładowania wykonywane są od podstaw przez nasz serwis z zachowaniem najwyższej jakości!

Lufę wykonujemy w wersji oksydowanej lub polerowanej! Po zakupie prosimy o informację w jakim kalibrze i w jakim wykończeniu ma zostać wykonana lufa.

Parametry techniczne:
* waga
* długość 31cm
* średnica
* kaliber 4,5mm / 5,5mm

Obrazek
CENA: 300zł
35. NOWY kartusz/zbiornik pistoletowy 300 bar Walther LP200, LP300, LP300XT

Przedmiotem sprzedaży jest nowy, oryginalny, aluminiowy
kartusz/zbiornik Walther o ciśnieniu roboczym 300BAR.
Kartusz kompatybilny z pistoletami LP200, LP300, LP300XT.

Obrazek
CENA: 720zł
36. NOWA Końcówka/Wtyk/Szybkozłączka PCP QD lub gwint HATSAN GALATIAN AT44 BT65

Przedmiotem sprzedaży jest NOWA końcówka/wtyk/szybko-złączka produkcji Serwisu Wiatrowego. Wtyczka umożliwia napełnianie / ładowanie kartusza do wiatrówek PCP za pomocą pompki lub butli ze sprężonym powietrzem.

Dedykowana do karabinków firmy Hatsan (gnizdo 9mm) z serii:
AT44, BT65, BT65-ELITE, BT65 CARNIVORE, BT65-ELITE
CARNIVORE, GALATIAN, GALATIAN-CARBINE oraz GLADIUS (bullpup) i innych z tą samą średnicą gniazda ładowania.

Posiadamy końcówki w czterech standardach:
- 1/8'' (występuje w większości wężyków PCP)
- szybkie złącze QD (Quick Disconnect)
- gwint metryczny 10x1
- gwint metryczny 8x1

Obrazek
CENA: 40zł
37. NOWY adapter, przetoczka, końcówka do ładowania Walther LP200, LP300 i inne

Przedmiotem sprzedaży jest NOWA końcówka/ produkcji Serwisu Wiatrowego, dedykowany do kartuszy Walther LP200, LP300, LP300XT, LG300 i inne. Pestka umożliwia napełnianie / ładowanie kartusza do wiatrówek PCP za pomocą pompki lub butli ze sprężonym powietrzem.

Obrazek
CENA: 80zł
38. NOWA końcówka złącze szybkozłączka QD, PCP

Przedmiotem sprzedaży jest NOWA szybkozłączka / złącze QD, strona żeńska. Znacząco ułatwia zmianę końcówek do ładowania w przypadku stosowania różnych standardów. Wymiana polega jedynie na odciągnięciu zatrzasku i wymianie końcówki na inną.
Adaptery końcówek na gwint do standardu QD posiadamy na innych naszych aukcjach.

Obrazek
CENA: 45zł
39. NOWY wężyk PCP 500mm do butli/pompki 630 BAR

Przedmiotem sprzedaży jest NOWY wężyk wysokociśnieniowy długości 500mm. Wężyk umożliwia napełnianie / ładowanie kartusza do wiatrówek PCP za pomocą pompki lub butli ze sprężonym powietrzem. Ciśnienie robocze 630BAR. Zakończony końcówkami z gwintem męskim i żeńskim 1/8", średnica wężyka 5mm.

Obrazek
CENA: 85zł
40. NOWA luneta celownicza Vortex Diamondback Tactical 4-16x44 FFP 30 mm, siatka celownicza EBR-2C MRAD

Diamondback Tactical 4-16x44 FFP to zaskakujące połączenie wydajności, funkcjonalności oraz bardzo przystępnej ceny. Krzyż w pierwszym planie pozwala strzelcom na użycie bogatego w parametry krzyża EBR-2C do wyznaczania odległości, korekty na wiatr i opad pocisku na dowolnym powiększeniu. Luneta została wyposażona w wytrzymały tubus z jednego kawałka aluminium,z czterokrotny mnożnik optycznym, oraz optykę zapewniającą doskonałą przejrzystość i ostrość obrazu od krawędzi do krawędzi.

Odkryte wieżyczki regulacji pionowej i poziomej, mają wystarczająco niski profil aby nie przeszkadzać podczas transportu, jednocześnie oferując precyzyjną, szybką i łatwą obsługę podczas ustawiania do dalekich strzałów. Boczne pokrętło regulacji paralaksy uwalnia strzelców od uwzględniania błędu paralaksy w zakresie odległości od 10 jardów do nieskończoności.

OPTYKA
Soczewki XD - szkło o wysokiej gęstości, które charakteryzuje bardzo niską dyspersja, co zapewnia świetną rozdzielczość i nasycenie barw
Powłoka soczewek XR - opatentowana przez Vortex wielowarstwowa powłoka antyrefleksyjna soczewek XR poprawia przenikalność światła, co z kolei zapewnia doskonałą jasność obrazu
Krzyż na pierwszym planie - skala krzyża jest proporcjonalna do wielkości przybliżonego celu. Stałe podziałki pozwalają na dokładne namierzenie celu na całym zakresie przybliżenia
Krzyż wtopiony w szkło - chroniony przez dwie warstwy szkła w celu zapewnienia odporności i niezawodności

BUDOWA
Tubus o średnicy 30 mm - zapewnia dużo większy zakres regulacji pionowej i poziomej w porównaniu do tubusa calowego
Jednoczęściowy tubus - zwiększa wytrzymałość lunety oraz jej wodoodporność
Wytrzymały stop aluminium - zbudowana z jednego kawałka stopu aluminium luneta jest bardziej odporna na zniszczenia i uszkodzenia
Wodoodporność - wbudowane uszczelki uniemożliwiają przenikanie wilgoci, kurzu oraz pyłu, przez co poprawiają niezawodność lunety w każdych warunkach
Odporność na roszenie - wypełnienie azotem zapobiega roszeniu w szerokim zakresie temperatur
Odporność na uderzenia - soczewki są tak zamocowane i zabezpieczone mechanicznie, żeby luneta nie ulegała rozstrojeniu w przypadku odrzutu lub jej upadku
Anodyzowane wykończenie - twarde anodyzowanie oznacza wysoką odporność, dodatkowo pozwala ono zakamuflować pozycję strzelca
Otwarte wieżyczki w taktycznym stylu - otwarte wieżyczki pozwalają na łatwy odczyt skali i szybką regulację poziomą oraz pionową lunety

MECHANIZMY WEWNĘTRZNE
Precision-Glide Erector System - komponenty użyte do układy regulacji powiększeniem zostały przygotowane z wysoką precyzję i z najwyższej klasy materiałów. Ta dbałość o każdy detal pozwoliła na osiągnięcie dużej płynności, bez względu na panujące warunki
Precision-Force Spring System - układ regulacji siatki celowniczej został wykonany z wysokiej klasy materiałów oraz sprężyny. Pozwoliło to na osiągnięcie bardzo dużej precyzji i płynności, co przekłada się na zwiększenie powtarzalności oddanych strzałów

UDOGODNIENIA
Szybki focus okularu - pozwala na szybkie i łatwe wyostrzenie krzyża.
Żebrowany pierścień powiększenia - pozwala na szybką zmianę ogniskowania

Dane podstawowe:
Liniowe pole widzenia na 100 m [m] 9 - 2,2
Odległość od oka [mm] 97
Podświetlenie krzyża celowniczego (siatki) brak
Powiększenie [×] 4-16
Regulacja paralaksy [m] od 18,3 do ∞
Typ krzyża celowniczego (siatka) EBR-2C MRAD
Typ wieżyczek otwarte

Dane dodatkowe:
-Maks. regulacja pionowa (wysokości) [MRAD] 25
-Maks. regulacja pozioma (nawiewu) [MRAD] 25

Producent Vortex Optics, USA
-Przesunięcie przy pełnym obrocie [MRAD] 6
-Regulacja stopniowa [MRAD] 0,1

Zastosowanie (przeznaczenie):
-myślistwo,
-rekreacja,
-taktyczne,

Wymiary:
-Długość całkowita [mm] 356
-Masa [g] 655
-Średnica obiektywu [mm] 44
-Średnica tubusu [mm] 30 mm (1,18″)

Elementy zestawu lunety:
-gwarancja producenta,
-gwarancja dystrybutora,
-instrukcja dystrybutora,
-osłony przeciwsłoneczne,
-instrukcja producenta,
-zakrywki na szkła,
-ściereczka do czyszczenia optyki,
-luneta

Gwarancja:
Dożywotnia gwarancja VIP* firmy Vortex Optics
Jeśli cokolwiek stanie się z Twoim produktem to firma Vortex naprawi go lub wymieni na zupełnie nowy.

*Gwarancja nie obejmuje zgubienia, kradzieży, celowego zniszczenia oraz uszkodzeń kosmetycznych nie mających wpływu na działanie produktu.

Obrazek
CENA: 1449zł
41. NOWY aluminiowy anodowany sunshader produkcji Serwisu Wiatrowego dedykowany do lunety Hawke Vantage 6-24x44

Sunshader montowany na gwint oryginalnej lunety. Wewnątrz tulei wykonane zostało cieniowanie które minimalizuje odbicie światła.

Parametry techniczne:
* waga ~ 60g
* długość ~ 80mm
* średnica ~ 46mm

Wykonujemy również osłony przeciwsłoneczne do innych lunet.
Prowadzimy Profesjonalny Serwis Sprzętu Strzeleckiego.

Obrazek
CENA: 140zł
Ostatnio zmieniony 2019-01-29, 14:58 przez pawlaczyskis, łącznie zmieniany 5 razy.
TECHNIKA
p a w l a k

SERWIS WIATROWY

Awatar użytkownika
januszmariusz
Posty: 2368
Rejestracja: 2008-07-07, 11:34
Lokalizacja: Przemyśl/Żurawica

Post autor: januszmariusz » 2015-03-17, 19:32

pawlaczyskis pisze: Do wygrania jest GIFT BOX SW, a w nim:

* amunicja do Waszego sprzętu (JSB Exact lub BB Guardera)
Witam , właśnie się dowiedziałem na fejsie że trafiłem pierwszą nagrodę :)
pozdrawiam Janusz
Crosman C1K77+PP 4x32 AO - Iż-38 klasic. B2 po remoncie i ma się dobrze
Nowy nabytek TYTAN GS-750 + Kandar 3-9x40

Awatar użytkownika
Michał
Ściepnik
Ściepnik
Posty: 1972
Rejestracja: 2009-08-25, 13:21
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Michał » 2015-03-17, 19:44

W takim razie gratki ;)
HW97 .177,Remington Summit .177,Lov2 .177,C 2240 .177-Walther 2x20,Colt 1911,Hatsan 135 .22,CP1-M .177,CP1 .177,SPA p10 .22

Awatar użytkownika
pawlaczyskis
Posty: 18
Rejestracja: 2015-01-13, 09:13
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Post autor: pawlaczyskis » 2015-05-12, 14:22

Szanowni! Teraz już oficjalnie! ;)

Z dniem pierwszego maja marka Serwis Wiatrowy stała się własnością firmy Technika Pawlak. Co oznacza, że jedziemy zupełnie na swoim ;)

Zmiana nazwy i NIP'u wiąże się również z drugą przyjemną zmianą jaką jest zmiana adresu siedziby firmy oraz nowym znacząco większym i lepiej wyposażonym warsztatem! :)

Od maja znajdziecie nas w Niedrzwicy Dużej niecałe 20km od Lublina. Po telefonicznym uzgodnieniu jest również możliwość odebrania sprzętu od klientów na terenie samego Lublina!

Dane firmy i jednocześnie dane wysyłkowe:

Technika Pawlak
24-220 Niedrzwica Duża
Ul. Bełżycka 93
NIP. 713-298-03-70
GSM. 508-390-236
MAIL. MailPawlak@gmail.com

ZAPRASZAMY! ;)
Ostatnio zmieniony 2015-10-25, 17:28 przez pawlaczyskis, łącznie zmieniany 6 razy.
TECHNIKA
p a w l a k

SERWIS WIATROWY

Awatar użytkownika
pawlaczyskis
Posty: 18
Rejestracja: 2015-01-13, 09:13
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Post autor: pawlaczyskis » 2015-10-22, 13:16

UWAGA!!! DO WYGRANIA JEST TŁUMIK DEDYKOWANY DO WASZEGO SPRZĘTU I WYKONANY W NASZYM SERWISIE!!!

Czy to będzie wiatrówka, karabinek airsoftowy, czy marker! Zaprojektujemy go na podstawie parametrów Twojego sprzętu! Stal/alu/nierdzewka! Oksyda/lakier/inox! Wklejany/nakręcany/wciskany! Wszystko wg zamówienia! Emotikon wink Mowa oczywiście o funkcjonalnym urządzeniu tłumiącym dedykowanym do Twojego urządzenia pneumatycznego!
Co należy zrobić? Wszystkie szczegóły znajdziecie na naszym profilu: https://www.facebook.com/SerwisWiatrowy

ZAPRASZAMY DO ZABAWY!

UWAGA! ZABAWA WYMAGA REJESTRACJI NA PORTALU SPOŁECZNOŚCIOWYM!
TECHNIKA
p a w l a k

SERWIS WIATROWY

Awatar użytkownika
pawlaczyskis
Posty: 18
Rejestracja: 2015-01-13, 09:13
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Post autor: pawlaczyskis » 2015-11-16, 21:27

[center]Obrazek[/center]

Szanowni! :)

Startujemy ze sklepem na allegro! Póki co skromnie, ale z dnia na dzień poszerzać będziemy ofertę produktową! Nasze aukcje znajdziecie pod adresem:

http://allegro.pl/listing/user/listing. ... d=40889948

Podzielcie się informacją z poszukującymi i zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!

Załoga SW
TECHNIKA
p a w l a k

SERWIS WIATROWY

Awatar użytkownika
kejkej
Ściepnik
Ściepnik
Posty: 607
Rejestracja: 2015-02-21, 20:58
Lokalizacja: Kępno/Opole

Post autor: kejkej » 2015-11-17, 05:25

CZAS REALIZACJI ZAMÓWIENIA TO MAX 14 DNI ROBOCZYCH (WYNIKA TO ZE SPECYFIKI PROCESU NAKŁADANIA I KRYSTALIZACJI OLEJÓW NA OSADZIE)!

Lvl.1 i Lvl.2 nie mają olejowanej osady, a czas realizacji zamówienia jest uzależniony od specyfikacji procesu olejowania osady? ;)

Awatar użytkownika
JesperKyd
Ściepnik
Ściepnik
Posty: 2309
Rejestracja: 2010-01-09, 11:03
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

Post autor: JesperKyd » 2015-11-17, 12:25

Proces olejowania nie trwa 14 dni na sztywno ustawione.
Olejowanie trwa ile musi i zależne jest od danej osady i używanych olejów.
BMK40 Hogan® + Hawke Vantage & BMK20 JesperKyd® + PP 3-12x42AO & MP61 + CZ 4x28 & Marksman 2004 & cdn... :)

Awatar użytkownika
Ślubek
Administrator
Posty: 2489
Rejestracja: 2014-06-06, 08:37
Lokalizacja: Janówek Pierwszy
Kontakt:

Post autor: Ślubek » 2015-11-17, 13:28

JesperKyd pisze:Proces olejowania nie trwa 14 dni na sztywno ustawione.
Heh, Lvl3 i 4 nie mają już wpisanych 14 dni jako maksimum. Nie ma to jak szybka reakcja. :^)
"My od lat już gawędzimy o Maryni
i to nawet, szczerze mówiąc, nie o całej..."

Awatar użytkownika
kejkej
Ściepnik
Ściepnik
Posty: 607
Rejestracja: 2015-02-21, 20:58
Lokalizacja: Kępno/Opole

Post autor: kejkej » 2015-11-17, 14:58

Ślubek pisze:
JesperKyd pisze:Proces olejowania nie trwa 14 dni na sztywno ustawione.
Heh, Lvl3 i 4 nie mają już wpisanych 14 dni jako maksimum. Nie ma to jak szybka reakcja. :^)
Chyba nie miały od początku. Szkopuł tkwi w tym, że Lvl1 i 2 nie mają olejowanej osady. :)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Oferty Komercyjne”